صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: نظرخواهی در مورد احتمال دریافت فاند بیشتر

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد احتمال دریافت فاند بیشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط semojaho نمایش پست ها
    سلام،
    يه مشکل!
    راستش استادم تو کبک يه فاند 16000 تايی واسه مستر بهم پيشنهاد داده(سالانه)، منم تو شرايطی که داشتم بهش لبّيک گفتم!!!!!! و مدارکمو واسه پذيرش فرستادم اون دانشگاه (می)،
    ولی! حالا موندم با هزينه زندگيو شهرييه کبک چيکار کنم،
    ميخوام به استده بگم کمه، روم نميشه، آخه همون اوّل گفت کمه و بايد يه فکری به حال بقيش بکنی، نگمم ويزا يه مشکله که اگر اونم که رد بشه هزينه هايه اونجا رو چيکار کنم؟؟
    اگر بخوام بگم، با چه جملاتی بگم که ضايع نباشه!! کارمم خراب نکنه، باهمم راه بياد؟؟؟!!!!
    تازه امروز مادرکمو فرستادم اونجا،
    الان بگم يا بزارم بعداً که پذيرشم 100 درصد شد بگم؟؟

موووووندم والّا.
    سفارت کانادا تا پارسال که من در جریان بودم رو فول فاند نبودن به شدت حساس بود !!
    در این مورد خوب تحقیق کنید تا بعدا واسه گرفتن ویزا به مشکل نخورید ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Rose نمایش پست ها
    ببخشید من سوالی داشتم

فاندی که معمولا تو دانشگاه های کانادا یا امریکا میدن
    برای مقطع دکترا
    ماهیانه هست یا سالیانه؟؟؟؟؟؟؟؟

حداکثرش چقدره؟؟؟
    Miss.Rose عزيز سوال شما مثل اينه كه بپرسيد زندگي در ايران و تحصيل در يكي از دانشگاه هاي ايران چقدر خرج داره؟ خوب عزيز من معلومه زندگي در تهران به كلي پر خرج تر از شهرستانهاست و تحصيل در دانشگاههاي مختلف آن هم به همينطور. دانشگاه هاي مختلف آمريكا هزينه هاي متفاوتي دارند كه بنا به اين هزينه ها فاند ميدند. مثلا فاندي كه MIT ميده با فاندي كه ... ميده معلومه متفاوته. در ضمن حقوق شما ماهيانه يا 2 هفته يكبار پرداخت ميشه ولي هزينه دانشگاه ترمي يا سالي هست.
    من در مورد كانادا اصلا اطلاعات ندارم ولي فكر نكنم فرقي داشته باشه.

پیش فرض کاهش میزان فاند RA امسال یا موضوعی اتفاقی (Msc برای کانادا)

سلام
    تا الآن از 2 تا دانشگاه کانادا پذیرش گرفتم (برای MS.c) که در هر دو دانشگاه استادها برای RA به من 6000$ در سال فاند دادند...
    ضمنا دانشگاه آزاد بودم و معدل 16.8 .

فکر می کردم حداقل 10000$ باشد، آیا این موضع اتفاقی هست؟ یا اینکه امسال میزان fund ها این طوری کاهش پیدا کرده ؟

پیش فرض پاسخ : کاهش میزان فاند RA امسال یا موضوعی اتفاقی (Msc برای کانادا)

پذیرش کاغذی دانشگاه سوم هم بدستم رسید، این دانشگاه هم سالی 6000$ در قالب award به من داد!

خیلی جالبه، همه دانشگاه ها با یک میزان فاند در سال!

Junior Member

اونطور که من فهمیدم دانشگاهای کانادا اکثرا اگر پذیرش میدن فاند هم باهاش میدن ولی این فاندوشن بیش از حد پایینه مثل همین 6000 ، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_app نمایش پست ها
    اونطور که من فهمیدم دانشگاهای کانادا اکثرا اگر پذیرش میدن فاند هم باهاش میدن ولی این فاندوشن بیش از حد پایینه مثل همین 6000 ، درسته؟
    خیر، فقط میزان award (به عنوان جایزه) معمولا همین قدر هست، اما award از طرف دانشکده و حقوق بابت RA و TA جداگانه هستند. که در صورت شامل شدن آن ها را به شما می دهند و جمعا از 15000$ هم می تواند بیشتر شود. (بستگی به این دارد که چقدر این موارد به شما داده شود)

