صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دوستان بعد از لاج با قانون ( Skilled Select June 2012 )

ممنون امیر عزیز . لطفا دوستان دیگه در مورد سوال های دیگه میشه راهنماییم کنند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

ببینید وقتی شما EOI پر می کنید ، تمام اطلاعاتتون از جمله سوابق کاری و مدت زمان اونها رو وارد میکنید . پس کسی که EOI ها رو بررسی میکنه از همونجا میدونه که فرضا تعدادی از سوابق کاری شما زیر یکساله و با علم به این مسئله دعوتنامه می فرسته . به نظر من این یعنی شرایط شما قابل قبوله و فقط باید ثابتش کنید . آیا اینطور نیست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط h_izn نمایش پست ها
    ببینید وقتی شما EOI پر می کنید ، تمام اطلاعاتتون از جمله سوابق کاری و مدت زمان اونها رو وارد میکنید . پس کسی که EOI ها رو بررسی میکنه از همونجا میدونه که فرضا تعدادی از سوابق کاری شما زیر یکساله و با علم به این مسئله دعوتنامه می فرسته . به نظر من این یعنی شرایط شما قابل قبوله و فقط باید ثابتش کنید . آیا اینطور نیست؟
    سلام دوست عزیز، کسی فرم های EOI رو بررسی نمیکنه . امتیاز شما با توجه به داده هاتون محاسبه میشه و میرید تو لیست تا براتون دعوت نامه بیاد. بعد از اومدن دعوت نامه و لاج پرونده تو مهلت 60 روزه تازه پرونده شما آفیسر دار میشه. همونجور که تو پست های قبلی هم گفتم سوابق کاری اسس شده شما توسط موسسه اسس کننده یه حالت آپشناله و افیسر پرونده میتونه همه رو از اول از شما بخواد و حتی مدارک بیشتر و سخت گیرانه تر و حتی مهم تر از اون چک محل کار بکنه.

Senior Member

کسی EOI رو بررسی نمیکنی دعوتنامه ها توسط سیستم و با فرض اینکه تمامی اطلاعات شما درست است صادر میشه. وقتی لاج میکنید اونوقت کیس افیسر پرونده شما رو بررسی میکنه.برای همین شانس این هست که افیسر مقداری از سابقه کار رو قبول نکنه.

Senior Member

دوستان عزیز سلام.
    حامد هستم ، خوشوقت از آشنایی تون.
    توی پروسه مهاجرت هستیم و چون به مرحله حساسی رسیدم نیاز به راهنمایی دوستان دارم:
    1- دعوتنامه 189 برام اومده ولی قبلش برای دعوتنامه 190 nsw هم اقدام کرده بودم که ظاهرا داره توسط ایالت بررسی میشه. آیا چون دعوتنامه 189 اومده ، دیگه 190 نخواهد اومد یا میتونم صبر کنم برای اون اقدام کنم؟ چون با 190 امتیازم 65 خواهد بود و پروسه بررسی سریعتر انجام میشه.
    2- من بیشتر از 8 سال سابقه کاری همراه با بیمه دارم که حدود 9 ماه پیش vetassess اون سوابق رو تایید کرد ( تا اون موقع 7.3 سال ) و الان دوباره سابقه کاری و استعلام بیمه به روز گرفتم ، ولی توی assessment به اون تاریخ فقط 7.3 سال تایید شده. آیا الان که توی skillselect ادعای 8 سال کردم ، خودشون متوجه میشن و نیازی به اسسمنت دوباره نیست ؟( آخرین محل کارم عوض نشده ) .
    3- سوابق کاری من چون همه شون پروژه ای هستند (عمرانی) بعضی هاشون زیر 1 سال در یک شرکت یا پروژه هستند . اما vetassess تمام این سوابق رو تایید کرده. آیا ممکنه که case officer موقع بررسی سوابق ، اونهایی رو که زیر یکسال هستند رد کنه ؟( با اینکه توی اسسمنت تایید شده اند و مستند به سابقه بیمه هم هستند ). چون در این صورت امتیازم پایین میاد و به زیر 60 میرسه و کلا پرونده ام رد خواهد شد.
    ممنون از توجه و محبتتون.
    حامد
    Visa 189
    VET: 28-05-2015
    IELTS 7.5 : 7-11-2015
    EOI : 18-12-2015
    invitation Letter:21-َ1-2016
    شما چند ماه وقت دارید تا لاج کنید به نظرم با توجه به شرایط شما برای 190 صبر کنید تا اگر از امتیازتون هم کم شد پروندتون رد نشه. البته فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ولی خود شرایط شما خیلی سر مرزی هست اگه حتی یک سال از سابقه شما هم قبول نشه ممکنه به مشکل بربخورید.

