صفحه 12 از 35 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabsaba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی صنایع خوندم
    3 سال سابقه کار دارم
    29 سالمه
    آیلتس 6
    و امتیازاتم 55 میشه
    میخوام هر جور شده از اسپانسر ایالتی برای تکمیل امتیازاتم استفاده کنم
    لطفا راهنماییم کنید چکار کنم؟
    سلام.
    یک سوالی برام پیش اومد .من هم کاملا شرایطم مثل شماست ولی فکر نمیکنم 55 امتیاز داشته باشم. میتونم بدونم شما چطور 55 شدید ؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامي
    شرايط من فوق ديپلم معماري سال٨٤ (علمي كاربردي)فارغ التحصيل شدم ليسانس معماري فارغ التحصيل (غيرانتفاعي)٨٩ و ارشد٩٣(دانشگاه آزاد)
    سن ٣٠ سال از سال ٨٤ به بعد سابقه كار دارم حدودا ١٠ سال كه البته قسمتي با ليسانس و فوق ليسانس همپوشاني داره از پست هاي دوستان متوجه شدم كه استراليا مدرك معماري ايران رو به عنوان معمار قبول نداره و از طريق architecture draft person و سازمان vetassess مدارك ارزيابي ميشود حالا سوال من اينه تحت عنوان architecture drafter از طريق كدام ويزا١٨٩ يا ١٩٠ اقدام كنم(١٩٠ عنوان architect )جز ليست بود و ١٨٩ رو نتونستم پيدا كنم ؟اسپانسر ايالتي به چه صورت هست البته تا جايي كه ديدم architecture drafter جز ليست ايالات نيست
    سوال ديگر اينكه ميشه از طريق فوق ديپلم اقدام كنم با توجه به بالا رفتن سابقه كار؟
    فرض بر داشتن ايلتس ٧ هست لطفا دوستان اگر اطلاعاتي دارند بنده رو راهنمايي بفرماييد

سلام ببخشيد من يه سوال داشتم با اسپانسر ايالتي فقط بايد يه مدتي تويه ايالت باشي يا اينكه اجازه كار هم نداري؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide253 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامي
    شرايط من فوق ديپلم معماري سال٨٤ (علمي كاربردي)فارغ التحصيل شدم ليسانس معماري فارغ التحصيل (غيرانتفاعي)٨٩ و ارشد٩٣(دانشگاه آزاد)
    سن ٣٠ سال از سال ٨٤ به بعد سابقه كار دارم حدودا ١٠ سال كه البته قسمتي با ليسانس و فوق ليسانس همپوشاني داره از پست هاي دوستان متوجه شدم كه استراليا مدرك معماري ايران رو به عنوان معمار قبول نداره و از طريق architecture draft person و سازمان vetassess مدارك ارزيابي ميشود حالا سوال من اينه تحت عنوان architecture drafter از طريق كدام ويزا١٨٩ يا ١٩٠ اقدام كنم(١٩٠ عنوان architect )جز ليست بود و ١٨٩ رو نتونستم پيدا كنم ؟اسپانسر ايالتي به چه صورت هست البته تا جايي كه ديدم architecture drafter جز ليست ايالات نيست
    سوال ديگر اينكه ميشه از طريق فوق ديپلم اقدام كنم با توجه به بالا رفتن سابقه كار؟
    فرض بر داشتن ايلتس ٧ هست لطفا دوستان اگر اطلاعاتي دارند بنده رو راهنمايي بفرماييد
    با عدد و ارقامی (آیلتس 7، سن 30، سابقه کار) که شما می فرمایید امتیازتیون بالاست و نیازی ندارید که مثلا با فوق دیپلم اقدام کنید.
    فکر کنم بین ویزای 190 و 489 موندید اگر اشتباه نکنم. مطمئننا 190 در اولویت است چون ویزای دایمی استرالیاست که مزایای خاص خودش رو داره.