فاند فقط در صورتی هست که استاد پول داشته باشد، یا نمرات شما خوب باشد و award به شما تعلق گیرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : fund

اينكه حرف نداره ديگه يعني علاوه بر شهريه ت كه هرچقدر باشه ماهي 14000دلار هم ميده بهت!ممكنه يعني؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

سلام بچه ها. می شه به من بگید منظور از این متنی که دانشگاه برای من فرستاده در Admission letter چیه؟ من نفهمیدم که الان من Full fund گرفتم یا partial؟ اگه full fund پس چرا باید یک مقداری اش رو خودم بدم؟ آیا TA که به من می دهند جدا از Fee waiver محسوب می شه؟ اون 54980$ پولی هست که به عنوان Fee waiver به من می دهند یا همینطوری کلی نوشته؟ اگه کسی وقت بگذاره اینو بخونه و راهنمایی ام کنه ممنون می شم. من واقعا" گیج شدم!

I am happy to inform you that the graduate committee has recommended your admission on Full standing at the Ph.D. level for Fall Semester 2011, with full financial aid. This aid is in the form of a Teaching Assistantship of the net amount of $16,395 for the academic year (Fall of 2011 and the spring of 2012). Partial months will be prorated. For the summer, you should receive a summer research Assistantship salary of about $5,465 from your faculty research advisor. We expect these amounts to be increased before the fall term begins. Additionally, most of your tuition and fees will be waived for the entire year; the exact amount which is not waived will be finalized in the spring. You are responsible for the payment of other fees, including the engineering tuition differential fee.

The value of two semesters plus one summer’s tuition and fees is about $33,120 thus the total value of our financial aid package for the first year is approximately $54,980. The department’s intention is to provide continued financial support during your term as a Ph.D. student, assuming you are making satisfactory progress towards your degree and are performing to acceptable standards in your teaching assistant duties and your research, and otherwise remain in compliance with University policy.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh314 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. می شه به من بگید منظور از این متنی که دانشگاه برای من فرستاده در Admission letter چیه؟ من نفهمیدم که الان من Full fund گرفتم یا partial؟ اگه full fund پس چرا باید یک مقداری اش رو خودم بدم؟ آیا TA که به من می دهند جدا از Fee waiver محسوب می شه؟ اون 54980$ پولی هست که به عنوان Fee waiver به من می دهند یا همینطوری کلی نوشته؟ اگه کسی وقت بگذاره اینو بخونه و راهنمایی ام کنه ممنون می شم. من واقعا" گیج شدم!

I am happy to inform you that the graduate committee has recommended your admission on Full standing at the Ph.D. level for Fall Semester 2011, with full financial aid. This aid is in the form of a Teaching Assistantship of the net amount of $16,395 for the academic year (Fall of 2011 and the spring of 2012). Partial months will be prorated. For the summer, you should receive a summer research Assistantship salary of about $5,465 from your faculty research advisor. We expect these amounts to be increased before the fall term begins. Additionally, most of your tuition and fees will be waived for the entire year; the exact amount which is not waived will be finalized in the spring. You are responsible for the payment of other fees, including the engineering tuition differential fee.

The value of two semesters plus one summer’s tuition and fees is about $33,120 thus the total value of our financial aid package for the first year is approximately $54,980. The department’s intention is to provide continued financial support during your term as a Ph.D. student, assuming you are making satisfactory progress towards your degree and are performing to acceptable standards in your teaching assistant duties and your research, and otherwise remain in compliance with University policy.
    دوست عزیز نکته گیج کننده ای نیست مجموع دستیاری شما در سال تحصیلی و تابستان + مبلغ هزینه دانشگاه به شما به عنوان فاند(54980$) اعطا شده.differential fees همن معمولا توسط دانشجو پرداخت میشه که در مورد شما هم همینطور قید شده

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    دوست عزیز نکته گیج کننده ای نیست مجموع دستیاری شما در سال تحصیلی و تابستان + مبلغ هزینه دانشگاه به شما به عنوان فاند(54980$) اعطا شده.differential fees همن معمولا توسط دانشجو پرداخت میشه که در مورد شما هم همینطور قید شده
    یعنی الان من به غیر از differential fees به دانشگاه هزینه دیگه ای نباید پرداخت کنم و این 54980$ در واقع شامل هزینه زندگی من هم میشه. درست میگم؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)