صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: نظرخواهی در مورد احتمال دریافت فاند بیشتر

پیش فرض fund

سلام
    اگر استاد گفته باشه مبلغ 14000 $ بابت tuition and fees میده یعنی کل مبلغی که من میگیرم همین 14000 است دیگر خود دانشگاه پولی به من نمیده ؟
    آنوقت با این پول میتوانم هم هزینه های دانشگاه رو پرداخت کنم و هم هزینه زندگی ؟
    آخه دیدم پولی که بچه ها میگرفتند خیلی بیشتر از این حرفا بود .
    مرسی اگر راهنماییم کنید
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

پیش فرض پاسخ : fund

خودتون می گيد که گفته "بابت tuition and fees میده" يعنی برای همين میده ديگه.
    ولی اگه می خواهيد مطمئن بشيد بريد سايت دانشگاه ببينيد Tuition & fees ساليانه اش چقدر است.
    بعدش هم از استاد بپرسيد که فقط همين مقدار رو بهتون می ده و يا اينکه اين مقدار رو به اين اسم ميده و يک مقدار ديگه هم به عنوان stipend به خودتون می ده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

میزان fund مسقیما مربوط به مبلغ شهریه دانشگاه و هزینه های جاری آن منطقه می شه، این مبلغ تو سایت دانشگاه معمولا مشخصه. عدد 14000 دلار که شما گفتید مثلا برای ایالت Quebec کانادا عدد معقولی هست. ولی مثلا برای ایالت newhampshire آمریکا خیلی کمه! این دو مورد خاص رو من در fund دو تا از دوستام دیدم.

Senior Member

منم يه سوال دارم همينجا بيان مي کنم. آيا پولي که واسه TA پرداخت مي شه، توسط استاد هست يا دپارتمان يا دانشگاه ؟

سلام بچه ها...من هم یه سوال دارم... میدونم که تو کانادا اصولن پیش فرض اینه که متقاضی fund هم می خواد اما شنیدم چند تا دانشگاه هستن که برای fund شون پروسه و apply مجزا دارن...اگه اینطوریه میشه خواهش کنم دانشگاههایی که تو کانادا این وضعیت رو دارن برام بگین...ممنون
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

یعنی به نظر شما غیر ازین هم میلغ دیگری دانشگاه به من پرداخت میکنه یا نه ؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

به نظر من فقط شما همین مبلغ رو میگیرین. اگه قرار بود چیز دیگه هم به شما بدن تو نامه ای که براتون میفرستن باید باشه
    Academic fees plus a living stipend of xxx $
    شرمنده خواهر یا برادر گرامی. باید دانشجویی بسازی. نمیشه لردی زندگی کرد ( البته اگه جایی میری که گرونه ) نگفتی واسه کجاست
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من مشکلم حل شد استادم email زد و گفت که 14000 دیگه هم به من میده .
    مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    من مشکلم حل شد استادم email زد و گفت که 14000 دیگه هم به من میده .
    مرسی از راهنماییتون
    مبارکه انشا الله . میشه ازش بپرسی چندتا از این 14000 تا دیگه داره ؟ گویا خیلی دست و دلباز هست

قرار شد كه هزينه تحصيل رو دانشگاه بده و استادم هم 14000 $ بابت RA به من بده .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)