صفحه 6 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    مشکل کم بودن امتیازتون رو میتونین با امتحان NAATI هم حل کنین که 5 امتیاز داره.
    سلام ، من ٥ پوينت كم دارم و رشته ام مهندسي كامپيوتر هست نرم افزار تا جايي كه چك كردم ايالتي اسپانسر واسه اين رشته نميده ، شما اطلاعاتي دارين كه راهنماييم كنيد من چكار كنم بهتره؟ تو فارومي خوندم بهتره از طريق ايالتي واسه اسس و كاراي بعد اقدام كرد اينطوري احتمال اسپانسر شدن بيشتره ، يا اينكه ناتي رو بدم من اورال آيلتسم ٦.٥ هست واقعا به خودم نميبينم واسه ناتي با اون هزينه ي بالاش ثبت نام كنم ، خيلي هم با اين آزمون آشنا نيستم. ميشه راهنماييم كنيد

سلام دوستان کسی میتونه به من کمک کنه و بنده رو راهنمایی کنه.
    من فوق لیسانس الکترونیک دارم و 6 سال هم سابقه کار. تازه دارم شروع به خوندن زبان برای آیلتس میکنم. اما مشکلی که دارم اینه که تا مهر 94 32 سالم تموم میشه.
    هر جوری که حساب میکنم با شرایط خودم اگر تافل نمره 6 بیارم و هنوز سنم 32 سال تموم نشه 55 امتیاز میارم و اگر اسپانسر ایالتی بگیرم میشم 60 امتیاز. مشکلم اینه که اگر سنم 32 سال تموم بشه 5 امتیاز از دست میدم و باید با نمره آیلتس جبران کنم.
    حالا چند تا موضوع هست که متوجه نشدم. اول اینکه برای اسس نمره زبان باید داشته باشم یا میشه قبل از اون براش اقدام کنم و همزمان با انتظار برای اسس نمره 6 آیلتس بگیرم یا نه. دوم اینکه بعد از اینکه اسس شد باید تازه منتظر باشم ببینم اسپانسر ایالتی پیدا میشه و یا نه؟ یعنی میتونم تا 9 ماه دیگه دعوت نامه بگیرم که امتیازم برسه؟ البته هنوز برای آیلتس خیلی راه دارم مخصوصا اگر نمره 7 بخوام بیارم؟

با سلام
    ممنون می شوم اگر کسی اطلاعاتی از اسپانسر ایالتی ویکتوریا که رشته ریاضی را اسپانسر می کنه در اختیار بگذارد. منظور از science industry در آنجا چیست

