صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام به همه دوستان عزیزم
    من برای مهاجرت به استرالیا 50 امتیاز دارم (با داشتن آیلتس جنرال 7) و 10 امتیاز کم دارم . 35 سالمه
    به نظرتون کدوم یک از راه های زیر برای رساندن امتیاز به 60 بهتره؟(از لحاظ هزینه و درصد موفقیت و و امکان به دست آوردن نتیجه مطلوب و.....)
    1.برم یکی از کشورهای اطراف و امتحان pte academic بدم و معادل 8 آیلتسش رو بگیرم (که البته باید برم ترکیه و 5میلیونی میشه هزینش)؟(چون شنیدم از آیلتس خیلی راحتتره و کامپیوتریه. گرفتن آیلتس جنرال 8 بسیار سخته
    )

گرفتن آیلتس 8 جنرال برای من غیرممکنه و شانس گرفتنش صفره برام .چون باید هر 4 تا اسکیل رو بالای 8 گرفت. گرفتن تافل معادل 8 آیلتس هم ( که میشه بالای 113) هم بسیار سخته

2.آزمون naati بدم ( که خیلی گرونه
    )و امتیازم بشه 55 وبعد از طریق ویزای 190 5 امتیاز دیگه بگیرم و امتیازم بشه 60. رشتم (عمران) تو لیست مشاغل مورد نیاز هست اکثرا

3. برای ویزای 489 اقدام کنم با 50 امتیاز و بعد از پسرعموم که سیتیزنه استرالیاست 10 امتیاز اسپانسری فامیلی بگیرم و امتیازم بشه 60
    (البته نمیدونم پسر عموم میتونه بشه اسپانسرشیپ فامیلی من ؟؟؟؟)

به خدا نمیدونم چکار کنم
    گیج شدم
    واقعا ممنون میشم کمکم کنین
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من اسسمنتمو تو فیلد civil Drafter گرفتم آیلتسم هم هر مهارت 6 دارم از اکتبر پروندمو برای درخواست اسپانسرشیپ سیدنی فرستادم ولی تاحالا جواب ندادن ، من تا آخر آذر آینده مدرک آیلتسم Expire میشه ، وکیلم می گه باید دوباره امتحان آیلتس بدی نمره آیلتست خیلی کمه .خیلی نگرانم ممنون می شم راهنماییم کنید بگید باید چیکار کنم،

Pouneh-hn: به نظر من باید منتظر بمونین تا 4، 5 ماهه اینده اگه خبری از دعوتنامه سیدنی نشد، با امتحان ناتی یا ایلس هر اسکیل 7 کمبود امتیازتون را جبران کنین و یا اگه رشته تون در لیست ایالتهای دیگه هستین برای اسپانسری اونها هم اقدام کنین در این مدت. من شنیدم پروسه اسپانسری سیدنی یه کم طولانیه و بعضا سخت اسپانسر میکنن و ممکنه نتیجه ش از یه هفته تا یه سال طول بکشه. من هم مثه شما منتظر پاسخ اسپانسری سیدنی هستم. امیدوارم که برا شما هم زودتر بیاد. شما هم لطف کنین اگه پاسخی از نتیجه اسپانسری گرفتین. اینجا اعلام کنین. معمولا تو این پیج یا کسی اطلاعات زیادی نداره یا دوستان راهنمایی نمیکنن متاسفانه. موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم
    من برای مهاجرت به استرالیا 50 امتیاز دارم (با داشتن آیلتس جنرال 7) و 10 امتیاز کم دارم . 35 سالمه
    به نظرتون کدوم یک از راه های زیر برای رساندن امتیاز به 60 بهتره؟(از لحاظ هزینه و درصد موفقیت و و امکان به دست آوردن نتیجه مطلوب و.....)
    1.برم یکی از کشورهای اطراف و امتحان pte academic بدم و معادل 8 آیلتسش رو بگیرم (که البته باید برم ترکیه و 5میلیونی میشه هزینش)؟(چون شنیدم از آیلتس خیلی راحتتره و کامپیوتریه. گرفتن آیلتس جنرال 8 بسیار سخته
    )

گرفتن آیلتس 8 جنرال برای من غیرممکنه و شانس گرفتنش صفره برام .چون باید هر 4 تا اسکیل رو بالای 8 گرفت. گرفتن تافل معادل 8 آیلتس هم ( که میشه بالای 113) هم بسیار سخته

2.آزمون naati بدم ( که خیلی گرونه
    )و امتیازم بشه 55 وبعد از طریق ویزای 190 5 امتیاز دیگه بگیرم و امتیازم بشه 60. رشتم (عمران) تو لیست مشاغل مورد نیاز هست اکثرا

3. برای ویزای 489 اقدام کنم با 50 امتیاز و بعد از پسرعموم که سیتیزنه استرالیاست 10 امتیاز اسپانسری فامیلی بگیرم و امتیازم بشه 60
    (البته نمیدونم پسر عموم میتونه بشه اسپانسرشیپ فامیلی من ؟؟؟؟)

به خدا نمیدونم چکار کنم
    گیج شدم
    واقعا ممنون میشم کمکم کنین
    با تشکر
    اگه 50 امتیاز دارین و آیلتس 7 توی هر اسکیل،واسه ویزای 489 با اسپانسر ایالتی اقدام کنین چون با آیلتس 7 احتمالش زیاده بتونین اسپانسر ایالتی بگیرین البته اگه حداقل 2 سال هم سابقه کار داشته باشین

Junior Member

بهشون ایمیل بزن و شرایطت رو توضیح بده ببین چی جواب میدن

سلام

من می خوام برای اسپانسر 190 اقدام کنم ایا بعد از سابمیت EOI احتمال اضافه کردن ناتی یا پوینت همسر هست یا نه؟ آیا 2 تا EOI میشه سابمیت کرد؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

سلام مجدد
    من منظورم جمع نمرات آیلتس نیست
    منظورم‌اینه که الا و لی اللاه باید نمره رایتینگ حتما 30 باشه؟
    گرفتن 30 رایتینگ کار سختیه
    قانونای مسخره میذارن واقعا
    کاش به pte academic معادل 8 فکر کنم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

دوستان عمرانی که در سال 2015 از NSW تونستند اسانسر بگیرن چقدر طول کشید مراحل بررسی و تایید اسپانسرشون؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من منظورم جمع نمرات آیلتس نیست
    منظورم‌اینه که الا و لی اللاه باید نمره رایتینگ حتما 30 باشه؟
    گرفتن 30 رایتینگ کار سختیه
    قانونای مسخره میذارن واقعا
    کاش به pte academic معادل 8 فکر کنم

سلام ببخشید این امتحان pte academic که میگین، میشه بیشتر در موردش توضیح بدین. برا کسی که ایلس اورال 6.5 داره، خیلی سخته ؟ (نسبت به آیلس هر اسکیل 7)، چون من آیلس هر اسکیل 7 رو نمیتونم بگیرم. هزینه ش چقده و چند امتیاز اضافه میکنه. چون منم تو فکر ناتی ام ولی حدود 5 میلیون میشه که خیلی زیاده.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    دوستان عمرانی که در سال 2015 از NSW تونستند اسانسر بگیرن چقدر طول کشید مراحل بررسی و تایید اسپانسرشون؟
    کسی نیست NSW اسپانسر داشته باشه بگه چقدر طول میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)