صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم

سلام به همگی دوستان
    کسی هست که به عنوان Agricultural scientist اقدام کرده باشه؟

Junior Member

سلام به همه
    من یه خواهشی داشتم لطفا دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن. من از طریق یه وکیل اسسمنتم رو تو رشته مهندسی شبکه گرفتم . 8 سال سابقه کارم رو قبول کردن و کلا با حساب سن و رشته تحصیلی و سابقه امتیازم 55 هست آیلتس 6.5 هم دارم . حالا وکیلم میگه با همین شرایط برای ویزای 190 اقدام کنم و EOI رو پر کنم. ولی میدونم که هیچ ایالتی رشته من رو با آیلتس 6 قبول نمیکنه . به نظر شما پر کردن زودتر EOI چه فایده ای داره! من دارم برای آیلتس 7 خودمو آماده میکنم اما خیلی خوش بین نیستم . آیا راهی هست بدون آیلتس 7 پروندمو ادامه بدم!
    برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan_ma نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه خواهشی داشتم لطفا دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن. من از طریق یه وکیل اسسمنتم رو تو رشته مهندسی شبکه گرفتم . 8 سال سابقه کارم رو قبول کردن و کلا با حساب سن و رشته تحصیلی و سابقه امتیازم 55 هست آیلتس 6.5 هم دارم . حالا وکیلم میگه با همین شرایط برای ویزای 190 اقدام کنم و EOI رو پر کنم. ولی میدونم که هیچ ایالتی رشته من رو با آیلتس 6 قبول نمیکنه . به نظر شما پر کردن زودتر EOI چه فایده ای داره! من دارم برای آیلتس 7 خودمو آماده میکنم اما خیلی خوش بین نیستم . آیا راهی هست بدون آیلتس 7 پروندمو ادامه بدم!
    برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
    سلام
    شما عنوان دقیق شغلیتون چی هست؟ و کدش رو هم بگید لطفا.
    کد شغلی شما احتمالا 65 امتیاز میخواد. یعنی حتی اگه کسی هم اسپانسر شما بشه بعدا اینوایت نمیشین چون امتیازتون میشه 60. بهترین کار اینه که برای آیلتس 7 بخونید و اگر زبانتون خوبه ولی مشکل رایتینگ و اسپیکینگ دارید سوییچ کنید روی PTE. یا اینکه میتونید NATI هم شرکت کنید و 5 امتیاز از اونجا بگیرید ولی بازم تو پیدا کردن اسپانسر شاید به مشکل بخورین.

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanrn نمایش پست ها
    سلام به دوستان، من از طریق ویزای 190 رشته مدیریت منابع انسانی اپلای کردم و از ایالت ویکتوریا هم اسپانسرشیپ گرفتم، خیلی در مورد چک محل کار نگرانم، نمیدونم چه سوالایی پرسیده میشه، با کی صحبت میکنن، من در مورد قضیه مهاجرتم با همه همکارام صحبت نکردم، میشه راهنماییم کنید که این پروسه چک محل کار به چه صورته؟
    سلام، ببخشید سابقه کارتون چطور بود، مدیریت رده بالا داشتید؟ رشته تحصیلیتون چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    شما جواب nomination اومد؟ به نظر من اگر مدارک و رزومه خوب بوده باشد شانستون خوبه. لطفا هروقت جواب گرفتید اینجا خبر بدید که بقیه دوستان هم از مدت زمان تقریبی برای این مدل از ویزا در nsw مطلع شوند. موفق باشید
    سلام دوست عزیز من شرایطم و رشتم دقیقا عین شماست. میشه بگید از شروع پروندتون تا لاج چه قدر طول کشید؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام به همه دوستان
    سوال من اینه که که 10 امتیاز ویزای Subclass 489 برای ایالت مثلا NSW قبل از اون 60 امتیاز Skillselect داده میشه یا بعدش؟ منظورم اینه که مثلا کسی که 50 امتیاز داره و حالا میخواد برای 489 اقدام کنه ایالت NSW، میتونه؟ چون یه نفر گفت که برای ایالت NSW باید حداقل 60 داشته باشی بعدا اون 10 امتیاز هم اضافه میشه. ولی فکر کنم اشتباه میگه. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

