صفحه 11 از 35 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
    در مورد اول که آدلاید جاب آفر میخواد اگر شرط اصلی برای دادن اسپانسری هست قیدش رو بزنید چون گرفتن جاب آفر از خود ویزا سخت تره - پس فقط مورد دوم برای شما باقی میمونه بنظر من اگر الان میتونید برای اسپانسری اقدام کنید سریعا برای اسسمنت اقدام کنید
    ایالت ها گاهی بعضی رشته ها رو اضافه میکنن ولی احتمال اینکه اون رشته رشته شما باشه کمتر از 10 درضد هست
    در کنار راهنمایی وکیلتون برید لیست ایالتها رو نگاه کنید و ببینید رشتتون نو کدمشون هست اینکار کلا 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    در مورد اول که آدلاید جاب آفر میخواد اگر شرط اصلی برای دادن اسپانسری هست قیدش رو بزنید چون گرفتن جاب آفر از خود ویزا سخت تره - پس فقط مورد دوم برای شما باقی میمونه بنظر من اگر الان میتونید برای اسپانسری اقدام کنید سریعا برای اسسمنت اقدام کنید
    ایالت ها گاهی بعضی رشته ها رو اضافه میکنن ولی احتمال اینکه اون رشته رشته شما باشه کمتر از 10 درضد هست
    در کنار راهنمایی وکیلتون برید لیست ایالتها رو نگاه کنید و ببینید رشتتون نو کدمشون هست اینکار کلا 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه
    ممنون از پاسخ شما در حال حاضز فقط پرت هست که اسپانسر میکنه . از سایت deltaimmigration من چک کردم .اینکه رشته تحصیلی مرتبط با سابقه کاری نیست تاثیر داره؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخ شما در حال حاضز فقط پرت هست که اسپانسر میکنه . از سایت deltaimmigration من چک کردم .اینکه رشته تحصیلی مرتبط با سابقه کاری نیست تاثیر داره؟
    چرا تاثیر داره و اگر یکی نباشه سابقه کار شما مورد قبول نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    چرا تاثیر داره و اگر یکی نباشه سابقه کار شما مورد قبول نیست
    وکیل میگه واسه رشته های خدماتی اگر شما رشته تحصیلی مرتبط نداشته باشید چون رشته دانشکاهی واسش مشخص نشده واسه تحصیل می تونید اقدام کنید با مدرک خودتون سابقه کارتون قبول میشه من teaching خوندم وگفت از 6 سال سابقه کاری 3 سال قبول میشه واسه سابقه مدرک لیسانس هم فوق دیپلم لحاظ میشه. vetassess هم ننوشته بود مرتبط باشه.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

وکیل میگه واسه رشته های خدماتی اگر شما رشته تحصیلی مرتبط نداشته باشید چون رشته دانشکاهی واسش مشخص نشده واسه تحصیل می تونید اقدام کنید با مدرک خودتون سابقه کارتون قبول میشه من teaching خوندم وگفت از 6 سال سابقه کاری 3 سال قبول میشه واسه سابقه مدرک لیسانس هم فوق دیپلم لحاظ میشه. vetassess هم ننوشته بود مرتبط باشه.
    بله به احتمال زیاد حرفشون درسته من مد نظرم رشته های فنی بود با عرض معذرت و آرزوی موفقیت براتون

Junior Member

[QUOTE=r_1159;2070458]بله به احتمال زیاد حرفشون درسته من مد نظرم رشته های فنی بود با عرض معذرت و آرزوی موفقیت براتون

ممنونم از شما من از کجا می تونم اطمینان پیدا کنم که به گفته وکیل صحت داره نیار نیست رشته تحصیلی و سایقه کاری واسه facilities manager مرتبط باشه
    به نطرتون شانسی هست واسه گرفتن اسپانسری وقتی 1 ایالت اسپانسری میده البتهilts 6.5 دارم تا 4 ماه دیگه 7 میگیرم گفتن تا اسس منت بیاد فرصت دارید . شنیدم که اگه ilts نباشه واسسه اسس کار پیش نمیره اما این اقای وکیل میگه تا قبل از eio نیاز نیست. درست این موضوع؟

Junior Member

سلام دوستان،
    ما برای ویزای 190 اقدام کردیم، رشته مهندس مکانیک، امتیاز 55 به علاوه 5 امتیاز اسپانسری، آیلتس 6.5، برای ایالت NSW هم اقدام کردیم، از 20آگوست EOI رو فرستادیم، به نظرتون با این شرایط برای ما چقدر طول میکشه دعوت به لاج بیاد؟ من خیلی نگرانم، بعضی ها میگن ممکنه تا چندین ماه نیاد و کلا مجبور شین بی خیال شین ، اگه میشه کمک کنید، مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ما برای ویزای 190 اقدام کردیم، رشته مهندس مکانیک، امتیاز 55 به علاوه 5 امتیاز اسپانسری، آیلتس 6.5، برای ایالت NSW هم اقدام کردیم، از 20آگوست EOI رو فرستادیم، به نظرتون با این شرایط برای ما چقدر طول میکشه دعوت به لاج بیاد؟ من خیلی نگرانم، بعضی ها میگن ممکنه تا چندین ماه نیاد و کلا مجبور شین بی خیال شین ، اگه میشه کمک کنید، مرسی
    سلام
    من اين موضوع رو تحقيق كردم .استان nsw براي خيلي از رشته ها باز است ولي مشكل اصليش اينه كه اسپانسري رو براي نمره هاي 65 بعضا" 70 به بالا صادر ميكند لذا شانس خيلي بالايي نداريد ولي دليلي هم براي نااميدي نداريد شايد خبري خوب دريافت كرديد . به هر صورت اقدام كنيد و منتظر بمانيد .هزينه درخواست اسپانسري nsw چقدر هست ؟

Junior Member

من یه سوال داشتم دوستان
    امیدوارم کسی بتونه راهکار ارایه بده
    من 4 ماه میشه اسسمنتم اومده و ایلتس 6 دارم.
    امتیازم 55 هست.مدرکم لیسانس شیمی
    مشکل اینجاست اسپانسر ایالتی 7 میخاد(من میخام زودتر برم )
    امتحان ناتی میتونه 5 امتیاز بده اما پروسش طولانیه.
    البته ایالت پرت و ویکتوریا اقوام دارم
    با این اظلاعات چه راهکاری دارین دوستان که 5 امتیاز بده یا زودتر تشریف ببرم استرالیا
    با تشکر

سلام دوستان
    بردارم پاس استرالیا داره ایا می تونه واسه من sponsorship اقدام کنه؟
    داشتن ایلتس لازمه؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)