بهترین سایت برای گرفتن اطلاعات اولیه: www.anzscosearch.com
    پیشنهاد میکنم که یک اکانت توش بسازید تا اجازه دسترسی به کلیه اطلاعاتشو بهتون بده. مثل میانگین حقوق افراد شاغل رشته شما در استرالیا، یا شرایط اولیه هر ایالت برای رشته شما جهت اسپانسری. همونطور که میدونید شرایط ایالت ها متفاوته. مثلا امکان داره یک ایالت برای یک رشته ایلتس 6 بخواهد و ایالتی دیگر برای همون رشته حداقل آیلتس 7. تمامی لینکهای لازم رو هم تو هر قسمت می تونید پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_e_m2003 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من يه سوال داشتم با اسپانسر ايالتي فقط بايد يه مدتي تويه ايالت باشي يا اينكه اجازه كار هم نداري؟
    ویزای 190- حداقل 2 سال اول رو در اون ایالت باید زندگی و کار کنید. هم شما و هم خانواده شما حق کار کردن دارید، اما فقط در همون ایالت.

Junior Member

سلام - کسی هست در 2015 از ویکتوریا اسپانسری گرفته باشه؟
    1- تو سایتش نوشته 12 هفته ممکنه طول بکشه. می خوام بدونم واقعا اینقدر طول می کشه یا کمتر؟ اگه کسی هست لطفا به من کمک کنه.
    2- آیا باید اول از این ایالت اسپانسری بگیریم بعد EOI ساب میت کنیم؟ یا می توان EOI را همزمان با اقدام برای اسپانسری این ایالت ساب میت کرد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    1- تو سایتش نوشته 12 هفته ممکنه طول بکشه. می خوام بدونم واقعا اینقدر طول می کشه یا کمتر؟ اگه کسی هست لطفا به من کمک کنه.
    2- آیا باید اول از این ایالت اسپانسری بگیریم بعد EOI ساب میت کنیم؟ یا می توان EOI را همزمان با اقدام برای اسپانسری این ایالت ساب میت کرد؟
    ممنون
    در مورد سوال اولتون، جوابی ندارم و در واقع سوال خود من هم هست. البته بعید میدونم زودتر جواب بدن. عموما همون زمانی که خودشون اعلام میکنن طول میکشه مثل اسس که دقیقا سر زمانی که اعلام کرده بودند برای من انجام شد - یعنی 12 هفته ...
    اما در مورد سوال دومتون باید بگم متاسفانه اول باید اسپانسر ایالتی رو داشته باشی تا بتونی لاج کنی و با همزمان برای هر دو امکان پذیر نیست ...

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

تفاوت خدماتی که 190 میده با 489 چیه؟
    یعنی مدیکیر رایگان و امکان تحصیل ارزانتر و .. شامل 489 هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    تفاوت خدماتی که 190 میده با 489 چیه؟
    یعنی مدیکیر رایگان و امکان تحصیل ارزانتر و .. شامل 489 هم میشه؟
    برخی‭ ‬امتیازات‭ ‬دارندگان‭ ‬اقامت‭ ‬دائم‭ ‬استرالیا‭ ‬از‭ ‬طریق‭ ‬این‭ ‬ویزا‭: (190)

• در‭ ‬هر‭ ‬جای‭ ‬استرالیا‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬دائمی‭ ‬زندگی‭ ‬و‭ ‬کار‭ ‬کنید -تنها‭ ‬تعهد‭ ‬فرد‭ ‬به‭ ‬ایالت‭ ‬در‭ ‬رابطه‭ ‬با‭ ‬این‭ ‬ویزا‭ ‬این‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬فرد‭ ‬بایستی‭ ‬‭ ‬در‭ ‬آن‭ ‬ایالت‭ ‬به‭ ‬مدت‭ ‬۲‭ ‬سال‭ ‬زندگی‭ ‬کند‭.‬
    • در‭ ‬مدارس‭ ‬یا‭ ‬دانشگاه‌های‭ ‬استرالیا،‭ ‬همانند‭ ‬یک‭ ‬استرالیایی، به‭ ‬صورت‭ ‬رایگان‭ ‬و‭ ‬یا‭ ‬با‭ ‬هزینه‭ ‬بسیار‭ ‬پایین، تحصیل‭ ‬کنید
    • از‭ ‬مراقبت‌های‭ ‬پزشکی‭ ‬یا‭ ‬دارویی‭ ‬رایگان‭ ‬استرالیا‭ (‬Medicare‭) ‬برخوردار‭ ‬شوید
    • به‭ ‬بیمه‭ ‬بیکاری‭ ‬و‭ ‬بازنشستگی‭ ‬استرالیا‭ ‬دسترسی‭ ‬داشته‭ ‬باشید
    • برای‭ ‬شهروندی‭ ‬استرالیا‭ (‬Citizenship‭) ‬تقاضا‭ ‬دهید‭ ‬و‭ ‬پاسپورت‭ ‬استرالیایی‭ ‬بگیرید
    • همسر،‭ ‬فرزندان‭ ‬و‭ ‬کسانی‭ ‬که‭ ‬به‭ ‬شما‭ ‬وابستگی‭ ‬کامل‭ ‬دارند،‭ ‬می‌توانند‭ ‬با‭ ‬شما‭ ‬به‭ ‬استرالیا‭ ‬مهاجرت‭ ‬کنند‭ ‬و‭ ‬از‭ ‬تمام‭ ‬امتیازاتی‭ ‬که‭ ‬شما‭ ‬دارید،‭ ‬برخوردار‭ ‬شوند‭.‬

