صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من لیست رشته های ایالت های ویکتوریا . نیو ثاث ولز در این فروم ،لینکش گداشته شده باز کردم ولی برای استرالیای جنوبی و کویینزلند فکر کنم لینکش مشکل داره
    اگر امکانش هست ممنونتون میشم راهنماییم کنید
    ليستها تغيير مي كنند و آپديت ميشن. بهتره مستقيم از سايت خود ايالتها بررسي كنيد. مثلا گوگل كنيد South Australia occupation list / migration

Junior Member

سلام دوستان من از NSW اینویتیشن گرفتم و دارن بررسی میکنن که nominate میشم یا نه برای 190. حدود پنج ماه از EOI طول کشید تا invitation فرستادن و یک ماهم از آپلود مدارکم برای NSW میگذره. رشتم مهندسی عمرانه و 55+5 امتیازم. کسی میدونه چقدر شانس دارم که nominate بشم. اگه شانس پایینه باید برم دوباره آیلتس بدم برای 189. میشه کمک کنید؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان من از NSW اینویتیشن گرفتم و دارن بررسی میکنن که nominate میشم یا نه برای 190. حدود پنج ماه از EOI طول کشید تا invitation فرستادن و یک ماهم از آپلود مدارکم برای NSW میگذره. رشتم مهندسی عمرانه و 55+5 امتیازم. کسی میدونه چقدر شانس دارم که nominate بشم. اگه شانس پایینه باید برم دوباره آیلتس بدم برای 189. میشه کمک کنید؟
    سلام
    شما جواب nomination اومد؟ به نظر من اگر مدارک و رزومه خوب بوده باشد شانستون خوبه. لطفا هروقت جواب گرفتید اینجا خبر بدید که بقیه دوستان هم از مدت زمان تقریبی برای این مدل از ویزا در nsw مطلع شوند. موفق باشید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    من نظر خودم رو میگم امیدوارم بتونه تو تصمیم گیری بهتون کمک کنه.
    ....
    .......
    ......الان یخورده سخت گیر تر شدن. باز هم شما میتونید تایید سوابق کار بعد از لیسانس رو از اسسور بخواید که اگه قبول کرد با خیال راحت تر پروندتون رو جلو ببرید.
    در مورد این قسمت از سوالتون، اگر اداره اسس کننده توی نامه ای که میدهد سابقه بعد از لیسانس را قبول نکنه به نظر شما این باعث تاثیر منفی روی افیسر نمیشه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    سلام
    اگه با 5 امتیاز ایالتی امتیازم 70 باشه اگه اسپانسری سیدنی رو اقدام کنم معمولا چند وقته دعوت نامه دوستان ارسال شده ؟
    شنیدم میشه همزمان چنتا EOI پر کرد یعنی میشه همزمان مثلا برای دو تا ایالت درخواست اسپانسری ویزای 190 داد هر کدوم زودتر اومد اقدام کرد ؟
    جواب سوال اولتون اینه که متاسفانه حساب کتاب خاصی ندارد و بستگی به عوامل زیادی داره، هرماه با توجه به تعداد متقاضیا و وضعیت تخصص شما در این ایالت خودشون تصمیم میگیرن که برای چند نفر میخواهند دعوتنامه صادر کنند.

Junior Member

سلام به دوستان، من از طریق ویزای 190 رشته مدیریت منابع انسانی اپلای کردم و از ایالت ویکتوریا هم اسپانسرشیپ گرفتم، خیلی در مورد چک محل کار نگرانم، نمیدونم چه سوالایی پرسیده میشه، با کی صحبت میکنن، من در مورد قضیه مهاجرتم با همه همکارام صحبت نکردم، میشه راهنماییم کنید که این پروسه چک محل کار به چه صورته؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanrn نمایش پست ها
    سلام به دوستان، من از طریق ویزای 190 رشته مدیریت منابع انسانی اپلای کردم و از ایالت ویکتوریا هم اسپانسرشیپ گرفتم، خیلی در مورد چک محل کار نگرانم، نمیدونم چه سوالایی پرسیده میشه، با کی صحبت میکنن، من در مورد قضیه مهاجرتم با همه همکارام صحبت نکردم، میشه راهنماییم کنید که این پروسه چک محل کار به چه صورته؟
    اگر چک محل کار انجام بشه ( که برای من انجام نشد ) با توجه به نامه ای که از شرکت گرفتید و افرادی رو معرفی کردید ازشون میپرسند و یا از خودتون در مورد شرح وظایفتون. چیزی که من از دوستان شنیدم اینها بوده. بهر حال خیلی مهمه تو شرکت همکارا بدونن و اگر باهاشون تماس گرفته شد اظهار بی اطلاعی نکنند.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. امیدوارم واسه منم انجام نشه، یا اگه زنگ زدن خودم جواب بدم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    در مورد این قسمت از سوالتون، اگر اداره اسس کننده توی نامه ای که میدهد سابقه بعد از لیسانس را قبول نکنه به نظر شما این باعث تاثیر منفی روی افیسر نمیشه؟
    اینجوری حداقل شما میدونید که باید یه فکری برای تایید سابقه کارتون بکنید. من برای اسسور یه نامه از محل کار و بیمه رو فرستادم که قبول کرد، در حالیکه آفیسر به علاوه اینها ازم قرارداد کاری و فیش حقوقی هم خواست. منظورم اینه که اگر اسسور قبول نکنه ازتون سابقه کار رو احتمال اینکه آفیسر قبول کنه خیلی باید کم باشه. در نتیجه به نظرم اینجوری خیالم راحت تره تا یه دفعه بدم به آفیسر و قبول نکنه و ریسک ریجکت و ... .

Junior Member

سلام دوستان، تقریبا یک سال می شه که منتظر اسپانسری سیدنی هستم و مجموع امتیازام هم 60 با سابق 15 سال و به عنوان مهندس الکترونیک سابمیت کردم ولی چند روز پیش برام ایمیل زدن که مهندس الکترونیک از تاریخ آوریل 2017 ( که تغییر اساسی توی رشته ها ی درخواستی اتفاق افتاده )دیگه توی رشته های اسپانسری ایالت های استرالیا نیست و EOI من رو DRAFT کردن به نظر شما بهتره چه کار کنم؟ یعنی بی خیال استرالیا شم و بفکر جای دیگه ای مثل کانادا باشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)