Junior Member

ممنون از راهنمایی دوستای خوبم .

الان یک مشکلی پیش اومده ! کیس آفیسر اسپانسرشیپ nsw برای 190 به من ایمیل زده که من دسترسی به EOI شما ندارم ( فکر کنم بخاطر صدور دعوتنامه 189 ، EOI من lock شده ! ). الان باید چیکار کنم ؟ EOI فعلی رو withdraw کنم و بی خیال دعوتنامه 189 و یه EOI جدید باز کنم ؟ یا همینجوری میشه کاری کرد ؟
    عزیزان لطفا راهنمایی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مکانیک

شب خوش
    یک سوال از دوستانی که اخیرا ویزاشون اومده
    تقریبا چند وقت بعد از مدیکال، ویزا 489 میاد؟
    ممنونم

سلام
    من مهندسی مکانیک خوندم و 14 سال سابقه کار مرتبط دارم 38 سالمه و آیلتس خواندن و نوشتن 7 شنیدن 6.5 حرف زدن 6 دارم امتیازم 55+5 هست. اسس شدم و EOI رو وکیلم فقط برای NSW ارسال کرده چون معتقده برای جای دیگه نمی تونم. EOI رو دسامبر 2015 فرستادم . کسی تجربه داره که توی این سیستم رقابتی نیو سات ولز حدودا چقدر باید منتظر دعوتنامه باشم؟ آیا برای جای دیگه ای میشه اقدام کنم؟ چه زمانی لیست جدید در سال 2016 اعلام میشه
    خیلی خیلی ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezamreza نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی مکانیک خوندم و 14 سال سابقه کار مرتبط دارم 38 سالمه و آیلتس خواندن و نوشتن 7 شنیدن 6.5 حرف زدن 6 دارم امتیازم 55+5 هست. اسس شدم و EOI رو وکیلم فقط برای NSW ارسال کرده چون معتقده برای جای دیگه نمی تونم. EOI رو دسامبر 2015 فرستادم . کسی تجربه داره که توی این سیستم رقابتی نیو سات ولز حدودا چقدر باید منتظر دعوتنامه باشم؟ آیا برای جای دیگه ای میشه اقدام کنم؟ چه زمانی لیست جدید در سال 2016 اعلام میشه
    خیلی خیلی ممنونم.
    خودتون میتونید چک کنید چه ایالت هایی چه رشته هایی رو با چه شرایطی داره منم فقط نیو سات ولز می تونم اقدام کنم و دقیقا سوالم همینه که چقدر باید منتظر دعوتنامه باشم. البته من هنوز EOI نفرستادم. اگه اطلاعی پیدا کردید میشه اینجا شیر کنید منم مطلع شم. ممنون

سلام.
    دوستان عزیز من سوالم مثه اقای . ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره . کمک کنه.
    من در زمان اسسمنت تیر ماه 94 سابقه کارم 7 سال و 3 ماهش تایید شده بود و 20 فروردین 95، 8سال سابقه کاریم تایید میشه و میتونم امتیاز کامل رو بگیرم. من 1 ماه پیش EOI- رو برای ویزای 190- اسپانسری سیدنی فرستادم. سوال منم مثه بقیه اینه که کسی میدونه چقد طول میکشه از زمان ارسال EOI تا ارسال دعوتنامه برای سیدنی - ایا اگه از نظرشون اکی نباشه با ایمیلی خبر میدن یا همینجور باید منتظر موند؟؟؟
    من در حال حاضر با اسپانسری امتیازم 60 هست. ولی اگه تا شهریور سال اینده خبری از دعوتنامه نشه 5 امتیاز سنم رو از دست میدم. الان خیلی نگرانم. میشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)