صفحه 9 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 348

موضوع: اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا (در سیستم SkillSelect)

سلام
    من 55 امتیاز از سن تحصیلات و سابقه کار دارم دارم برا التس 7 میخونم ولی اگه 7 نشوم باید اسپانسر بگیرم. سوالم اینه که رشته من فقط در سیدنی وجود داره . آیا ایین ریسک قضیه رو بالا می بره ؟ مثلا تا مدارک رو اسس کنم سیدنی هم دیگه نخواد ؟؟؟ راه دیگه ای هم هست ؟؟ و اینکه این سایت http://deltaimmigration.com.au/Desig...Professionals/ چقدر قابل اعتماده ؟؟؟

ممنونم

Junior Member

yocasta بنظر من شما زودتر اسسمنتت رو شروع کن اگر رشتت آیلتس نمیخواد برای اسسمنت
    دلتا ایمیگریشن خوبه اما همه اطلاعاتش به روز نیست بهتره از هر ایالت از طریق سایت خود ایالت مطمءن شی

Junior Member

پارسا بهرامیان عزیز
    میشه بگی بعد از اسسمنت چیکار کردی و از دوم ایالت دعوتنامه گرفتی؟

Junior Member

سلام دوستان - ممنون میشم به سوالم جواب بدین (‌خصوصا اونایی که از استرالیای جنوبی ویزای ۱۹۰ گرفتن )
    من اسسمنتم اومد - برای رشته دیتابیس
    فقط میتونم از طریق SA ‌( استرالیای جنوبی - ادلاید ) اقدام کنم . فقط باید بعد س‍پتامبر مدارک رو ارسال کنم تا 8 سال سابقه کارم پر بشه و امتیاز کاملو بگیرم.
    میخواستم بپرسم
    1- " حدودا " چند وقت بعدش ویزا میاد ؟ با احتساب مدت زمان لازم برای مدیکال چک و سکوریتی چک و ... ) ( شنیدم میگن برای ادلاید ، 4-5 ماه بعد از ارسال ، مدیکال و سکوریتی چک رو میخوان ، بعدش نمیدونم چقد طول میکشه )
    2- من مشکل دیابت دارم اما حاد نیست و کنترل شده ست . ممکنه به خاطر دیابت ریجکت شم ؟
    3- اگر خدا خواست و ویزا اومد ، حتما باید تو ادلاید ، اون 2 سال اول رو زندگی و کار کنم ؟ بعضیا میگن تعهد صرفا اخلاقیه و الزامی نیست - بعضیا میگن میتونی به دولت محلی بگی چون کار نتونستی پیدا کنی میخوام برم یه ایالت دیگه که کار برام هست - یه جایی هم شنیده میگفت : اگر دوسال اول ، هر 6 ماه بیای ادلاید ( از ایران ) یه مهر ورود برات بخوره اوکی هست و بعدش میتونی بری . خیلی گیج شدم . چون خیلیا میگن ادلاید برای رشته من به خوبی سیدنی و ملبورن نیست و کار مرتبط خیییلی سخت پیدا میشه .
    4- آیا این ویزا که ویزای دائم هست ، همیشگی هست ؟ یعنی من ویزا رو بگیرم و ایران باشم ، باطل نمیشه هیچ وقت ؟ ( یا مثل گرین کارت آمریکا ، هر 6 ماه یه مهر ورود بزنم تا آخر ... )

لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه ، خیلی خیلی سپاسگذارش میشم .
    ویرایش توسط ssaeeds : June 21st, 2015 در ساعت 12:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

میشه دوستان با تجربه پاسخ سوالای بالا رو بگویند بند 3 و 4 سوال منم هست .

Junior Member

سلام
    میشه لطفا شرایطتون بگید و اینکه چقدر طول کشید دعوتنامتون بیاد؟
    من 27 2015 EOI July فرستادم.

آیلتس overall 7
    L 7,R8,S6,W6 اسس مدرکم لیسانس نرم افزار 5 سال سابقه کار تایید شده.
    مجموع امتیازم 60 با 5 اسپانسر

Junior Member

سلام در مورد تمکن مالی برای اسپانسر ایالتی ها دو سوال دارم:
    1- در لینک زیر
    http://www.liveinvictoria.vic.gov.au...umRequirements
    برای ایالت ویکتوریا گفته از حمله شرایط داشتن finance حدود 30 هزار به بالاست. ولی جالب این است که سطر آخر قبل از جدول این Finances گفته ما مدرکی برای این نمی خواهیم " We do not require evidence of these financial resources." برای من مهم است از الان در پر کردن EOI برانم که این ایالت را بزنم یا نه. بالاخره می خواهد یا نمی خواهد. لطفا کسی در این زمینه مرا دقیق ارشاد کند.
    2- من بین اسپانسر NSW و VICtoria در پر کردن EOI باید یکی را انتخاب کنم . در مورد NSW با این سیستم جدیدش
    http://www.industry.nsw.gov.au/live-...-migration-190

که تو سایتش نوشته و از فوریه 2015 آورده انگار باید منتظر بود تا آنها اگر با توجه به مواردی مانند نمره زبان و غیره صلاح دانستند به شما ایمیل می زنند و این هم 12 هفته می تواند طول می کشد و شاید هم اصلا دعوتنامه نفرستادند.
    در مورد ویکتوریا هم با توجه به لینک زیر
    http://www.liveinvictoria.vic.gov.au...umRequirements
    نمی دانم بالاخره فاینانس می خواهد یا نه؟ لطفا این را هم به بنده جواب دهید.

بسیار ممنونم

با سلام
    سوال داشتم در مورد ويزا ٤٨٩
    ميخواستم بدونم كه بعد ازاخذ اين ويزا و رفتن به استراليا به جه صورت ميشه اقامت دايم كرفت

Junior Member

سلام - در مورد financial support ایالت کوئینزلند خواسته تا برای اسپانسری ویزای 190 مقدار 15 هزار دلار نقد باید باشد آیا کسی سراغ داره که در چه مرحله می خواهد؟ یعنی قبل از دادن اسپانسری این را می خواهد؟ آیا واقعا پرینت حساب می خواهد؟ یا راه دیگری هم براش وجود دارد که پرینت حساب ندهیم؟ واگر اینطور است آیا صورتحساب موجودی یک روزه هست؟ یا دوره زمانی خاصی لازم است پول در حساب مان بماند؟
    Junior Member

سلام
    من هم دقیقا سوال‌های که آقای مطرح کردند را دارم. می‌شه اگر جوابشو پیدا کردید در اختیار بقیه هم بگذارید؟
    برای هردو ویزای 190 و (189) می توان اقدام کنم و یا باز باید فقط یکی را انتخاب کنم؟

آیا می توانیم برای چند ایالت EOI بفرستیم؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)