صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام
    در مورد ويزاي كانادا چطور ؟؟ داشتن فاميل هايي مثل دايي و عمو ...
    در گرفتن ويزاي كانادا مشكل ايجاد ميكنه ؟؟ به طور كلي بايد گفته بشه يا نه ؟
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

کلآ اقوام درجه یک خیلی اثر بیشتری داره تا درجه دو ... برای کانادا هم همینطوریه ... ! .. ضمن اینکه شمام مجبور نیستین بگین عمو و دایی اونجا دارین ... اگه پرسیدن خیلی ریلکس که انگار چیز مهمی نیست راست بگین ...
    حتی من دیدم کسانی رو که بعلت اینکه بابا و مادرشون برای مهاجرت کانادا اقدام کردن رجکت شدن ... البته خانم اسدی در مورد امریکا من چنین موردی رو ندیدم ...

ApplyAbroad Champion

برای so_asadi: بله اونا متوجه می‌شوند که پدر و مادر شما فایل تشکیل داده‌اند و متاسفانه این مساله می‌تونه تاثیر منفی در گرفتن ویزا داشته باشه. البته این به این معنی نیست که احتمال ویزا گرفتن اصلا وجود نداره. بوده‌اند از دوستان من که ویزا گرفته‌اند در حالی که پدر و مادرشون گرین کارد داشته‌اند. به هر حال در این مورد چاره‌ای نیست جز این که راستش رو بگید.

SADAFF
    Guest

پیش فرض تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

سلام
    من 4 سال پیش برام green card درخواست شده و باید تا یکی دو سال دیگه بگیرم. الان پذیرش دانشجویی دارم. ولی اگر شنیده باشیدو می گویند که در این صورت به من ویزا نمی دهند. ولی من مخالف این رو هم شنیدم :
    کسی هست که خودش یا آشنایش این شرایط رو داشته بوده. می شه برام قضیه رو شرح بدین. مرسی

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

تا جاييكه كه مي دونم مشكل جدي خواهيد داشت . در ضمن اگر search كنيد نتايج بيشتري مي گيريد.

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

شما خودت داری می گی potential immigrant هستی پس گیر می دن.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

شما که آخره potential immigrant به نظر من الکی هزینه می کنین ... آخر اگه توی مصاحبه رد نشید توی FBI check احتمالش بیشترم می شه ! ... اگه نمی خواین تا 2 سال دیگه صبر کنین و بعد ادامه تحصیل بدین یه کشور دیگه رو انتخاب کنین ... مثل کانادا !

The son of one of my professors has this problem (her mom explained for me)and two times has been tried for F1 and was rejected.

Junior Member

چون شما پروسه Green Cardت فعاله بسیار محتمله که ایراد بگیرن

Junior Member

من یکی از دوستام زمانیکه برای مصاحبه رفته بود، نوبت Green Card مادرش رسیده بود و مادرش رفته بود امریکا برای Green Card و افسر اینو بهونه کرد و ویزا نداد !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)