صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Bachelor's degree, Tabriz University

پیش فرض پاسخ : موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    سلام دوستان ! اين يه لينك شايد آنچنان به موضوع اين فروم مربوط نباشه ولي اگه به اين انجمن مربوط نباشه به هيچ كدوم ديگه نيست !
    http://www.iranianmy.com/fa/1389-07-03-10-50-07.php
    يكم آدم به فكر فرو ميره . شمايي كه تازه ميايد يكم متفاوت باشيد

سلام دوست عزیز
    لینک کار نمیکنه. لطفاً بررسی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Bachelor's degree, Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای یه کنفرانس دو سه روزه دارم می یام مالزی. کسی هست که آدرس یه مسافرخونه ارزان را بهم بده که وقتی رسیدم برای پیدا کردن جا مشکلی نداشته باشم. سپاس
    پیام شما مربوط به حدود شش ماه پیش هستش. اما برای دیگر افرادی که نیاز به هتل ارزان و خوب در کوالالامپور دارند عرض میکنم که هتل زیر این شرایط رو داره:

V Garden Hotel
    Jalan Pudu Ulu, Off Jalan Cheras, Pudu, 56000 Kuala Lumpur

در حال حاضر قیمت اتاق استاندارد با تخفیف در سایت هتل 98 رینگیت ذکر شده و در زمانی که تخفیف نداره قیمت معمول اتاق استاندارد 148 رینگیت هستش.
    هتل تمیز و زیبایی هست اما با امکانات معمولی.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان خیلی مواظب باشید وقتی از خونه میخواید برید بیرون، کلا دزد زیاده، مخصوصا ایرانی ها اینجا تیپ هاشون یه جوریه که جلب توجه میکنه و دوستان دزد فکر میکنن طرف آخر مایه داریه و ...
    تو هفته اخیر 3 مورد تو منطقه ما گزارش شده...
    کلا تا جایی که میشه تنها از خونه بیرون نرید...
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    دوستان خیلی مواظب باشید وقتی از خونه میخواید برید بیرون، کلا دزد زیاده، مخصوصا ایرانی ها اینجا تیپ هاشون یه جوریه که جلب توجه میکنه و دوستان دزد فکر میکنن طرف آخر مایه داریه و ...
    تو هفته اخیر 3 مورد تو منطقه ما گزارش شده...
    کلا تا جایی که میشه تنها از خونه بیرون نرید...
    موفق باشید.
    یعنی در چه حد شبیه ایران خودمون نا امن یا بیشتر؟ اخه اینجا هم هوا که تاریک شه نباید رفت بیرون؟یه کم بازش کنید مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط soghrat نمایش پست ها
    یعنی در چه حد شبیه ایران خودمون نا امن یا بیشتر؟ اخه اینجا هم هوا که تاریک شه نباید رفت بیرون؟یه کم بازش کنید مرسی
    فکر میکنم نمیشه بگی کدومش امن تره. چون ایران هم، هم تو روز روشن دزدی میشه هم تو شب منتها اینجا دزداشون مثلا یه سیاهپوست هیکلیه و به زور کیفو میکشه از دستت، حتی اگه مقاومتیم کنی چاقو در میاه... و خلاصه تا کیفو ازت نگیره ول کن نیست!!! البته افراد با دیدن ایشون ناخودآگاه کیف رو تقدیم میکنن! و جالبیش اینه که اگه کسی اون اطراف باشه کوچکترین کمکی به شما نمیکنه! وایمیسته از این منظره دیدنی لذت میبره!!!!
    یا مثلا یکی از همکلاسیهای خودم داشته با تلفن صحبت میکرده، طرف میاد گوشیشو از دستش میکشه میبره...! البته این رو هم اضافه کنم که درمورد مردم خودشون صدق نمیکنه! یعنی ببینن طرف مالاییه کاریش ندارن، فقط ایرانیهارو من دیدم که وسایلشون دزدیده میشه! البته بعضا به پلیس هم خبر دادن ولی خب بعید میدون نتیجه خاصی بده!
    ولی درکل چه اینجا، چه ایران، چه هرجای دیگه باید مواظب بود، همیشه خطر دزدی هست...البته امیدوارم دیگه پیش نیاد.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانی معماری رودهن

البته من ک 1 هفته اونجا بودم مدام بیرون بودم همه جاشم رفتم ، هر شب هم کلاب بودیم تا 2-3 هیچ مشکلی هم پیش نیومد همه خیلی خوب بودنا!!!!

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkosari نمایش پست ها
    البته من ک 1 هفته اونجا بودم مدام بیرون بودم همه جاشم رفتم ، هر شب هم کلاب بودیم تا 2-3 هیچ مشکلی هم پیش نیومد همه خیلی خوب بودنا!!!!
    البته حرف شما درسته,اما اتفاق یکبار ممکنه رخ بده!,مناطق دانشجویی مثل سردانگ هم بیشتر دزدی رخ میده,درکل من مدت 11 روزی که کوالا بودم اونجا رو خیلی امن و آروم دیدم(اصلا قابل مقایسه با تهران نیست) و نظر دوستانم هم که از شهریور اونجا هستند همین بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    البته حرف شما درسته,اما اتفاق یکبار ممکنه رخ بده!,مناطق دانشجویی مثل سردانگ هم بیشتر دزدی رخ میده,درکل من مدت 11 روزی که کوالا بودم اونجا رو خیلی امن و آروم دیدم(اصلا قابل مقایسه با تهران نیست) و نظر دوستانم هم که از شهریور اونجا هستند همین بود.
    امنیت از تهران بهتره مثلا" اونجا کسی مزاحمت درست نمیکنه

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    آخه من کوالامپور نیستم ! واسه همین نظر ندادم!
    من یه چند باری که اومدم کوالا رفتم TUNE Hotelو نسبتا راضی بودم نسبت به قیمتش که فکر کنم حدود ۱۲۰ رینگیته !www.tunehotels.com
    اتاق single اش 65 رینگیت! البته واسه امکانات (AC و wifi و ...) مجددا شارژ میکنه اما در کل خیلی مناسب بنظر میاد،
    5 شب با امکانات شد 407 رینگیت!
    ممنون.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

البته باید توجه داشته باشید که در سردانگ هم که دوستمان اشاره کردند آنقدر دزدی نیست کلا" خلاف کمتر از ایرانه من بارها ماشینم را جلوی ktm سردانگ 8 تا 10 ساعت گذاشتم حتی یک خط هم به آن ننداختند بارها ساعت 2 یا 3 شب از امپنگ به ایست لیک سردانگ رفتم ولی دزدی خیلی کم دیدم ولی یک بار در ماینز کیفم را از داخل رختکن برداشتند فقط 600 دلار داخلش را برداشتند در صورتی که کارتها و مدارک موجود در کیفم به مراتب بیشتر می ارزید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)