صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

سلام، می خواستم بدونم اگر بخوام وسایل رو از مالزی به ایران Cargo کنم کسی اطلاعاتی داره راجب به اون که در اختیاره من بزاره؟
    اعم از هزینه و طریقه ارسال و کدوم شرکت هواپیمایی؟
    ممنون از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    راستی قیمتها چطوریه؟ مثلا میشه کفش و لباس با قیمت مناسب و کیفیت خوب گیر اورد؟ من توریستی میخوام برم مالزی و احتمالا کامبوج، بدم نمیاد یه سری هم به مراکز خرید بزنم.
    اين سوال رو خودم بر اساس تجربه ي بعد از سفرم جواب ميدم. تو مالزي لباس يا لوازم آرايشي از برندهاي معروف بخواهيد بخريد خيلي گرونه، من كه نتونستم چيزي بگيرم. البته ماركهايي مثل h&m و mango مناسب بودن.
    در مورد كامبوج يه توصيه اي به ايراني ها دارم، اگر نريد خيلي بهتره! توي فرودگاه تا پاسپورت ايراني مي بينن خيلي بد باهاتون رفتار مي كنن، واقعا توهين آميزه. بنظر من كشور فقيري مثل اين بايد از خداش هم باشه ما بعنوان توريست بريم اونجا! براي دادن ويزاي توريستي كلي بازپرسي و اذيت كردن. من كه شخصا بهم برخورد و ناراحت شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوستان من میخواستم یه هتل ارزون نزدیک KL Central بگیرم که دسترسیم به همه جا راحت باشه و به ایستگاه مرکزی نزدیک باشم . اول اینکه من تنها میخوام برم آیا محله امنی هست ؟
    دوم این که من این هتل ها را اون نزدیکی پیدا کردم آیا تاییدش میکنید شما ؟
    Metro Hotel Kl central
    my Hotel Brickfields KL Sentral

M design Hotel که نزیک کی ال نیست اما دسترسیش انگار بد نیست .

یک سوال دیگه اون tune هتل که دوستان فرمودند آیا دسترسی اون به کی ال سنترال (مرکز قطارها) خوبه ؟ چند دقیقه تا اونجا هست ؟ و آیا محله اش امنه ؟

خوشحال میشم دوستان اگر هتل خوبه دیگه ای در همین رده میشناسند که دسترسی خوبی داشته باشه بهم معرفی کنند و یا اگر توصیه خاصی دارند خوشحال میشم بشنوم .

به نظرتون من اگر من سایبر جایا ساکن باشم (خونه دوستان) و بخوام برم و بیام خیلی هزینه هام افزایش پیدا میکنه ؟ یا خیلی خسته کننده میشه ؟

شاد باشید .
    اگر هنوز اين اطلاعات به دردتون بخوره، از نظر دسترسي silka hotels، فاصله تا ايستگاه متروي masjid jamek پنج دقيقه. كه دو تا ايستگاه با KL Sentral فاصله داره، اطرافش هم پر از مغازه است. از نظر قيمتي هم فكر كنم مناسب بود. در كل، سايتي كه ميتونه به شما كمك كنه booking.com هست.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)