امتیازات‭ ‬ویزای‭ ‬اسپانسری‭ ‬مناطق‭ ‬‮«‬‭ ‬کم‌جمعیت‮»‬‭489)‬

• به‭ ‬مدت‭ ‬۴‭ ‬سال‭ ‬در‭ ‬استرالیا‭ ‬در‭ ‬ناحیه‭ ‬‮«‬کم‌جمعیت‮»‬‭ ‬ایالت‭ ‬مربوطه‭ ‬کار،‭ ‬زندگی‭ ‬و‭ ‬ادامه‭ ‬تحصیل‭ ‬داشته‭ ‬باشید
    • به‭ ‬اعضا‭ ‬خانواده‭ ‬شما‭ ‬نیز‭ ‬اجازه‭ ‬کار‭ ‬و‭ ‬زندگی‭ ‬در‭ ‬ناحیه‭ ‬‮«‬کم‌جمعیت‮»‬‭ ‬مربوطه‭ ‬داده‭ ‬می‌شود
    • مسیر‭ ‬را‭ ‬برای‭ ‬گرفتن‭ ‬اقامت‭ ‬دائم‭ ‬استرالیا‭ ‬برای‭ ‬شما‭ ‬هموار‭ ‬می‌سازد
    • همسر‭ ‬،‭ ‬فرزندان‭ ‬و‭ ‬کسانی‭ ‬که‭ ‬به‭ ‬شما‭ ‬وابستگی‭ ‬کامل‭ ‬دارند،‭ ‬می‌توانند‭ ‬با‭ ‬شما‭ ‬به‭ ‬استرالیا‭ ‬وارد‭ ‬شوند3

متن بالا برگرفته شده از سایت : http://www.visayab.com
    ---------------------------------------------
    در یک کلام قابل مقایسه نیست. 489 یعنی هزینه بالاتر با محدودیت بیشتر. تا مجبور نشدید برای این ویزا اقدام نکنید ...
    بهترین ویزای نیروهای کاری: در درجه اول 189، بعد 190 و در آخر 489!
    تفاوت 189 و 190 هم فقط در این است که با ویزای 189 می شود در هزکجای استرالیا از بدو ورود زندگی کنید ولی با 190 باید دو سال اول رو در ایالتی که اسپانسر شما شده زندگی کنید.
    189 ---> اسم شغل شما در لیست SOL باید باشد
    190 و 489 ---> اسم شغل شما باید در لیست CSOL باشد

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    ممنون
    1- کاملا شانسی هست که ایا 12 هفته طول بکشد یا کمتر ( بهتره که روی 12 هفته حساب کنید ولی مواردی بوده که کمتر طول کشیده )
    2- شما میتوانید EOI را سابمیت کنید و من شنیده ام که موقع تکمیلش باید وقتی ویزای 190 را انتخاب میکنید ایالت ویکتوریا را برای این ویزا انتخاب کنید (یعنی نباید Any را انتخاب کنید) بعد از ان میتوانید برای ایالت مربوطه مدارک را به هر روشی که گفتند ارسال کنید تا به شما بگویند که میخواهند اسپانسر شما بشوند یا خیر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)