صفحه 13 از 35 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    در مورد سوال اولتون، جوابی ندارم و در واقع سوال خود من هم هست. البته بعید میدونم زودتر جواب بدن. عموما همون زمانی که خودشون اعلام میکنن طول میکشه مثل اسس که دقیقا سر زمانی که اعلام کرده بودند برای من انجام شد - یعنی 12 هفته ...
    اما در مورد سوال دومتون باید بگم متاسفانه اول باید اسپانسر ایالتی رو داشته باشی تا بتونی لاج کنی و با همزمان برای هر دو امکان پذیر نیست ...
    در مورد سوال اول جوابشون را دادم که امیدوارم به درد شما هم بخورد.
    در مورد سوال دوم دقت کنید که لاج کردن با سابمیت کردن EOI متفاوت هست. شما هروقت بخواهید میتوانید EOI را سابمیت کنید ولی تا از اون ایالت تایید نکنند که میخواهند اسپانسر شما بشوند دعوتنامه ای برای شما ارسال نمیشه ( این در مورد ویزای 190 است ). بعد از دریافت دعوتنامه شما مرحله لاج کردن را اغاز میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    در مورد سوال اول جوابشون را دادم که امیدوارم به درد شما هم بخورد.
    در مورد سوال دوم دقت کنید که لاج کردن با سابمیت کردن EOI متفاوت هست. شما هروقت بخواهید میتوانید EOI را سابمیت کنید ولی تا از اون ایالت تایید نکنند که میخواهند اسپانسر شما بشوند دعوتنامه ای برای شما ارسال نمیشه ( این در مورد ویزای 190 است ). بعد از دریافت دعوتنامه شما مرحله لاج کردن را اغاز میکنید.
    ممنون بابت جوابتون. اما چه فایده ای داره سابمیت کردن؟!!! اگر اشتباه نکنم، در واقع تا شما لاج نکنید، پرونده شما مورد بررسی قرار نمی گیرد. یعنی تنها فرم های اولیه را پر میکنید که این کار هم کار یک تا دو ساعت بیشتر نیست. پس چه فایده ای دارد که سابمیت کنید؟!!!
    حتی سن شما هم (جهت امتیاز دهی)، سن زمان لاج کردن شما محاسبه می شود. جهت لاج کردن هم نیاز به دعوت نامه هست.

با سلام به همگی اینطور که من میبینم تو سایتاشون ایالتها شرایط اسپانسری رو خیلی سخت کردن مثلا ایالت وسترن استرالیا ((که بیشتر مدنظرمه)) جاب آفر میخواد؟! یا من دارم اشتباه میکنم؟!
    من 55 امتیاز دارم رشتم هم برق الکترونیک هست کسی میتونه برا گرفتن اسپرانسر ایالتی منو راهنمایی کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

کسی از ایالت New South Wales اسپانسر ایالتی گرفته؟ من 55 امتیاز دارم با 5 امتیاز از این ایالت 60 میشم. شرایط این ایالت برام مبهمه. چه شرایط خاصی داره؟

Junior Member

سلام دوستان در خصوص ویزای ۴۸۹ یک سوال داشتم. دو شرطی که در این ویزا باید رعایت کرد که منجر به اقامت دایم بشه این هست که حتما دو سال اول ورود به نواحی کم جمعیت بریم و یک سال کار فول تایم داشته باشیم . حالا سوال من اینه که در خصوص کار فول تایم ایا کار هم حتما باید در همون دو سال اول باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    کسی از ایالت New South Wales اسپانسر ایالتی گرفته؟ من 55 امتیاز دارم با 5 امتیاز از این ایالت 60 میشم. شرایط این ایالت برام مبهمه. چه شرایط خاصی داره؟
    دوست من میتونی از اینجا شرایطش رو ببینی:
    http://www.industry.nsw.gov.au/live-...-migration-190

About the 190 visa

The Skilled Nominated Visa (190 visa) is a permanent visa for eligible highly skilled workers to meet skill needs in the state of NSW.
    Under the 190 program:

• The New South Wales Government can nominate highly skilled workers with an occupation on the NSW 190 Priority Skilled Occupation List (NSW 190 List).
    • The 190 visa is a points-tested visa. Candidates who receive a NSW nomination are awarded five additional points towards their overall points score.
    • Candidates nominated by NSW need to agree to live and work in NSW for at least their first two years in Australia while holding this visa.

The visa criteria and visa application process is administered by the Commonwealth Department of Immigration and Border Protection (DIBP).
    Candidates who are invited to apply for NSW nomination need to demonstrate that they meet both NSW's and DIBP's visa eligibility requirements.
    NSW nomination process

A new selection and invitation process for the NSW nomination program was introduced in February 2015. Under this process, prospective candidates for NSW nomination are selected from SkillSelect, the DIBP's online registration system for skilled workers. The top-ranking candidates are invited to apply for NSW nomination.
    If you are interested in NSW nomination for the 190 visa read the about the eligibility criteria, selection process, invitation process and after you have been invited.

Junior Member

دوستان شرایط آدلاید رو کسی میدونه میگنجاب آفر میخواد من که تو سایتش چیزی ندیدم و اینکه چرا زده ۸۵ امتیاز میخواد مگه ۶۰ نیست امتیاز. ویزای ۱۹۰
    ویرایش توسط Mali2008 : January 10th, 2016 در ساعت 03:45 PM

Junior Member

دوستان برای درخواست اسپانسری در زمان درخواست باید حتما شاغل بود من سابقه کار لازم رو دارم اما مدتی هست که مشغول به کار نیستم ایا مشکلی پیش میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mali2008 نمایش پست ها
    دوستان شرایط آدلاید رو کسی میدونه میگنجاب آفر میخواد من که تو سایتش چیزی ندیدم و اینکه چرا زده ۸۵ امتیاز میخواد مگه ۶۰ نیست امتیاز. ویزای ۱۹۰
    متاسفانه شرایط ایالت ها متفاوته. یک ابالت برای یک رشته خاص میتونه بگه 85 میخوام. مثلا برای خود من ایالت ویکتوریا 60 امتبیاز کفایت میکنه و برای پرت باید 85 امتیاز داشته باشم که بتونم اپلای مکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mali2008 نمایش پست ها
    دوستان برای درخواست اسپانسری در زمان درخواست باید حتما شاغل بود من سابقه کار لازم رو دارم اما مدتی هست که مشغول به کار نیستم ایا مشکلی پیش میاد
    نه مشکلی پیش نمیاد. اما حواستون باشه که بیکاریتون 2 سال نشه: چون سابقه کاری که محاسبه میشه برای امتیاز 8 سال از 10 ساله یا 5سال از 7 ساله و یا 3 سال از 5 ساله!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)