صفحه 17 از 35 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

63 رشته به لیست اسپانسرشیپی ان تی اضافه شدند

New occupations: 63
    Removed occupations: 24
    unchanged: 132

منبع:
    http://deltaimmigration.com.au/austr...April-2016.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    کسی نیست NSW اسپانسر داشته باشه بگه چقدر طول میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام ، این سوال خیلی از اونهایی که اسپانسری سیدنی اقدام کردن. منم منتظرم ، ظاهرا چاره ای جز انتظار نیست. شما کی اقدام کردین، هنوز جوابی نگرفتین؟

دوستان سلام
    ممنون میشم به سوال من پاسخ بدهید
    من فوق لیسانس MBA از دانشگاه تهران با چند سال سابقه کار آزاد با تافل ۸۰ میباشم. آیا شامل این شرایط میشوم یا خیر؟ سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط hamishebahar01 نمایش پست ها
    سلام ، این سوال خیلی از اونهایی که اسپانسری سیدنی اقدام کردن. منم منتظرم ، ظاهرا چاره ای جز انتظار نیست. شما کی اقدام کردین، هنوز جوابی نگرفتین؟

من اقدام نکردم وکیلم میگه خیلی طول میکشه و ارزش نداره برا 189 اقدام کردم ولی در فکرم که شانسم رو امتحان کنم برا سیدنی هم

شما چند وقته اقدام کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    من اقدام نکردم وکیلم میگه خیلی طول میکشه و ارزش نداره برا 189 اقدام کردم ولی در فکرم که شانسم رو امتحان کنم برا سیدنی هم

شما چند وقته اقدام کردین؟
    خوب اگه امتیاز کافی دارین چرا همون 189 اقدام نمیکنین. منظورتون از اینکه شانستون را برای سیدنی هم امتحان کنین متوجه نمیشم. ویزای 189 که هر ایالتی بخواین میتونین زندگی کنین. ولی ویزای 190 برا سیدنی سخته و جوابش میگن ممکنه زیاد طول بکشه حتی تا یه سال، که البته بستگی به رشته ای که اقدام میکنین، هم داره، من 3 ماهه برای 190 سیدنی اقدام کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط hamishebahar01 نمایش پست ها
    خوب اگه امتیاز کافی دارین چرا همون 189 اقدام نمیکنین. منظورتون از اینکه شانستون را برای سیدنی هم امتحان کنین متوجه نمیشم. ویزای 189 که هر ایالتی بخواین میتونین زندگی کنین. ولی ویزای 190 برا سیدنی سخته و جوابش میگن ممکنه زیاد طول بکشه حتی تا یه سال، که البته بستگی به رشته ای که اقدام میکنین، هم داره، من 3 ماهه برای 190 سیدنی اقدام کردم.
    من برا 189 اقدام کردم 29 فوریه EOI سابمیت کردم هنوز دعوت نامه نیومده برام . شنیدم ویزای 190 زودتر کاراش میشه. فکر کردم اگه بشه برا سیدنی اقدام کنم که فهمیدم بهتره صبر کنم برا اینویتیشن 189. ایشالا زود کاراتون بشه

با سلام
    من برای رشته حسابرس داخلی اقدام کردم پارسال EOI ارائه دادم ولی ظاهرا ظرفیت تکمیل شده بود.
    دوستان کسی خبر نداره ظرفیت های جدید کی اعلام میشه؟؟ زمان خاصی داره؟نزدیک یک سال منتظرم

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز ممنون از جوابتون
    من 29 سالمه و فوق لیسانس صنایع غذایی از ایران و مالزی (معدل بالا) و زبان 6.5 و با 2 سال و 2 ماه سابقه کار مرتبط کسی میدونه من چه طوری میتونم اقدام کنم در حال حاضر تا 1 ماه دیگه میریم ایالت پرت و همسرم رشته فوق فیزیک و دانشجوی دکترا برق هست ایا اون میتونه به من 5 امتیاز بده که من از طریق 190 اقدام کنم یا باید ایالتی اقدام کنم و اینکه پرت ایلتس 6 میخواد یا7
    ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان،
    امتیاز من 55 هست و برای سفر به استرالیا به دنبال همسفر هستم. اگر کسی از خانم ها - که آیلتس 6 داره و رشته اش هم توی لیست هست - آمادگی همسفرشدن داره لطفا به ای میل زیر پیام بده:
    journeytoau@yahoo.com

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط journeytoau نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    امتیاز من 55 هست و برای سفر به استرالیا به دنبال همسفر هستم. اگر کسی از خانم ها - که آیلتس 6 داره و رشته اش هم توی لیست هست - آمادگی همسفرشدن داره لطفا به ای میل زیر پیام بده:
    journeytoau@yahoo.com
    این یه درخواست غیر قانونیه. شما بهتره بجای این کارا امتیازتون رو از طریق تقویت زبان جبران کنید. لطفا مدیر رسیدگی کنه
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)