صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

pooyamour
    Guest

پیش فرض احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

آیا اصلا احتمال داره ویزا بگیرم؟ برای پاییز امسال میخوام apply کنم و نمیدونم اصلا سمت آمریکا برم یا نه. شنیدم اگر فکر کنند میخوای بری بمونی ویزا نمیدن. کسانی که اطلاعاتی دارند، لطفا کمک کنند.
    اصلا اگر فامیلی یا دوستی اونجا دارم بگم بهتره از این نظر که طرف support میکنه و اینا یا ممکنه فکر کنن میرم میمونم؟ یعنی اصلا به روی خودم نیارم که کسیو اونجا دارم.
    مرسی ???

hope
    Guest

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام. من تازه ویزا گرفتم. در مورد سفارت آمریکا در قبرس که من رفته بودم به دو گروه ویزا نمی دادند یکی اونایی که بورس نداشتند و یکی هم اونایی که پدر و مادرشون Green Card یا سیتی زنی آمریکا را داشتند. در ضمن اونا کاملا می دونند که چه کسانی از شما اونجا هستند (در حین مصاحبه یک کامپیوتر روبه روشونه با تمام اطلاعات شما. بنابراین راستشا بگین اگه ازتون سوال کرد.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

تا اونجا که من اطلاع دارم متاسفانه احتمال ویزا گرفتنت خیلی زیاد نیست. ضمنا در فرم‌هایی که برای ویزا باید پر کنی قسمتی داره که باید قید کنی که آیا پدر و مادر، خواهر و برادر و ... اقامت دائم آمریکا رو دارند یا نه.

Junior Member

سلام دوستان،
    می خواستم ببینم که این موضوع ( کم شدن احتمال دادن ویزا) برای فامیل های دیگه مثل "عمه" یا "عمو" هم صادقه؟
    در این صورت باید چکار کرد؟

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

عمه و عمو برای ویزا مشکلی ایجاد نمیکنن. من خیلیها را می شناسم که گفتن و بدون مشکل ویزا گرفتن. بعضیها هم اصلا نگفتن که عمه و عمو در امریکا دارن و هیچ مشکلی پیش نیومده.

Junior Member

سلام،

من خواهرم سیتیزن امریکاست. ولی تو مصاحبه ویزا از قبرس قبول شدم ولی کلیرنسم هنوز نیومده. من فکر نمی کنم داشتن فامیل واسه ویزا گرفتن مشکل ایجاد کنه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط bita2
    سلام،

من خواهرم سیتیزن امریکاست. ولی تو مصاحبه ویزا از قبرس قبول شدم ولی کلیرنسم هنوز نیومده. من فکر نمی کنم داشتن فامیل واسه ویزا گرفتن مشکل ایجاد کنه.
    ویزا گرفتن غیرقابل پیش‌بینی‌تر از این حرف‌هاست که بشه گفت دقیقا چی باعث رد شدن می‌شه. یکی از دوستان من هم برادرش سیتیزن آمریکاست و غیر از اون چند تا از عمو‌هاش هم سیتیزن آمریکا هستند و براحتی بار اول ویزا گرفت، اما یکی دیگه از دوستانم برادرش رو ویزای کار آمریکا بود و ۴-۵ بار اقدام کرد و رد شد و در نهایت از اومدن منصرف شد. به هر حال داشتن فامیل نزدیک در آمریکا شانس گرفتن ویزا رو کم می‌کنه ولی بدیهیه که از بین نمی‌بره و موارد زیادی وجود داشته که با وجود فامیل نزدیک ویزا گرفتند.

Junior Member

Dear friends,
    all of my family :my mother and father and two sisters have Green Gard and also my older sister is in us too and I have two uncle that both of them are living in us but i could got may visa in Ankara my interview took time 30min and he asked me about all things that happen in my life!!!!! and i told them only right because as you know they know any things and for one reason they ask you, they want to know if you say right or not!!!!
    so do not worry and go head and say true but it is obvious that if they do not ask about problem option so you are lucky and do not talk about them.
    with best

Junior Member

من همين مشکل رو داشتم. سه سال پيش ويزام احتمالا به همين علت reject شد ولي اونطوري که شنيدم الان اوضاع فرق مي‌کنه. حتي شنيدم ممکنه اگر تعداد زيادي فاميل درجه اول اونجا داشته باشيد نکته مثبتي حساب بشه! بدين صورت که عملا براي Officer مسلم مي‌شه که ما مي‌خوايم بريم اونجا بمونيم، ولي اين حق ماست چون با بودن مادر پدر و برادر و خواهر آمريکا وطن دوم ما حساب مي‌شه و ما در نهايت مي‌تونيم بريم اونجا، پس دليلي نداره با ويزا ندادن رفتن ما به آمريکا رو عقب بندازه. اين جريان عين چيزيه که براي يکي از دوستانم در تابستان 2007 پيش اومد و officer به همين دلايل بهش ويزا داد؛ در حالي که قبلش چند با رد شده بود!
    در خرابه، زنگ بزنيد

اگر پدر و مادر منتظر گرفتن گرين كارت باشند چطور ؟آنها متوجه ميشن ؟روي احتمال گرفتن ويزا تاثير داره ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)