صفحه 7 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام دوستان
    شاید سوالم تکراری باشه ولی میخواستم بدونم واسه Visa 190 باید سابقه کار داشته باشیم و اینکه آیا تحصیل در مقطع دکترا سابقه کار حساب میشه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شاید سوالم تکراری باشه ولی میخواستم بدونم واسه Visa 190 باید سابقه کار داشته باشیم و اینکه آیا تحصیل در مقطع دکترا سابقه کار حساب میشه؟ ممنون
    اگر مجموع امتیازات شما به 60 برسه برای دریافت ویزا نیازی به ارائه سابقه کار نداریداما اگر شغل مورد نظر شما برای assess شدن نیاز به سابقه کار داشته باشه اونوقت حتما ملزم به ارائه سابقه کار هستید. مگه شما بابت تحصیلتون حقوق داشتید که به عنوان سابقه کار حساب بشه؟؟ خیر نه تحصیل سابقه کار محسوب میشه و نه حتی کار پاره وقت نیز جز سوابق کاری محسوب نمیشن. سابقه کاری باید به صورت تمام وقت و مرتبط با رشته به همراه نامه کارفرما یا قرارداد باشه تا بتونید امتیازشو کسب کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    اگر مجموع امتیازات شما به 60 برسه برای دریافت ویزا نیازی به ارائه سابقه کار نداریداما اگر شغل مورد نظر شما برای assess شدن نیاز به سابقه کار داشته باشه اونوقت حتما ملزم به ارائه سابقه کار هستید. مگه شما بابت تحصیلتون حقوق داشتید که به عنوان سابقه کار حساب بشه؟؟ خیر نه تحصیل سابقه کار محسوب میشه و نه حتی کار پاره وقت نیز جز سوابق کاری محسوب نمیشن. سابقه کاری باید به صورت تمام وقت و مرتبط با رشته به همراه نامه کارفرما یا قرارداد باشه تا بتونید امتیازشو کسب کنید
    - بعضی از ایالتها برای اسپانسر شدن برای ویزای 190 ازتون سابقه کار میخوان.

- برای این که بتونین برای سابقه کارتون امتیاز کسب کنین باید تعداد ساعات کاریتون در هفته بیش از 20 ساعت باشه.

Junior Member

سلام

من این اطلاعات رو مطالعه کردم ... اما یه سوالی برام پیش اومده ... من مهندسی برق-الکترونیک دارم... ولی توی لیست مشاغل دو تا شغل مشابه هست ..یکی مهندسی برق و یکی دیگه مهندسی الکترونیک ...حالا به نظر شما من برای اسس کدوم رشته رو باید انتخاب کنم؟
    و آیا می تونم علارغم وجود این دو تا رشته با یه رشته دیگه تو زمینه برق اسس بشم ؟...چون حدود 8 تا رشته تو زمینه یرق تو لیستشون وجود داره.
    بنظرتون اگر دستم تو انتخاب باز باشه با کدوم رشته اسس رو بگیرم؟

سلام به همه دوستان
    جواب اسسمنت من امده
    من میخوام برای ویزای اسپانسر اسالتی اقدام کنم برای مرحلیه بعد ( EOI ) از کجا باید شروع کنم آدرس سایت؟
    ممنون از راهنمایتون

ضمناً
    در جواب اسسمنتم
    در قسمت SKILLED MIGRATION ASSESSMENT سابقه کار را از سال 2010 تا کنون نوشته که میشه 5 سال همه در POINTS TEST ADVICE تعداد سال سابقه کار را 8 سال عنوان کرده
    برای EOI کدام را ذکر کنم؟

سلام
    جدیدترین لیست ایالت هایی که اسپانسر میکنند و مشاغل مورد نیازشون را از کجا ببینم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام
    جدیدترین لیست ایالت هایی که اسپانسر میکنند و مشاغل مورد نیازشون را از کجا ببینم؟
    اگر اسس مثبت برای Financial Adviser گرفتید من فکر نمیکنم موفق به گرفتن اسپانسرشیپ شوید با لینک زیر چک کنید
    http://deltaimmigration.com.au/Finan...ser/222311.htm

با سلام
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    من اخیرا جواب اسسمنت ار دریافت کردم و قصد دارم EOI ارائه بدهم اما نیاز به راهنمایی دارم
    دو ایالت هستند که رشته من را اسپانسر میکنند آیا میتوانم برای هر دو ایالت EOI ارائه بدهم یا فقط یک حق انتخاب دارم؟؟
    برای هردو ویزای 190 و 489 می توان اقدام کنم و یا باز باید فقط یکی را انتخاب کنم؟
    برای تکمیل فرمهای EOI از کدام بخش سایت اطلاعات کسب کنم
    باز هم تشکر میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    شما بهتره که اول لیست مشاغل ایالت های مختلف رو چک کنید و یک رشته رو که به رشته خودتون نزدیک تره مثل فوق دیپلم کامپیوتر مثلا که توسط اون ایالت اسپانسر میشود رو پیدا کنید و اسس خودتون رو تو اون رشته بگیرید.مثلا من رشته ام مهندسی برق بود ولی بعد از اسس هیچ ایالتی برق رو اسپانسر نمیکرد .من هم تو لیست کویینزلند رشته فوق دیپلم الکترونیک رو دیدم ودوباره ری اسس شدم تحت این شغل و اسپانسری رو گرفتم.البته این تجربه من مربوط به سال گذشته هست و الان حتما لیست مشاغل تغییر کرده.
    با سلام رشته من الکترونیک است که هیچ کدام از ایالتها این رشته رو نمیخوان راه حل شما گرفتن اسس برای تکنسین الکترونیک است که می خوان ولی یک مشکلی پیش می اید امتیاز فوق دیپلم 5 امتیاز از لیسانس کمتره و اینطوری حتی اگه اسپانسر شیپ بگیریم باز 5 امتیاز برای اداره مهاجرت کم میاد چطوری اون 5 امتیاز رو میشه جبران کرد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)