صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام، من خواهرم سیتیزن هست و برام پتیشن گذاشته. آلان پذیرش فول فاند گرفتم. آیا باید تو فرمهای سفارت به اینکه برام پتیشن گذاشته شده حتما اشاره کنم؟ ممنون

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام .
    دوستانی که امسال اقدام کردند برای ویزا دانشججویی اگه این مشکل داشتن قامیل در آمریکا رو داشتند لطفاً بیام تجربیاتشون و بنویسن ممنون میشیم .
    من میخوام برای سال بعد اقدام کنم .
    برادرم آمریکاست و green card داره .
    خیلی ها بهم میگن شانست کمه برای گرفتن ویزا .
    به نظرتون کلاً بیخیالش شم و 1 سال الکی وقت خودم و تلف نکنم ؟ ( بدبختی های زبان خوندن و هزینش و هزینه اپلای کردن و سر و کله زدن با نظام وظیفه و . . . )

توضیح اینکه ترجیح میدم برم شهر داداشم ولی خب اگه مجبور باشم میرم جاهای دیگه .
    و واقعاً هم میخوام برم برای تحصیل و اصلاً فکر مهاجرت تو کلم نیست
    به من چه که خب داداشم زود تر رفته اونجا

ممنون میشم راهنمایی کنین .

Junior Member

من خواهرم سیتیزن بود ویزا هم گرفتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام .
    دوستانی که امسال اقدام کردند برای ویزا دانشججویی اگه این مشکل داشتن قامیل در آمریکا رو داشتند لطفاً بیام تجربیاتشون و بنویسن ممنون میشیم .
    من میخوام برای سال بعد اقدام کنم .
    برادرم آمریکاست و green card داره .
    خیلی ها بهم میگن شانست کمه برای گرفتن ویزا .
    به نظرتون کلاً بیخیالش شم و 1 سال الکی وقت خودم و تلف نکنم ؟ ( بدبختی های زبان خوندن و هزینش و هزینه اپلای کردن و سر و کله زدن با نظام وظیفه و . . . )

توضیح اینکه ترجیح میدم برم شهر داداشم ولی خب اگه مجبور باشم میرم جاهای دیگه .
    و واقعاً هم میخوام برم برای تحصیل و اصلاً فکر مهاجرت تو کلم نیست
    به من چه که خب داداشم زود تر رفته اونجا

ممنون میشم راهنمایی کنین .

نقل قول نوشته اصلی توسط merinus نمایش پست ها
    من خواهرم سیتیزن بود ویزا هم گرفتم.
    دانشجویی گرفتین ؟
    همون ایالت و شهری دارین میرین که خواهرتون بود ؟
    اگر پسر هستین ، سربازی رو رفته بودید ؟
    افیسر از شما سوالی در این باره کرد ؟ چی جواب دادین ؟ بعدش اون چی گفت ؟
    آیا کلیرنس طولانی داشتین ؟
    از کدوم کشور اقدام کردین ؟

ممنون بابت وقتتون .

سلام
    من برادرم سیتیزن است. پدر و مادرم هم گرین کارت دارند و اکثرا آمریکا هستند. سه تا دایی و.... هم سیتیزن هستند. متاهلم و دو بار ویزای دانشجویی گرفتم و مشکلی نبود. سربازی خریده بودم. دانشگاه ام تو ایالت دیگری بود. کلیرنس حدود 20 روز. افیسر هیچ سوالی از خوانوادم نکرد. برادرم هم ساپورتم می کرد و مدارک بانکی اون را برده بودم که حتی نگاه هم نکرد!

Junior Member

سلام
    شما از کدوم سفارت اقدام کردید؟
    من هفته قبل مصاحبه داشتم و به دلیل داشتن گرین کارت مادر پدرم ردم کردن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    من شوهر خواهرم سیتزنه و قرار خواهرمم بره اما هنوز اقدام نکرده چون تا سال دیگه نمیخواد بره. اینکه تو مصاحبه اینو نگفتم مشکل ساز میشه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی!
    اگر پدر ومادر در لاتری برنده شده باشند و الان گرین کار داشته باشند.آیا این ، شانس گرفتن ویزای دانشجویی رو پایین میآره؟ بعضی ها می گن آره ، بعضی ها نه ؟من گیج شدم.

دمتون گرم!

Junior Member

سلام. نامزد من و کل خانوادشون گرین کارت دارن و 1 سال خورده ای هست که گرفتن. من رشته مهندسی شیمی میخونم برای پاییز 2015 ده تا دانشگاه آمریکا اپلای کردم که توی 6 تا ایالت مختلف هستن(که البته نامزدم هم اپلای کرده ولی ذکر نکردیم که نامزدیم). میخواستم بدونم اگر قبل از اقدام برای ویزا F-1 ازدواج کنیم تو روند ویزا برای من مشکلی پیش میاد؟ بهتر اینه که بزاریم واسه بعد از ویزا یا اصلا ازدواج کمک میکنه واسه ویزا گرفتن من؟ ممنون.

نتیجه چی شد به سلامتی اوکی شدین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)