صفحه 3 از 80 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 794

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۰۹

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در باکو در سال ۲۰۰۹

سلام رفقا:
    من تصميم گرفتم برم باكو احتمالا هفته ديگه. فكر كنم بعد از اينكه نتيجه من ملوم شد (احتمالا به عنوان نفر دوم) بقيه بهتر بتونن تصميم بگيرن. اگر منم ريجكت كردن به سلامتي مه معلوم ميشه داستان داستان تاجكستان هست در غير اين صورت ميشه قبرس...به هر حال اگر كسي پايه هست پ.خ. بده با هم بريم.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

اصلا کلیرنس بیشتر به کیس بستگی داره تا به سفارت، یکی از دوستان من پارسال 16 روزه از ترکیه کلیر شدش. پس بیشتر به موارد و پرونده شما بستگی داره و احتمال بعدیش به ترافیک سفارتخانه است.
    مثلا این مورد ری کلیرنس من فقط در قبرس دیدم یا چند مورد در دبی ولی تا حال تو ترکیه نشنیدم .این از جمله مواردی است که به سفارتخانه بستگی داره .
    ولی کلیرنس یه مورد کاملا پیچیده است وکسی از پروسه ان خبری نداره وممکنه یکی از دلایل اینه بشما کنسلگر گفته که شما 2-3 روزه کلیر میشی این هست که اصلا با پروسه ایرانی ها(مخصوصا دانشجو ایرانی-موارد ریسرچ-High Tech) ایشون آشنا نیست.
    در مجموع این می تونه یک تجربه کاملا جدید باشه.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام به همه مخصوصاً IVI عزیز. خسته نباشی و امیدوارم همیشه موفق باشی. از این که وقت صرف کردی و نتایج مصاحبت رو اینقدر کامل بیان کردی خیلی ممنونم امیدوارم نتیجه کلیرنس هم خیلی زود بیاد. فقط یک سوال دیگه برای من پیش اومد و اون هم اینکه عکس رو برای سفارت از ایران تهیه کردی یا همون جا؟ در ضمن از دوستان خواهش می کنم اگر در جواب و سوالهای خصوصی نکته ای هست که ممکن به درد دیگران هم بخوره، لطف کنید و اینجا منعکس اش کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط landehour
    سلام به همه مخصوصاً IVI عزیز. خسته نباشی و امیدوارم همیشه موفق باشی. از این که وقت صرف کردی و نتایج مصاحبت رو اینقدر کامل بیان کردی خیلی ممنونم امیدوارم نتیجه کلیرنس هم خیلی زود بیاد. فقط یک سوال دیگه برای من پیش اومد و اون هم اینکه عکس رو برای سفارت از ایران تهیه کردی یا همون جا؟ در ضمن از دوستان خواهش می کنم اگر در جواب و سوالهای خصوصی نکته ای هست که ممکن به درد دیگران هم بخوره، لطف کنید و اینجا منعکس اش کنید.
    عکس رو همینجا انداختم. برید بگید که برای ویزا می خوام و 5در 5 می دونن. من رفتم عکاسی ایران در خ انقلاب. عکسشم خوب بود. شما هم همینجا بندازین.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan

نبايد اينقدر ساده به مسايل نگاه كنيد. آفيسرهاي قبرس و تركيه و ... علاوه بر اينكه از نظر روانشناسي شما رو بسيار خوب مي تونن ارزيابي كنند (مثلا كجاهاي حرفاتون درسته كجا ها مي خواهيد چيزي را مخفي كنيد)، به فرهنگ ايراني هم خيلي خوب آشنا هستند. اينو همه بچه هايي كه رفتن واسه مصاحبه متفق القولند.

شايد اينم كمكتون كنه.

دوست عزیز من خودم تجربه مصاحبه دبی رو داشتم و کاملا می دونم که آفیسر چی می پرسه و چی براش مهمه. با این حساب اینقدرا هم بی تجربه نیستم که ساده به قضیه نگاه کنم. حرف شما و همه دوستان درست، اما گاهی اوقات شرایطی هست که بسته به وضعیت هر کس ممکنه بهترین گزینه باشه مثل دوستمون خانم IVI که این شرایط براش پیش اومد و رفت باکو و ویزاش رو هم گرفت. شاید تو همین شرایط اگه می رفت همین چند جای فعلی، نمی تونست ویزا بگیره، به n دلیل ممکن. پس نمیشه یه حکم کلی داد که چون این چند تا سفارت ایرانیا رو خوب می شناسن بریم این چند جا و دور جاهای دیگر و خط بکشیم، همین میشه که روزی که من رفتم مصاحبه از حدود 700 نفری که اون روز اومده بودن برای ویزا حدودا 500 نفرشون ایرانی بودن و خود سفارت علنا گفت با این تعداد زیاد مجبوریم خیلیارو ریجکت کنیم، کسایی که شاید حقشون هم ریجکت نبود. با این وضع می بینی که آفیسر چه ایرانی جماعت رو بشناسه چه نشناسه، تو وضعیتیه که بعضا مجبوره ایرادای الکی بگیره و ریجکت کنه. کما اینکه بعضی مواقع همین کاملا آگاه نبودن تو کشورهای دیگه باعث میشه که سخت نگیرن و ویزا بدن. در هر صورت امیدوارم بقیه دوستان اگه جاهای دیگه غیر از سه چهار جای فعلی می رن، گزینه بهتری براشون باشه و موفق باشن. اگه کسی تجربه متفاوتی داره لطفا در اختیار بذاره. ممنون از همه دوستان
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Senior Member

IVI :
    بعد اینکه وقت دوبی گرفتی گفتم دوبی رو بیخیال شو، واسه همین یه کم نگران بودم که از باکو ویزا میگیری یا نه؟ ولی واقعا مطمئن بودم و هستم که غیر ممکنه باکو از دوبی بدتر باشه.
    در ضمن با توجه به جوابهای سفارت به ایمیلها به نظرم میرسه باکو به طور کلی تصمیم گرفته متقاضیان ایرانی رو قبول کنه ... و امیدوارم در آینده هم خوب ویزا بده ...

قیمت ویزای آذربایجان هفتاد هزار تومنه ومن فکر میکنم از IVI زیاد گرفتن. میتونید اینجا قیمتها رو چک کنید.

http://dornatravelco.com/

نمی دونم کیفیت خدماتشون چه جوره

ضمنا من فکر کنم به سفارت آذر بایجان زنگ نزنیم و همینجور چراغ خاموش بریم بهتره.

IVI خیلی ممنون از اطلاع رسانی
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

راستی اینجا برای گرفتن وقت به شماره پاسپوذت نیاز هست یا نه؟
    در ضمن وقتها حدودا کی باز می شه؟
    ظاهرا ادرس
    https://evisaforms.state.gov/default...=BKU&appcode=3
    برای وقت گرفتن هست.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    قیمت ویزای آذربایجان هفتاد هزار تومنه ومن فکر میکنم از IVI زیاد گرفتن. میتونید اینجا قیمتها رو چک کنید.

http://dornatravelco.com/

نمی دونم کیفیت خدماتشون چه جوره

ضمنا من فکر کنم به سفارت آذر بایجان زنگ نزنیم و همینجور چراغ خاموش بریم بهتره.

IVI خیلی ممنون از اطلاع رسانی
    اژانسها ویزای 1 ماهه میگیرن که تو اون لینک 97 تومنه...

به من دو سه هفته پیش گفتن هفتاد هزار تومان و پانزده روزه ولی برای اطمینان باز هم میپرسم.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)