صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمين شناسي اقتصادي، شهيد بهشتي

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان
    متاسفانه بعد از 12 هفته، ويکتوريا به من هم اسپانسر شيپ نداده با اينکه از ما مدارک مالي هم خواستند و کلي هم هزينه کرديم تا اين مدارک رو آماده کنيم
    رشته زمين شناسي
    سن 33
    آيلتس 6.5
    سابقه کار 9 سال (بر اساس اسسمنت)
    امتياز بدون اسپانسرشيپ 55

رشته ام تو ليست SOL نيست و هيچ ايالت ديگه اي هم فعلا زمين شناس نمي خواد به جز تاسماني که اونم جاب آفر ميخواد

الان من چکار کنم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمين شناسي اقتصادي، شهيد بهشتي

نقل قول نوشته اصلی توسط newbie نمایش پست ها
    سلام ،
    امروز صبح نتیجه اومد. متاسفانه پذیرفته نشدم.
    رشته : آمار

ويکتوريا به من هم اسپانسر شيپ نداده (( چرا آخه ؟ به نظرتون اگه يک ايميل بزنم و اعتراض کنم فايده اي داره؟ البته هنوز EOI رو پر نکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط portofino نمایش پست ها
    ويکتوريا به من هم اسپانسر شيپ نداده (( چرا آخه ؟ به نظرتون اگه يک ايميل بزنم و اعتراض کنم فايده اي داره؟ البته هنوز EOI رو پر نکردم.
    سلام دوست عزیز

واقعا متاسفم، من هم شرایطم دقیقا مثل شماست یعنی رشته من فقط تو لیست ویکتوریا هست. واقعا نمیدونم اعتراض فایده‌ای داره یا نه، لطفا اگر کسی با اعتراض نتیجه گرفته راهنمایی کنه.
    من تنها کاری که به ذهنم رسید این بود که چند روز پیش EOI سابمیت کردم که شاید فرجی شد و یه ایالت منو دعوت کرد. میدونم احتمالش در حد صفره!

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    چرا با اینکه
    Status= Submitted
    هست.
    زذه:
    The EOI for this subclass is able to be completed.
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آیا واقعا از طرف من کار تمومه و فقط انتظار برای دریافت ایمیل از
    NSW
    ???????????????????????

[IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    چرا با اینکه
    Status= Submitted
    هست.
    زذه:
    The EOI for this subclass is able to be completed.
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آیا واقعا از طرف من کار تمومه و فقط انتظار برای دریافت ایمیل از
    NSW
    ???????????????????????

[IMG][/IMG]

و 5 ماه گذشت و خبری نیست
    The standard processing time for a nomination application for the 190 visa is 12 weeks*.
    *Please note that this does not apply to EOIs. There is no set timeframe for receiving an invitation after you have lodged an EOI. Selection is not guaranteed.

این هم عین سوال من هست که بی پاسخ مونده. مثل اینکه خیلی فنی هست؟!؟
    http://www.australiaforum.com/visas-...hat-means.html

Junior Member

و 5 ماه گذشت و خبری نیست
    The standard processing time for a nomination application for the 190 visa is 12 weeks*.
    *Please note that this does not apply to EOIs. There is no set timeframe for receiving an invitation after you have lodged an EOI. Selection is not guaranteed.

این هم عین سوال من هست که بی پاسخ مونده. مثل اینکه خیلی فنی هست؟!؟
    http://www.australiaforum.com/visas-...hat-means.html
    من از یه وکیل شنیدم که حتی ممکنه تا یکسال هم طول بکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazoli نمایش پست ها
    من از یه وکیل شنیدم که حتی ممکنه تا یکسال هم طول بکشه
    ممنونم
    ببخشید یعنی الان وقتی
    Submitted
    دیگه کار از ما تمومه و در سیستم مثلا ایلت
    NSW
    ثبت شده برای بررسی. درسته؟ شک دارم من کلا!

Junior Member

ممنونم
    ببخشید یعنی الان وقتی
    Submitted
    دیگه کار از ما تمومه و در سیستم مثلا ایلت
    NSW
    ثبت شده برای بررسی. درسته؟ شک دارم من کلا!
    راستش من خودم هنوز پر نکردم ولی ظاهرا کار از طرف شما تمام شده. دوستان دیگه اگر تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس حسابداری از دانشگاه گرید1 دارم و 4 سال سایقه کار مرتبط با رشته با بیمه و میتونم ایلتس 7 بگیرم شنیدم برای رشته حسابداری خیلی سختگیری میکنن؟به نظرتون من شانسی دارم.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    من از ویکتوریا اسپانسرشیپ گرفتم و خواستم تجربه ام رو با دوستان مطرح کنم.
    من به صورت ان شٔر و برای لایف ساینتیست اقدام کردم. مدرک دکتری (با اسکالرشیپ)در رشته ژنتیک از دانشگاه نیوکاسل در NSW گرفتم و ۴ سال هم نیوکاسل- استرالیا زندگی کردم. ۱۰ تا مقاله دارم که اخرینش ایمپکت ۱۴ داره و مقاله سال دانشکده انتخاب شد و حتی یک نامه پر و پیمون هم از رییس دانشکده و اساتید راهنما اینجا گرفتم به اضافه اینکه ایلس ۷ دارم و VETASSESS هم ۲سال و نیم از تحصیلم رو چون بورس داشتم به عنوان کار قبول کرد. منظورم از گفتن اینها اینه که خیلی مطمبن بودم که سریع و حتما اسپانسرشیپ رو میگیرم. ولی در دور اول ویکتوریا در عرض ۳ هفته ریجکتم کرد و گفت باید جاب افر داشته باشی. تا زمان گرفتن جواب ویکتوریا من حداقل ۵ تا مصاحبه کاری داشتم و از همه اونا به خاطر اینکه پرمننت رزیدنت نبودم رد شدم. منظورم ابنه که برای کار ویزای PR لازمه و بزای PR داشتن کار. خلاصه با کمک استادام و همکاراشون در دانشگاهی در ویکتوریا جاب افر برای کار ۶ ماهه و پارت تایم فراهم کردم. وقتی اینو فرستادم باز ویکتوریا گفت که تو ۴ سال نیوکاسل بودی و ما باور نمیکنیم که بیای اینجا زندگی کنی. دوباره کلی نامه و داستان که همه دوستانم با تموم شدن درسشون از اونجا رفتن و من ملبورن هم دوستانی دارم و اصلا مگه عقلم کمه که نخوام در شهر رتبه ۱ دنیا از لحاظ امکانات و سهولت زندگی کنم و الی اخر. خلاضه بعد از کلی استرس و هزینه و رو انداختن به این و اون ویکتوریا دقیقا در اخرین روز از ویزای دانشجوییم جواب مثبت داد. اینا رو نمیگم که ناامید کنم کسی رو فقط منظورم اینه که ویکنوریا خیلی خیلی خیلی بهانه گیر و سلکتیو و گیربده هست. اگر برای اینجا اقدام میکنین فزض رو بر ریجکت بذارید و زندگی تون رو برنامه ریزی کنین. اگر جواب گرفتین که فبها اگر نه هم حداقل روزهاتون رو با استرس و در انتظار نگذروندید.

موفق باشید
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)