صفحه 21 از 35 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بعد از 11 هفته منتظر شدن، ایالت ویکتوریا تقاضای اسپانسریمو قبول نکرد، چه راهکاری رو پیشنهاد میدید؟ بهشون ایمیل بزنم؟ یا صبر کنم بعد از 6 ماه دوباره تقاضا بدم؟
    سابق کاریم حدود 9 ساله و اوورال آیلتسم 8 و امتیازم 65.
    سلام.آقا میشه بگی با این شرایط خوب مثل آیلتس یا امتیاز 65، چرا ویکتوریا با اسپانسریت موافقت نکرد؟
    دلیلشون توی ایمیلی که واست زذن چی بوده؟

Junior Member

سلام به همه.
    من جواب خیلی از سوالاتمو اینجا گرفتم و ممنون.
    اما ندیدم کسی درباره هزینه ها صحبت بکنه.
    میشه بچه هایی نهایتا ویزا رو گرفتن و لند کردن به استرالیا، بگن از شروع پروسه تا زمان لندینگ چه هزینه هایی کردن؟ البته میدونم که اسس کردن و ترجمه ها و ... هزینه هایی هز این دست، متغیره.
    اما مثلا برای lodge کردن یا دریافت ویزا، مدیکال، هزینه پرداختی به اداره مهاجرت برای بررسی پرونده، هزینه لندینگ و ... امکانش هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bijbijoo نمایش پست ها
    سلام.آقا میشه بگی با این شرایط خوب مثل آیلتس یا امتیاز 65، چرا ویکتوریا با اسپانسریت موافقت نکرد؟
    دلیلشون توی ایمیلی که واست زذن چی بوده؟
    سلام، ویکتوریا میگه اینجا امکان کار پیدا کردنت سخته. مثله اینکه ویکتوریا رزومه رو میفرسته برای چند تا شرکت که نظر بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، ویکتوریا میگه اینجا امکان کار پیدا کردنت سخته. مثله اینکه ویکتوریا رزومه رو میفرسته برای چند تا شرکت که نظر بدن.
    ببخشید چرا با این شرایط از طریق ویزای 189 اقدام نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    من پارسال اواخر تابستان برای رشته حسابرسی داخلی EOI ارائه دادم که ظرفیت تکمیل شده بود
    الان لازمه دوباره EOI تکمیل کنم یا همان قبلی به قوت خودش باقی است ؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mis70kave نمایش پست ها
    ببخشید چرا با این شرایط از طریق ویزای 189 اقدام نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟
    کد شغلیم تو لیست CSOL فقط اسپانسری میتونم برم.

با سلام
    دوستان من قبلا EOI داده بودم ولی چون یوزر و پسوردش رو گم کرده بودم یه EOI دیگه ارائه دادم
    الان اتفاقی یوزر و پسورد رو پیدا کردم
    لازمه که EOI دومی رو حذف کنم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قبلا EOI داده بودم ولی چون یوزر و پسوردش رو گم کرده بودم یه EOI دیگه ارائه دادم
    الان اتفاقی یوزر و پسورد رو پیدا کردم
    لازمه که EOI دومی رو حذف کنم؟
    اونی که قدیمیتره بهتره. جدید رو حذف کنید. اینجوری توی صف جلوتر هستید. البته با فرض اینکه اطلاعات قدیمیتره درست باشه ( اپدیتش کنید ) و فرض اینکه هنوز دعوتنامه نگرفته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

ایالت Queensland لیست رشته های ویزای 190 و 489 رو اپدیت کرد .

http://www.deltaimmigration.com.au/a...-July-2016.htm

Junior Member

سلام ،

بعد از ۱۲ هفته هنوز نتیجه ی درخواست برای اسپانسرشیپ ویکتوریا نیومده! در صورتی که توی سایت نوشته ۱۲ هفته! اینجا کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟؟ خیلی کلافه شدم. براشون ایمیل فرستادم و گفتم ۱۲ هفته س که اپلیکیشن رو فرستادم و منتظر جوابم ، گفتن بزودی نتیجه رو بهتون اطلاع میدیم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)