صفحه 30 از 35 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان
    اما وكيل من ميگه با ٦٠ تو زمينه برق بر ميدارن و اين عدد فعلا ثبت شده به طور رسمي و شايد از جولاي شامل تغيير بشه

Junior Member

خیلی از رشته ها را حذف کردن. خوشبختانه برق فعلا هست، حتی گفتن کسایی که قبل از این تغییرات رشته ها درخواست داده بودن و رشتشون حذف شده منتظر ویزا نباشن،

سلام دوستان
    یه ایمیل دریافت کردم با متن زیر اماوقتی وارد حسابم شدم نه پیامی بود و نه box رو پیدا کردم!!

Please be advised that you have received a message in your SkillSelect Mailbox Account.
    To read the message, please click on the link which will direct you to the login page;
    http://www.SkillSelect.gov.auRegards

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه ایمیل دریافت کردم با متن زیر اماوقتی وارد حسابم شدم نه پیامی بود و نه box رو پیدا کردم!!

Please be advised that you have received a message in your SkillSelect Mailbox Account.
    To read the message, please click on the link which will direct you to the login page;
    http://www.SkillSelect.gov.auRegards
    بعضی اوقات مکاتبه کردن با سفارت یا هر سازمان مربوطه دیگه ای که کارتون گیر اون هست هیچ ایرادی نداره. من پارسال برای ویزای خودم وقتی مشکلی برام پیش می اومد یا تلفنی تماس می گرفتم و می پرسیدم و یا ایمیل می زدم و جواب می دادند. شاید واقعا باید مدرک جدیدی ارائه بدید و کارتون گیره اونه. چرا پروسه بیخودی برای همچین موضوعی طولانی بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    بعضی اوقات مکاتبه کردن با سفارت یا هر سازمان مربوطه دیگه ای که کارتون گیر اون هست هیچ ایرادی نداره. من پارسال برای ویزای خودم وقتی مشکلی برام پیش می اومد یا تلفنی تماس می گرفتم و می پرسیدم و یا ایمیل می زدم و جواب می دادند. شاید واقعا باید مدرک جدیدی ارائه بدید و کارتون گیره اونه. چرا پروسه بیخودی برای همچین موضوعی طولانی بشه.

سایتی که آدرس داده (http://www.border.gov.au) را خیلی جستجو کردم . ایمیلی پیدا نکردم. تنها امکان ارسال پیشنهاد و انتقاد بطور انلاین داشت که ان فرم را تکمیل و ارسال کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکردم. با سفارت هم مکاتبه کردم (immigration.tehran@dfat.gov.au) تا الان که بی نتیجه بوده
    )
    آدرس ایمیلی هم که با اون برای من پیام فرستادند noreply است. به چند جای دیگر ایمیل زدم نتیجه نگرفتم.
    گروه های خارجی را جستجو کردم چند نفری مثل خودم رو پیدا کردم اونها هم مثل من سردر گم بودند.!!!

آدرس ایمیلی اگه مشناسید ممنون میش,م راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سایتی که آدرس داده (http://www.border.gov.au) را خیلی جستجو کردم . ایمیلی پیدا نکردم. تنها امکان ارسال پیشنهاد و انتقاد بطور انلاین داشت که ان فرم را تکمیل و ارسال کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکردم. با سفارت هم مکاتبه کردم (immigration.tehran@dfat.gov.au) تا الان که بی نتیجه بوده
    )
    آدرس ایمیلی هم که با اون برای من پیام فرستادند noreply است. به چند جای دیگر ایمیل زدم نتیجه نگرفتم.
    گروه های خارجی را جستجو کردم چند نفری مثل خودم رو پیدا کردم اونها هم مثل من سردر گم بودند.!!!

آدرس ایمیلی اگه مشناسید ممنون میش,م راهنمایی کنید
    منم با همین آدرس سفارت استرالیا در تهران که نوشتید مکاتبه می کردم و همیشه جواب می دادند. روزهای شنبه و یکشنبه گویا تعطیل هستند. صبر کنید شاید فردا پاسخ دادند. اگر خبری نشد زنگ بزنید سفارت و مشکل رو توضیح بدید. البته من برای ویزای skilled select نبودم و دقیقا نمی دونم شما تو چه مرحله ای هستید و این مسیجی که میگید ربط به کارهای بعد از لاج و ایمی اکانت داره یا گرفتن دعوت نامه از ایالتها که خودشون جداگانه هر کدوم سایت دارند و آدرس ایمیل جداگانه، خلاصه خیلی در جریان این پروسه مهاجرتی نیستم ولی بنظر میاد این یه مشکل فنی باشه تا چیز دیگه. به هر حال ببینید شاید دوستان تجربه مشابه داشته باشند و بتونند کمک کنند.

با سلام
    ارسال چند EOI (برای ایالات مختلف) اشکالی ایجاد نمیکنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pqla نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اما وكيل من ميگه با ٦٠ تو زمينه برق بر ميدارن و اين عدد فعلا ثبت شده به طور رسمي و شايد از جولاي شامل تغيير بشه
    وکیلتون درست گفته در سه راند اخیر دعوت نامه ها برای مهندسی الکترونیک با 60 امتیاز دعوت نامه ارسال شده(جزو معدود رشته های 60 امتیازی هست فعلا)
    جالبه که ایشون با اطمینان کامل این اطلاعات غلط رو میدهند
    بهتره به حرف کسانی که اطلاعات کافی ندارند اعتماد نکنید و با همون وکیلتون کار کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم

از دوستان کسی در مورد اسپانسری تاسمانیا اطلاعی داره؟وضعیت کار اونجا چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم

سلام

دوستان معتبرترین مراکز جهت اقدام برای مهاجرت در ایران کدام هستند. یکی از اون ها گفته 13000 دلار استرالیا در چند قسط میگیره. به نظر شما میشه اعتماد کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)