Junior Member

دوستان رشته ای مورد نظر بنده رو فعلا دو تا ایالت داره NSW و Tasmania ضمن اینکه برنامه ای برای دریافت بورس دکترا هم دارم
    NSW رو که تقریبا باید بیخیال شد ظاهرا ممکنه به سال بکشه و دعوت نامه هم نیاد Tasmania هم داشتم میدیدم ظاهرا جاب آفر میخواد در مورد تاسمانیا کسی اطلاعات بیشتر داره یا دعوت نامه ای گرفته؟

متن زیر از سایت تاسمانیا هست
    https://www.migration.tas.gov.au/skilled_migrants/skilled_nominated_visa

Category 3 – Overseas Applicant
    To be considered for this category you must be living overseas and meet the following criteria:

• received a formal job offer for a job that is based in Tasmania that is in-line with your nominated occupation
    • you, or any of your dependants have not lived in another Australian state or territory within the last twelve months
    • you will need to be able to provide evidence of your employment claims (see Document Checklist for more details)
    • employer you are employed with must have been actively operating their business in Tasmania for the past 12 months. There needs to be a genuine need for your position within the business. This may be satisfied if there is:

• an existing, current and genuine need for your position within the business
    • an ongoing need for your position and the capacity for the business to sustain the nominated position.

Junior Member

سلام
    دوستان بنده در یکی از گرایش های مهندسی عمران از زمان اخذ مدرک لیسانس 8 سال و از زمان اخذ مدرک فوق لیسانس 6 و نیم سال سابقه کار دارم
    متاهل هستم و همسرم هم مهندس عمران هست، سنم هم 33 سال هست گرایشم هم در تو بخش Engineering موجود هست اما کارشناس یه مرکز مشاوره بهم گفت بهتره از طریق Vetassess اقدام کنی امکان داره نظرتون رو در رابطه با اخذ ویزای اقامت دائم استرالیا به من بدید؟
    تفاوت این 2 ارگان در چیه؟ با کدوم یک اقدام کنم بهتره؟ مدرک IELTS ندارم هنوز سطح زبانم هم متوسط هست.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1400 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده در یکی از گرایش های مهندسی عمران از زمان اخذ مدرک لیسانس 8 سال و از زمان اخذ مدرک فوق لیسانس 6 و نیم سال سابقه کار دارم
    متاهل هستم و همسرم هم مهندس عمران هست، سنم هم 33 سال هست گرایشم هم در تو بخش Engineering موجود هست اما کارشناس یه مرکز مشاوره بهم گفت بهتره از طریق Vetassess اقدام کنی امکان داره نظرتون رو در رابطه با اخذ ویزای اقامت دائم استرالیا به من بدید؟
    تفاوت این 2 ارگان در چیه؟ با کدوم یک اقدام کنم بهتره؟ مدرک IELTS ندارم هنوز سطح زبانم هم متوسط هست.
    ممنون.
    آیا سابقه کار شما مرتبط با مهندسی عمران هست؟ یعنی کار مهندسی انجام می دین یا کار دیگه مثلا تدریس. بستگی به عنوان شعلی که قرار هست برای ویزا اقدام کنین، باید موسسه مربوطه مدارک شما رو اسس کننه. اگر کار مهندسی انجام می دین باید از از طریق engineering australia اقدام کنیند . اگر فکر می کنید سابقه کارتون مهندسی نیست و شغل شما در لیست لینک زیر هست باید از طریق Vetassess اقدام کنید.

https://www.vetassess.com.au/Portals...pdf?v=20170704

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز

یه سوال داشتم
    این امکان وجود داره که اسپانسر ایالت رو توی ویزای ۱۹۰ خودمون انتخاب کنیم و مشخص کنیم کدوم ایالت اسپانسر ما باشه
    یا اینکه این ایالت ها هستن که ما رو انتخاب می کنن؟

کلا اسپانسر ایالتی قبل از invitation مشخص میشه یا بعد از اون؟

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)