صفحه 25 از 35 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان
    اول در مورد سوالم بگم که اونجور که من فهمیدم وقتی وضعیت میشه
    SUBMITTED
    یعنی کار ما تمومه . فقط باید منتظر باشیم. اینو گفتم شاید عده ای دیگری مثل من این استرس داشته باشن که ایا مدارک ما ثبت شده و کار از ما تمومه یا نه.

سوالی داشتم در مورد
    NSW
    چرا اکثر وکلا و حتی همینجا دیدم و شنیدم که کلا 190 را \یشنهاد نمی کنند!!!! یعنی اصلا دعوت نمیشیم یا به خاطر زمان طولانی پروسه دعوت شدن هست؟
    کسی تجزبه ای داره برای
    NSW
    مثلا کمترین زمانی که طول کشیده یکی دعوت بشه چقدر بوده است به خصوص برای عمران؟
    آیا کسی تجربه ای داره که دعوت شده باشد اما متسفانه قبولش نکنن؟ چرا و به چه دلیل؟

ممنون
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم
    با مدرک دکترا- 42 سال - 15 سال سابقه کار- ایلتس 6.5 ؛ سابکلاس 489 مناسبه یا 190؟ ضمنن در ایالت Northern Territory NT عنوان شغلیم هم در Consolidated Sponsored Occupations List CSOL هست و هم Skilled Occupation List
    اساسا فرق این دو سابکلاس چیه؟
    ممنون

Junior Member

اگر شرایط ویزای ۱۹۰ رو دارید اقدام کنید. فرقش اینه که شما با ۱۹۰ اقامت دائم PR میگیرید و تنها متعهد هستید که ۲ سال اول رو در ایالتی که اسپانسر شما شده زندگی کنید. در نظر داشته باشید که شما از روز اول از مزایای بیمه همگانی Medicare و سایر مزایای permanent resident بهره مند میشید.
    ویزای ۴۸۹ ویزای موقت ۴ ساله س. و شما باز متعهد خواهید بود که تو ایالتی که اسپانسرتون شده زندگی کنید. شما زمانی واجد شرایط میشید که برای اقامت دائم اپلای کنید که دو سال تو اون ایالت زندگی کرده باشید و هم چنین حداقل یک سال کار کرده باشید. در ضمن تا وقتی که روی ویزای ۴۸۹ هستید خودتون باید هزینه ی بیمه ی خصوصی رو بپردازید و از سایر مزایای اقامت دائم هم برخوردار نخواهید بود!
    پس بطور خلاصه اولویت با ویزای ۱۹۰ هست بعد ۴۸۹.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم
    با مدرک دکترا- 42 سال - 15 سال سابقه کار- ایلتس 6.5 ؛ سابکلاس 489 مناسبه یا 190؟ ضمنن در ایالت Northern Territory NT عنوان شغلیم هم در Consolidated Sponsored Occupations List CSOL هست و هم Skilled Occupation List
    اساسا فرق این دو سابکلاس چیه؟
    ممنون

من تازه الان قسمت دوم سوال رو خوندم!

اگر رشته تون توی Sol هست برای ۱۸۹ اقدام کنید. اقامت دائم و بدون تعهد برای زندگی در ایالت خاصی! البته به شرط اینکه امتیازتون کافی باشه در غیر اینصورت با گرفتن اسپانسرشیپ ایالتی (۱۹۰) ۵ امتیاز و یا اسپانسرشیپ خانوادگی (۴۸۹) ۱۰ امتیاز میگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newbie نمایش پست ها
    من تازه الان قسمت دوم سوال رو خوندم! ������

اگر رشته تون توی Sol هست برای ۱۸۹ اقدام کنید. اقامت دائم و بدون تعهد برای زندگی در ایالت خاصی! البته به شرط اینکه امتیازتون کافی باشه در غیر اینصورت با گرفتن اسپانسرشیپ ایالتی (۱۹۰) ۵ امتیاز و یا اسپانسرشیپ خانوادگی (۴۸۹) ۱۰ امتیاز میگیرید.
    پاسختون بسیار روشن بود.
    راستش مشکل من امتیاز نیاوردنه. دقیقا به علت آیلتس 6.5 و سن 10 امتیاز کم دارم و می خواستم با اسپانسر ایالتی 10 امتیاز از سابکلاس 489 بگیرم. 489 علاوه بر خانوادگی؛ ایالتی هم 10 امتیاز میده.
    سوال دیگه ام اینه که در صورتیکه 2 سال درایالت مورد نظر بمونم راحت میشه برای اقامت دائم اقدام کرد؟ آیا دوباره همین مراحل (آزمون زبان و اسس و غیره) رو باید طی کرد؟
    من زودتر بتونم برم بهتر نیست تا بشینم دوباره برای آیلتس 7 تلاش کنم؟

Junior Member

[

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    پاسختون بسیار روشن بود.
    راستش مشکل من امتیاز نیاوردنه. دقیقا به علت آیلتس 6.5 و سن 10 امتیاز کم دارم و می خواستم با اسپانسر ایالتی 10 امتیاز از سابکلاس 489 بگیرم. 489 علاوه بر خانوادگی؛ ایالتی هم 10 امتیاز میده.
    سوال دیگه ام اینه که در صورتیکه 2 سال درایالت مورد نظر بمونم راحت میشه برای اقامت دائم اقدام کرد؟ آیا دوباره همین مراحل (آزمون زبان و اسس و غیره) رو باید طی کرد؟
    من زودتر بتونم برم بهتر نیست تا بشینم دوباره برای آیلتس 7 تلاش کنم؟
    سلام،

شما برای جبران 10 امتیاز میتونید برای اسپانسرشیپ خانوادگی اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در این حالت فقط 10 امتیاز میگیرید ونه بیشتر .
    راه های دیگه برای جبران از طریق امتیاز تحصیلات و تخصص همسر 5 امتیاز و امتحان مترجمی ناتی 5 امتیاز هست.

مرحله ی بعد از ویزای 489 ویزای 887 هست که برای اقامت دائم هست. مدارک لازم : مدارک سکونت شما در دو سال گذشته و مدارم مربوط به استخدام و مدرک زبان میباشد.

سلام
    بعد از اینکه جواب اسسمنت assessment آمد مرحله ای بعدی چیه؟ باید EOI ارسال کنم؟
    با تشکر از همه

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اینکه جواب اسسمنت assessment آمد مرحله ای بعدی چیه؟ باید EOI ارسال کنم؟
    با تشکر از همه
    اگر برای ویزای 189 اقدام کردید بله ، EOI ارسال کنید اما اگر 190 اقدام میکنید فکر می کنم باید اول مدارک رو برای ایالت مورد نظر بفرستین تا بررسی بشه

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    چگونه میشه فهمید در سال 2016 در سیدنی (NSW) چند نفر در هر رشته تونستن اسپانسر بگیرن مثلا عمران؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

من که برای 190 سیدنی اقدام کردم بعد اسس فرم EOI رو پر کردم و منتظر جواب اونا هستم و بعدش اونا مدارکمو بررسی می کنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)