صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

هر کی اومد و یه آجر به سد ویزا گرفتن این بنده خدا اضافه کرد : )) !!! ... اگه دوستان نظری غیر از این دارن بگن ... هی داریم هممون یه حرف رو بی خود تکرار می کنیم ... !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

سلام،
    منم همین مشکل رو دارم. فکر می کنین تو مصاحبه چی می تونم بگم تا شاید شانس داشته باشم؟ در ضمن نمی خوام به green cardam صدمه بزنم. :-[

آقاي hoseinn ما كه حرف بي منطق نگفتيم! آخه اصلا اصل ويزاي دانشجويي اينه كه potential immigrant نباشي !‌اينا خودشون دارن مي گن كه هستن !
    در ضمن فكر نمي كنم لطمه اي به پروسه گرين كارد بخوره

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    آقاي hoseinn ما كه حرف بي منطق نگفتيم! آخه اصلا اصل ويزاي دانشجويي اينه كه potential immigrant نباشي !‌اينا خودشون دارن مي گن كه هستن !
    در ضمن فكر نمي كنم لطمه اي به پروسه گرين كارد بخوره
    scheme عزیز :
    1. من که نگفتم حرف بی منطق زدین ! ... گفتم که هممون داریم یه حرف رو به مصور مختلف تکرار می کنیم که هیچ فایده بیشتری رو اضافه نمی کنه ... اتفاقآ چون خیلی حرفهای شما دوستان منطقی بود گفتم که دیگه لازم نیست کسی بیاد و همین نتیجه رو با یه جمله بندی دیگه اعلام کنه و توضیح واضحات بده ... من مثلآ شما را تایید کردم گفتم که حداقل نفرات بعدی تجربه هاشون رو بگن که خلاف این بوده ! ... که الکی تایپک شلوغ نشه ... مثلآ یکی می آد می پرسه امتحان تافل ساعته چنده ؟ بعد هزار نفر بیان بگن ساعت 11 ست ;D..فایده نداره ... داره ؟ ... 3 نفر هم تایید کنن بسه ...

2. به پروسه Green card که وارد نمی کنه ... اما برای ویزای F1 شون وارد می کنه ...

Junior Member

سلام
    اين سوال و دغدغه من هم بود. اما منطق اين قضيه كمي متناقض به نظر مي رسه به اين صورت كه در سايت رسمي وزارت خارجه آمريكا يه جايي خوندم كه براي معرفي مزاياي برنده شدن در لاتاري اينطور نوشته بود:
    the winner would have the right to live, work and study in the U.S
    حالا من ميخوام ببينم يه نفر كه با هدف STUDY براي لاتاري ثبت نام كرده آيا كار اشتباهي كرده؟
    گاهي اوقات قوانين احمقانه اي دارند اين فرنگيها .... كه اصلا با هيچ منطقي جور در نمياد.
    به هر حال اين مشكل من بينوا هم هست.... با SADAF اعلام همدردي مي كنم :'(
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

Junior Member

سلام
    منم درخواست گرین کارد دارم که تا 4 سال دیگه درست میشه. 30 می هم دارم میرم برای ویزا! به هر حال شانسمونو امتحان کنیم به نظرم بد نیست چون پروسه گرفتن ویزا یکمی بی حساب کتاب تر از این حرفهاست. در ضمن SADAFF شما از چه طریق پتیشن دادین؟ چون الان دارن 2005 رو بررسی میکنن. فکر کنم بهتون رسیده باشه! به هر حال ما social tie نداریم و مشکل داریم. منم خواهش میکنم اگه کسی تجربه ی داره بگه. ???

سلام به همگی
    من هنوز برای green card اقدام نکردم چون می خواستم شانس گرفتن ویزای دانشجویی را از دست ندم .همینکار را کردم و 29 اپریل با وجود full fund بودنم از قبرس reject شدم و آفیسر بهم گفت چون پدر مادرم green card دارن و خواهرم citizen هستش tie کافی به ایران ندارم .بنابراین به همه توصیه میکنم که خرج اضافی نکنن و پروسه گرفتن green cardرا برای خودشون به تعویق نندازند .
    موفق باشید.

Junior Member

راستش منم از طرف پدرم برام تقاضا شده، یعنی ساله 05 تو نوبتم و چون اون گرین کارت داره حدود 7 تا 9 سال طول می کشه. البته اونا 2 سال دیگه که citizen شدن من خارج از نوبت می گیرم. منم برای آمریکا تقاضا کرده بودم و funded offer از A&M دارم و لی چون یه پیشنهد خوبه دیگه از کانادا هست شاید اصلا اقدام نکنم. زمان دادن گرین کارت به بجه های مجرد بالای 21 حدود 5 ساله بنا براین بهتره که برای PhD یه جای دیگه (کانادا) برین و بعد از اون برین آمریکا کارو زندگی

Junior Member

سلام
    کسی از بچه هایی که پرونده گرین کارد دارن جدیدا برای F1 به سفارت US سر نزده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

من این هفته توی قبرس مصاحبه داشتم . یکی از بچه ها پرونده گرین کارد داشت و خیلی راحت ویزا گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)