صفحه 20 از 35 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

با سلام

من در حال حاضر بدون اسپانسر 55 امتیاز دارم. سوالی که برای من هست اینه که در حال حاضر اسپانسر ایالتی برای مهندس عمران با نمره زبان 6 کجا هست؟ اصلا میشه روش حساب کرد یا برنامه را روی نمره زبان و ویزای 189 بزارم؟

ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام

من در حال حاضر بدون اسپانسر 55 امتیاز دارم. سوالی که برای من هست اینه که در حال حاضر اسپانسر ایالتی برای مهندس عمران با نمره زبان 6 کجا هست؟ اصلا میشه روش حساب کرد یا برنامه را روی نمره زبان و ویزای 189 بزارم؟

ممنون از شما
    برید تو این سایت و رشتتون رو سرچ کنید. لیست ایالت هایی که برای رشتتون اسپانسر میشن رو معرفی مکنه. اگر اکانت هم بسازید تو همین سایت - شرایط هر ایالت برای اسپانسری رشتتون رو هم بهتون میگه
    www.anzscosearch.com
    ویرایش توسط smh173 : June 30th, 2016 در ساعت 01:06 PM

Junior Member

جهت بورس دکترا قبلا مطالعه کردم که با دریافت ویزای اقامت دائم بورس شما راحت تر اوکی میشه و حتی در صورت عدم دریافت بورس میتونید به طور رایگان تحصیل کنید و بعد فارغ التحصیلی به طور اقساط از حقوقتون کسر میشه میخواستم بدونم ویزای 190 هم همین ویژگی رو داره (احتمالا در دانشگاه های همون ایالت ؟)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    جهت بورس دکترا قبلا مطالعه کردم که با دریافت ویزای اقامت دائم بورس شما راحت تر اوکی میشه و حتی در صورت عدم دریافت بورس میتونید به طور رایگان تحصیل کنید و بعد فارغ التحصیلی به طور اقساط از حقوقتون کسر میشه میخواستم بدونم ویزای 190 هم همین ویژگی رو داره (احتمالا در دانشگاه های همون ایالت ؟)
    بله، چونکه این ویزا هم اقامت دائم هست (:

Lightbulb پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    دوستان اینجا رو مطالعه بفرمایید.. تا جاییکه من متوجه شدم از 4 جولای( ماه اینده) حداقل امتیاز برای استرالیای جنوبی به 70 میرسه.( برای رشته های ICT)
    این درسته؟؟ یعنی بچه های رشته های مرتبط به کامپیوتر حداقل به 70 امتیاز نیاز دارند از ماه آینده؟

http://deltaimmigration.com.au/austr...-July-2016.htm

برای رشته های کامپیوتر، SA فعلا 70 امتیازی ها رو اسپانسر میشه ولی تو سایتش گفته به مرور زمان در صورتیکه با این امتیاز پر نشه کاهش میدن. ایملیتو تو سایتشون Subscribe کن تا به محض تغییرات برات ایمیل اطلاع رسانی بفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

هرکی لینک شرایط اسپانسری سیدنی رو داره لطفا بداره یا اصلا همه رو بدارین تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mis70kave نمایش پست ها
    هرکی لینک شرایط اسپانسری سیدنی رو داره لطفا بداره یا اصلا همه رو بدارین تا بقیه هم بتونن استفاده کنن
    تو همین فاروم قبلا گذاشتن ادرس سایت های هر ایالت رو . چک کنید هر ایالت چه رشته ای داره و چه شرایطی.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...5-SkillSelect)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

مرسی ولی من هرچیز گشتم ندیدم جایی صحبت از سابقه کار کنه و بگه سابقه کار میخواد کسی اطلاع داره نیوسایت ولز سابقه کار میخواد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ یا درکل کدوم ایالت بدون سابقه کار اسپانسر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mis70kave نمایش پست ها
    مرسی ولی من هرچیز گشتم ندیدم جایی صحبت از سابقه کار کنه و بگه سابقه کار میخواد کسی اطلاع داره نیوسایت ولز سابقه کار میخواد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ یا درکل کدوم ایالت بدون سابقه کار اسپانسر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایالت به ایالت و رشته به رشته فرق میکنه. باید شرایط اسپانسری رشتتون رو تو هر ایالت چک کنید. مثلا ایالت ویکتوریا برای رشته من 2 سال سابقه میخواد ولی به من با 9 سال سابقه اسپانسری نداد.
    nsw هم چیزی در مورد سابقه کار ذکر نکرده ولی نوشته که تو رنکینگ داوطلبان تاثیر داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

مرسی بابت جواب دادنتون
    میشه بگید رشتتون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
    من ارشد برقم سابقه کارم ندارم بنظرتون امیدی هست ک اسپانسری بگیرم؟؟؟؟؟؟ اگه هست از کدوم ایالت اقدام کنم؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)