صفحه 19 از 35 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon2535 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

بنده اقدام کننده اصلی هستم برای ویزاهای 190 و 489
    60 امتیاز برای 190 و 65 امتیاز برای 489 میارم البته با در نظر گرفتن امتیاز اسپانسرشیپ
    در تاریخ 19_2_2016 فرم EOI رو ثبت کردم ولی هنوز خبری نشده.
    مشکل اینجاست که 19 ژوئن میرم تو 40 سالگی و 10 امتیاز از دست میدم.
    به نظرتون تو این یکهفته باقیمونده ممکنه خبری بشه یا نه؟ رشته تحصیلی ارشد برق قدرت با 16 سال سابقه بیمه ای مرتبط
    سلام، شما اسپانسرتون تایید شده؟ کدوم ایالت رو انتخاب کردید و چک کردید نیازمندیهاش چی بوده؟ عموما وقتی اسپانسریتون تایید بشه یکی دو هفته ای دعوت نامتون میاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم EOI پر میکنم ولی نمیدونم برای مهندسی عمران Bachelor other رو انتخاب کنم یا Bachelor science business, technology
    ممکنه راهنمایی کنید

Junior Member

من توی رایتینگ 7 نگرفتم ولی سایر مهارت هام بالای 7 هست. برای 189 نیاز به 7 رایتینگ هم دارم. اگر EOI بفرستم فرصت دارم دوباره آیلتس بدم؟

Junior Member

اگر توی EOI همه ایالت ها رو برای 190 انتخاب کنم چه اتفاقی میوفته؟

سلام،
    دوستان کسی تجربه اسپانسری ایالت ویکتوریا- ملبورن رو داره؟ تو سایتشون گفتن 12 هفته طول میکشه، تو مدت زمان کمتر هم کسی گرفته اسپانسریشو؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان کسی تجربه اسپانسری ایالت ویکتوریا- ملبورن رو داره؟ تو سایتشون گفتن 12 هفته طول میکشه، تو مدت زمان کمتر هم کسی گرفته اسپانسریشو؟
    سلام
    بله، طول مدتی که نوشته اند حداکثر زمان برای این کار هست. البته این زمان لازم برای بررسی مدارک هست و نه دریافت ویزا. بعد از اون مرحله، مدتی هم باید منتظر باشید ویزاتون صادر بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    بله، طول مدتی که نوشته اند حداکثر زمان برای این کار هست. البته این زمان لازم برای بررسی مدارک هست و نه دریافت ویزا. بعد از اون مرحله، مدتی هم باید منتظر باشید ویزاتون صادر بشه.
    اسپانسری فارغ التحصیل ها رو میدونم هر دو ایالت یک روزه میدن. برای من ۴ ساعت طول کشید. یکی از دوستانم هم که اسپانسری غیر فارغ التحصیلی بود ۶ روزه اومد
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان نظرتون درباره 489 چیه؟
    به نظرتون اگر زودتر وارد استرالیا بشیم ولی با 489 بهتره یا منتظر بمونم و امتحان مجدد بدم و... تا بتونم 190 بگیرم؟آخه هر چی تلاش می کنم یک اسکیل زیر 7 میشه
    پروسه بررسی 489 چقدر طول می کشه؟
    ویرایش توسط amirfriendship : June 27th, 2016 در ساعت 11:16 AM

سلام دوستان،
    بعد از 11 هفته منتظر شدن، ایالت ویکتوریا تقاضای اسپانسریمو قبول نکرد، چه راهکاری رو پیشنهاد میدید؟ بهشون ایمیل بزنم؟ یا صبر کنم بعد از 6 ماه دوباره تقاضا بدم؟
    سابق کاریم حدود 9 ساله و اوورال آیلتسم 8 و امتیازم 65.

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بعد از 11 هفته منتظر شدن، ایالت ویکتوریا تقاضای اسپانسریمو قبول نکرد، چه راهکاری رو پیشنهاد میدید؟ بهشون ایمیل بزنم؟ یا صبر کنم بعد از 6 ماه دوباره تقاضا بدم؟
    سابق کاریم حدود 9 ساله و اوورال آیلتسم 8 و امتیازم 65.
    شما که به نظر خیلی شرایطتون خوب بوده! مشکل کجا بوده؟ رشتتون چیه؟
    من میخوام 3 ماه دیگه درخواست بدم. با توجه به شرایط شما یکم دلسرد شدم. هرچند چاره ای ندارم و این تنها ایالتیه که رشته من رو میخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)