صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 114 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام دوستان
    همسرم متقاضی ویزای دانشجویی هست، و من خودم گرین کارت آمریکا دارم؟ آیا با این شرایط مشکلی برای گرفتن ویزای دانشجویی اش پیش میاد؟ البته من هنوز برای گرین کارتش اپلای نکردم تا این ابهام برطرف بشه.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام من مادرم گرین کارت داره و الان لوس آنجلس زندگی میکنه، من از ایران لیسانس گرافیک دارم و میخواستم برم دانشگاه فیلم لوس آنجلس فیلم پروداکشن بخونم، بالاترین مدرک این دانشگاه هم لیسانسه، به من هم پذیرش دادند، من سند خونه و دو تا ماشین تو ایران به نامم هست و یه شرکت هم دارم که دو سال پیش تاسیس شده و فعاله. پدر و خواهرم هم ایران هستند، هیچکدوممون هم برای مهاجرت اقدام نکردیم تا حالا ولی لاتاری ثبت نام میکردیم همیشه.
    گفتم ببینم کسی از دوستان نظر یا پیشنهادی داره؟ اگر احتمالش خیلی ضعیفه اقلا از یه دانشگاه تو یه ایالت دیگه پذیرش بگیرم البته قصدم واقعا درس خوندن تو همین دانشگاه هست ولی اگر قرار باشه ویزا ندن مجبورم اقلا یه ایالت دیگه پذیرش بگیرم که شانسم افزایش پیدا کنه.
    ممنون از همه دوستان که زحمت میکشن توجه میکنن و تجربیاتشون رو با بقیه قسمت میکنند

Junior Member

سلام
    ٢ تا برادر و ١ خواهر دارم كه سيتيزن هستن و امريكا زندگي ميكنن. همگي تو MD. داماد. عروس و پدر و مادرم گرين كارت دارن. خودم هم ٩ سالگي تا ١١ سالگي اونجا بودم و مدرسه امريكايي مي رفتم. ولي پدر و مادرم ايران زندگي ميكنن و در رفت و آمدن. سال ٢٠١٤ پذيرش كالج گرفتن از همون شهر و رفتم ارمنستان. با 214b ريجكت شدم.( البته اون موقع پدر و مادر و دامادمون گرين كارت نداشتند). اما حرف افيسر برام جالب بود. هيچ حرفي از خانوادم نزد. من زبانم خوبه و با آفيسر انگليسي صحبت كردم. (پذيرش كالج زبان گرفته بودم از دانشگاه و كانديشنال مستر) گفت " تو زبانت خوبه چرا تافل نميدي و پذيرش مستر نميگيري بهت قول ميدم بتوني ويزا بگيري" برگشتم ايران و رفتم سربازي الان تافل دادم و پذيرش مستر بدون فاند گرفتم از ٤ تا دانشگاه كه فقط يكيش boston هست و بقيه Md. بنظرتون باز از ايروان اقدام كنم يا برم جاي ديگه؟ الانم كه انتخابات رياست جمهوري نزديكه نمي دونم چقدر روي صدور ويزا تاثير داشته باشه. نظرتون چيه؟

من 10 روز پیش سفارت بودم آنکارا. پرونده مهاجرت 2 سال پیش باز کردم. مادر و خواهرم گرینکارد دارند و سیتیزن هستند. اما چون شوهرم الان با من اپلای نکرده بود واسه ویزا به من ویزای دانشجویی دادند و کلیرنس خوردم

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)