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان اگر تو پرث یک فوق لیسانس دیگه بگیرم.که تا اون موقع میشه 33 سالم.آیا می تونم اقامت بگیرم؟
    در حال حاضر 30 سالمه.لیسانس عمران-ارشد مدیریت اجرایی-3 سال سابقه بیمه عمرانی پس از لیسانس.4 سال سابقه بیمه عمرانی قبل از لیسانس.
    آیلتس آکادمیک 5.5.
    برای 489 شرایطم چطور میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronizzz نمایش پست ها
    سلام ، من ٥ پوينت كم دارم و رشته ام مهندسي كامپيوتر هست نرم افزار تا جايي كه چك كردم ايالتي اسپانسر واسه اين رشته نميده ، شما اطلاعاتي دارين كه راهنماييم كنيد من چكار كنم بهتره؟ تو فارومي خوندم بهتره از طريق ايالتي واسه اسس و كاراي بعد اقدام كرد اينطوري احتمال اسپانسر شدن بيشتره ، يا اينكه ناتي رو بدم من اورال آيلتسم ٦.٥ هست واقعا به خودم نميبينم واسه ناتي با اون هزينه ي بالاش ثبت نام كنم ، خيلي هم با اين آزمون آشنا نيستم. ميشه راهنماييم كنيد
    شما بهتره که اول لیست مشاغل ایالت های مختلف رو چک کنید و یک رشته رو که به رشته خودتون نزدیک تره مثل فوق دیپلم کامپیوتر مثلا که توسط اون ایالت اسپانسر میشود رو پیدا کنید و اسس خودتون رو تو اون رشته بگیرید.مثلا من رشته ام مهندسی برق بود ولی بعد از اسس هیچ ایالتی برق رو اسپانسر نمیکرد .من هم تو لیست کویینزلند رشته فوق دیپلم الکترونیک رو دیدم ودوباره ری اسس شدم تحت این شغل و اسپانسری رو گرفتم.البته این تجربه من مربوط به سال گذشته هست و الان حتما لیست مشاغل تغییر کرده.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sammak نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه به من کمک کنه و بنده رو راهنمایی کنه.
    من فوق لیسانس الکترونیک دارم و 6 سال هم سابقه کار. تازه دارم شروع به خوندن زبان برای آیلتس میکنم. اما مشکلی که دارم اینه که تا مهر 94 32 سالم تموم میشه.
    هر جوری که حساب میکنم با شرایط خودم اگر تافل نمره 6 بیارم و هنوز سنم 32 سال تموم نشه 55 امتیاز میارم و اگر اسپانسر ایالتی بگیرم میشم 60 امتیاز. مشکلم اینه که اگر سنم 32 سال تموم بشه 5 امتیاز از دست میدم و باید با نمره آیلتس جبران کنم.
    حالا چند تا موضوع هست که متوجه نشدم. اول اینکه برای اسس نمره زبان باید داشته باشم یا میشه قبل از اون براش اقدام کنم و همزمان با انتظار برای اسس نمره 6 آیلتس بگیرم یا نه. دوم اینکه بعد از اینکه اسس شد باید تازه منتظر باشم ببینم اسپانسر ایالتی پیدا میشه و یا نه؟ یعنی میتونم تا 9 ماه دیگه دعوت نامه بگیرم که امتیازم برسه؟ البته هنوز برای آیلتس خیلی راه دارم مخصوصا اگر نمره 7 بخوام بیارم؟
    دوست عزیز، تا جایی که من میدونم شما باید موقع اسس نمره زبان رو داشته باشید.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    من میخوام واسه ویزای 190 اقدام کنم با اسپانسری NSW
    مدارکم اسس شده، و باید واسه EOI اقدام کنم. با توجه به اینکه هنوز لیست جدید NSW باز نشده و نمیتونم واسه اسپانسری درخواست بدم، به نظرتون کی باید واسه EOI اقدام کنم؟؟. و معمولا چقدر طول میکشه تا جواب EOI بیاد؟؟ تا جایی که میدونم EOI واسه 2 ماه اعتبار داره.و,واسه NSW، اول باید واسه EOI اقدام کرد. . و و از طرفی معلوم نیست کی لیست جدید NSWباز بشه...
    اما احتمال داره تا ماه اینده لیست جدید باز بشه.. با این شرایط اگه هفته اینده واسه EOI اقدام کنم ، به موقع جواب میگیرم؟
    ممنون میشم اگه در این مورد راهنمایی کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    شما بهتره که اول لیست مشاغل ایالت های مختلف رو چک کنید و یک رشته رو که به رشته خودتون نزدیک تره مثل فوق دیپلم کامپیوتر مثلا که توسط اون ایالت اسپانسر میشود رو پیدا کنید و اسس خودتون رو تو اون رشته بگیرید.مثلا من رشته ام مهندسی برق بود ولی بعد از اسس هیچ ایالتی برق رو اسپانسر نمیکرد .من هم تو لیست کویینزلند رشته فوق دیپلم الکترونیک رو دیدم ودوباره ری اسس شدم تحت این شغل و اسپانسری رو گرفتم.البته این تجربه من مربوط به سال گذشته هست و الان حتما لیست مشاغل تغییر کرده.
    منم رشته ام مهندسی صنایع هست و مشکلی که عنوان شد رو دارم که مهندسی صنایع demand نیست. سوالم اینه برای اینکه یه رشته سطح پایین تر اما مرتبط رو بخوایم، میشه مدرک برای مهندسی صنایع (به عنوان یه شغل درجه یک) Assess شه اما بعدش مثلا برای تکنسین کنترل کیفیت ( که از زیر شاخه های صنایع هست و درجه دو محسوب میشه) اقدام کرد؟؟
    اگر جواب منفی هست و به فرض ما برای یک شغل درجه دو assess کردیم و بعد از مهاجرت به استرالیا و گذشتن یه زمانی ( سه ماه، شش ماه یا هرچی) بخوایم برای شغل درجه یک اپلای کنیم امکانش هست یا مجدد نیاز به Assessment داره؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    منم رشته ام مهندسی صنایع هست و مشکلی که عنوان شد رو دارم که مهندسی صنایع demand نیست. سوالم اینه برای اینکه یه رشته سطح پایین تر اما مرتبط رو بخوایم، میشه مدرک برای مهندسی صنایع (به عنوان یه شغل درجه یک) Assess شه اما بعدش مثلا برای تکنسین کنترل کیفیت ( که از زیر شاخه های صنایع هست و درجه دو محسوب میشه) اقدام کرد؟؟
    اگر جواب منفی هست و به فرض ما برای یک شغل درجه دو assess کردیم و بعد از مهاجرت به استرالیا و گذشتن یه زمانی ( سه ماه، شش ماه یا هرچی) بخوایم برای شغل درجه یک اپلای کنیم امکانش هست یا مجدد نیاز به Assessment داره؟؟
    نمیدونم منظور شما از شغل درجه یک و دو چی هست. اما:
    1- اسس شما برای هر شغلی که انجام بشه شما باید با همون شغل برای ویزا اقدام کنین و اگر بنا به شرایط بخواین برای شغل دیگه ای اقدام کنین می بایست برای این شغل جدید هم اسس بشین. بنابراین نمیشه به عنوان مهندس صنایع اسس بشین و با عنوان تکنیسین کنترل کیفیت برای ویزا اقدام کنین.
    2- در صورتی که ویزای اقامت دائم بگیرین، شغلی که شما بعد از مهاجرت به استرالیا خواهید داشت میتونه کاملا بی ارتباط با عنوان شغلی باشه که باهاش اسس شدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

داخل سایت http://www.abs.gov.au/ شغل های مهندسی رو نوشته درجه مهارت یک اما شغل هایی که عنوان تکنسین دارن رو درجه مهارت دو نوشته منظور منم همین بود.
    اینطور که من متوجه شدم در صورتی که ویزا اسپانسر ایالتی رو گرفتیم و بعد از رفتن به استرالیا شغلی مربوط به assessment پیدا نشد برای گرفتن شغل دیگه مجدد به assessment احتیاج هست؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)