صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام. این موردی که توی سایت بعضی ایالتها نوشته برای گرفتن اسپانسرشیپ باید یا جاب آفر داشته باشید یا سه تا اگهی استخدام جدید تو اون ایالت که کاملا مرتبط به رشته شما باشه رو نشون بدید، میخوام بدونم این قضیه آگهی استخدام چقدر جدی هست؟ بر فرض اینکه تمام شرایط رو متقاضی داشته باشه و فقط نتونه مرتبط با حرفه اش آگهی استخدامی ارائه بده باز هم شانس گرفتن اسپانسر اون ایالت رو داره؟ دوستان تجربه ای در این زمینه دارن؟

ممنون

بقیه دوستان هم میتونن از اینجا و در تب occupation ceilings بقیه رشته ها رو هم ببینید:

https://www.border.gov.au/Busi/Empl/skillselect

و تغییرات cut off از اینجا:
    https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

معمولا ایالتها چه موقع از سال و چند وقت یک بار لیست و شرایطشون رو تغییر میدن؟
    الان رشته ای که من می خوام تو لیست Supplementary ایالت SA هست که باید امتیاز بالا داشته باشم تا بتونم براش اقدام کنم. من الان برم دنبال اضافه کردن امتیاز، مثل دادن امتحان ناتی و ارتقاع نمره آیلتس، امکان داره تا چند وقت دیگه قوانینش تغییر کنه یا اصلا بگن دیگه پرونده جدید قبول نمی کنند؟ چون معمولا تو جولای تغییرات اتفاق میفته ولی قبل از جولای 2017 هم امکان داره تغییراتی ایجاد بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    معمولا ایالتها چه موقع از سال و چند وقت یک بار لیست و شرایطشون رو تغییر میدن؟
    الان رشته ای که من می خوام تو لیست Supplementary ایالت SA هست که باید امتیاز بالا داشته باشم تا بتونم براش اقدام کنم. من الان برم دنبال اضافه کردن امتیاز، مثل دادن امتحان ناتی و ارتقاع نمره آیلتس، امکان داره تا چند وقت دیگه قوانینش تغییر کنه یا اصلا بگن دیگه پرونده جدید قبول نمی کنند؟ چون معمولا تو جولای تغییرات اتفاق میفته ولی قبل از جولای 2017 هم امکان داره تغییراتی ایجاد بشه؟
    سلام، امسال SA تو همون ماه جولای اگه اشتباه نکنم لیستش رو بروز کرد که خیلی از رشته ها تو همون 2 یا 3 روز اول پر شد. به نظرم شما امتیازتون رو ارتقا بدید و منتظر باشید تا ایالت ها لیستشون رو آپدیت کنن.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید، من چند تا سوال داشتم ممنون میشم بچه‌هایئ که فرم EOI رو پر کردن راهنمایی کنند، اول اینکه من ۵۵ امتیاز دارم و می‌خوام برای ۱۹۰ اقدام کنم PTE نزدیک به ۷۹ دارم و حتما تا چند ماه دیگه ۷۹ میگیرم که معادله ۸ آیلتس ولی‌ می‌خوام چون ۱۹۰ برای NSW بدون هزینه هست اقدام کنم ، سوال اول من اینه که زمان خاصی‌ باید اینا کارو بکنم یعنی‌ بهتره وقتی‌ رشته‌ها باز میشن این کارو بکنم یا الانم می‌تونم سابمیت کنم، دوم اینکه من لیسانسم معادل کاردانی ارزیابی شده ولی‌ فوق لیسانسم همون فوق لیسانس ارزیابی شده برای همین آیا می‌تونم ۱۵ امتیازو بگیرم اگه با فوقم اقدام کنم? اگه آره، تو قسمت اجوکیشن فرم EOI بچلر هم ادد کنم یا فقط مستر رو ادد کنم، اگه قرار باشه بچلر هم ادد کنم به علت اینکه معادله لیسانس ارزیابی نشد کدوم گزینه انتخاب کنم بچلر یا فوق دیپلم بزنم؟ و در آخر در مورد کار من سابقه کارم از ۲۰۱۳ به بعد تائید شده فقط ۲ سال در صورتی‌ که ۷ سال سابقه کار دارم ولی‌ اصلا نمی‌خوام پوینت بگیرم به خاطرش با این وجود بازم باید تو فرم EOI همرو بزارم؟

من چند ماه پیش تونستم نمره آیلتس لازم رو بگیرم و برای اسپانسری ویکتوریا اقدام کنم. رشته من ژئوفیزیکه. ویکتوریا هم تنها ایالتی هست که رشته من رو میخواست.
    اما متاسفانه ویکتوریا بعد از کلی سوال و جواب که چرا ویکتوریا روانتخاب کردی، ریجکتم کرد!!! گفت از شما بهتر بود گرفتیم.
    بعد از یک ماه دیدم اصلا رشته ژئوفیزیک رو از لیستش حذف کرده ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4654 نمایش پست ها
    سلام هنوز حواب برای شما نیومده ؟؟؟
    تا الان که خبری نشده

Junior Member

درود
    از دوستان پیشکسوت و باتجربه چند تا سوال داشتم.
    1- آیا محدودیتی در تعداد استانهای انتخابی جهت اسپانسری هست ؟
    2- یکی از دوستان بسیار گرامی و فعال در این فروم که برای استان ویکتوریا اقدام کرده بودش بهم گفت در اخر فرم ثبت نام برای این استان پرسیده شده بود که آیا ایشون برای استانهای دیگر اقدام کرده یا خیر. ذکر یا عدم ذکر این مطلب به نفعه متقاضی هست یا به ضرر ایشون؟
    3- اطلاعات سایت Anzcosearch جهت اینکه کدام استانها برای یک نامینت کردن یک occupation مناسبه, تا چه حد درست و دقیقه ؟! آیا این سایت وابسته به دولت هست یا صرفا مستقل بحساب میاد؟

بسیار ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

سلام
    از دوستان با تجربه کسی می دونه برای ایالت Northern Territory چه مدارکی رو باید فرستاد ؟ و بعد از اسس چی کار باید اول کرد مدارک رو برای Northern Territory فرستاد یا اول EOI سابمیت کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان با تجربه کسی می دونه برای ایالت Northern Territory چه مدارکی رو باید فرستاد ؟ و بعد از اسس چی کار باید اول کرد مدارک رو برای Northern Territory فرستاد یا اول EOI سابمیت کرد ؟
    ظاهرا اول باید EOI را سابمیت کنید:

Please note: An application for NT Government nomination must be submitted after applying for an Expression of Interest (EOI) on the Department of Immigration and Border Protection’s (DIBP) SkillSelect website. The NT Government does not issue invitations to apply on the EOI.
    ویرایش توسط delvaar : January 22nd, 2017 در ساعت 05:15 PM دلیل: وارد نمودن بخشی از پاسخ به عنوان یک سوال جدید در یک پست جدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)