صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوعات مربوط به زندگي در مالزي ( مطالب مهم مالزي)

سلام دوستان،

میخواستم بدونم کسی هست که تو میری ( Miri ) زندگی کنه یا اطلاعاتی در مورد این شهر داشته باشه؟ امنیتش چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    البته باید توجه داشته باشید که در سردانگ هم که دوستمان اشاره کردند آنقدر دزدی نیست کلا" خلاف کمتر از ایرانه من بارها ماشینم را جلوی ktm سردانگ 8 تا 10 ساعت گذاشتم حتی یک خط هم به آن ننداختند بارها ساعت 2 یا 3 شب از امپنگ به ایست لیک سردانگ رفتم ولی دزدی خیلی کم دیدم ولی یک بار در ماینز کیفم را از داخل رختکن برداشتند فقط 600 دلار داخلش را برداشتند در صورتی که کارتها و مدارک موجود در کیفم به مراتب بیشتر می ارزید

اگر از پستهای بنده را پیگیری کنید خواهید دید عاشق مالزی نمیباشم و بدشان را زیاد میگویم ، اما عدم امنیتی مشاهده نکرده ام . این بندگان خدا خودشان هم میگویند 10 شب توی محیط مثلا خونه و زندگی خودت باشی بهتره . بماند که من چون تا 6 سر کارم اکثرا تا حداقل 12 بیرونم . گوشی موبایلم را میزارم با لپ تاپم توی مک دونالد و میرم 1 ساعت دیگه میام . ولی تا الان سرقت یا مزاحمتی ندیدم . شاید هم من خوش شانس بوده ا م . هر چند زیاد چیز میشنوم اما خودم تا الان ندیدم

Junior Member

سلام

سوالی داشتم

من میخوام برم مالزی برای 2 ماه اما چون ویزای توریستی میگیرم بهم اجازه کرایه خونه نمیند و یا استفاده از اینترنت درسته؟

من نیاز دارم به اینترنت اونجا و برای سویت یا هتل یا جای مناسب روزی 12 هزار تومن میتونم پرداخت کنم چه پیشنهادی دارید؟

سلام دوستان
    آب و هوای مالزی شرجی است؟
    اگر آره همه شهراش؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alikolahdoozan نمایش پست ها
    اگر از پستهای بنده را پیگیری کنید خواهید دید عاشق مالزی نمیباشم و بدشان را زیاد میگویم ، اما عدم امنیتی مشاهده نکرده ام . این بندگان خدا خودشان هم میگویند 10 شب توی محیط مثلا خونه و زندگی خودت باشی بهتره . بماند که من چون تا 6 سر کارم اکثرا تا حداقل 12 بیرونم . گوشی موبایلم را میزارم با لپ تاپم توی مک دونالد و میرم 1 ساعت دیگه میام . ولی تا الان سرقت یا مزاحمتی ندیدم . شاید هم من خوش شانس بوده ا م . هر چند زیاد چیز میشنوم اما خودم تا الان ندیدم
    دوست عزيز نمي خوام جبهه گيري كنم ولي اينطور كه شما مي فرماييد نيست ! اينطوري ممكنه باعث بشيد كه ضررهاي زيادي به ديگران وارد بشه به نظر من كه سه سال مالزي و سردانگ زندگي كردم تو مالزي بايد هر لحظه خودت و وسايلت رو بچسبي و با ابن وجود باز هم حوادث بد رخ مي ده!! همسرم جلوي در UKM تو روز روشن با قمه اومدن قشنگ لختش كردن ! لپ تاپ و موبايل و زندگيش رو زدن ، من خودم تو اين مدت دو بار گوشيم رو دزديدن ، و بارها و بارها سده ديدم دوستام پول توي Midvalley ، چينج كردن و پولاشون رو همون جا زدن!!!!
    و اين كه كلا زياد رفت و آمد بعد از ١٠ ١١ شب رو توصيه نمي كنم چون مشكل زياد ديدم پيش اومده!!!

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    دوست عزيز نمي خوام جبهه گيري كنم ولي اينطور كه شما مي فرماييد نيست ! اينطوري ممكنه باعث بشيد كه ضررهاي زيادي به ديگران وارد بشه به نظر من كه سه سال مالزي و سردانگ زندگي كردم تو مالزي بايد هر لحظه خودت و وسايلت رو بچسبي و با ابن وجود باز هم حوادث بد رخ مي ده!! همسرم جلوي در UKM تو روز روشن با قمه اومدن قشنگ لختش كردن ! لپ تاپ و موبايل و زندگيش رو زدن ، من خودم تو اين مدت دو بار گوشيم رو دزديدن ، و بارها و بارها سده ديدم دوستام پول توي Midvalley ، چينج كردن و پولاشون رو همون جا زدن!!!!
    و اين كه كلا زياد رفت و آمد بعد از ١٠ ١١ شب رو توصيه نمي كنم چون مشكل زياد ديدم پيش اومده!!!
    در تایید مطالب دوستمون؛ باید بگم زیاد نا امنی دیده شده همین هفته یکی از دانشجوهای عرب تو سری پتالینگ رسما سلاخی شد. بخاطر اینکه روز قبلش با چندتامالایی سر اینکه زمین والیبال رو در این ساعت دانشگاه ما اجاره کرده و به سکیوریتی اونجا گفت و اونا مالاییها رو انداختن بیرون! اگر مراقب باشید و در مواقعی که حقتون رو میخورن مثل بچه آدم سرتون رو بندازید پایین و برید مشکلی ندارید انشالله. اینم لیست 25 شهر اول نا امن دنیا (صحت و درستیش رو نمیتونم اثبات کنم) که کوالالامپور هم جزوشونه

سلام. میشه بگید آب و هوای کوالالامپور تو فرودین ماه چجوریه؟
    مرسی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. میشه بگید آب و هوای کوالالامپور تو فرودین ماه چجوریه؟
    مرسی.
    سلام
    تو اسفند گرمه مخصوصا اطراف ظهر ولي هر روز حدود ساعت 5 باران استوايي داريد. احتمالا تو فروردين كمي گرمتر باشه ولي قابل تحمله از نظر من. خصوصا بارون هاش كه خيلي عاليه. و چون هميشه ميوه ي خنك و برش خورده آماده هست تو مسير كلا به نظرم براي زندگي سخت نبود. جزايرش خيلي شرجي هستند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

راستی قیمتها چطوریه؟ مثلا میشه کفش و لباس با قیمت مناسب و کیفیت خوب گیر اورد؟ من توریستی میخوام برم مالزی و احتمالا کامبوج، بدم نمیاد یه سری هم به مراکز خرید بزنم.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان من میخواستم یه هتل ارزون نزدیک KL Central بگیرم که دسترسیم به همه جا راحت باشه و به ایستگاه مرکزی نزدیک باشم . اول اینکه من تنها میخوام برم آیا محله امنی هست ؟
    دوم این که من این هتل ها را اون نزدیکی پیدا کردم آیا تاییدش میکنید شما ؟
    Metro Hotel Kl central
    my Hotel Brickfields KL Sentral

M design Hotel که نزیک کی ال نیست اما دسترسیش انگار بد نیست .

یک سوال دیگه اون tune هتل که دوستان فرمودند آیا دسترسی اون به کی ال سنترال (مرکز قطارها) خوبه ؟ چند دقیقه تا اونجا هست ؟ و آیا محله اش امنه ؟

خوشحال میشم دوستان اگر هتل خوبه دیگه ای در همین رده میشناسند که دسترسی خوبی داشته باشه بهم معرفی کنند و یا اگر توصیه خاصی دارند خوشحال میشم بشنوم .

به نظرتون من اگر من سایبر جایا ساکن باشم (خونه دوستان) و بخوام برم و بیام خیلی هزینه هام افزایش پیدا میکنه ؟ یا خیلی خسته کننده میشه ؟

شاد باشید .
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)