صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

من هم مشکل مشابهي دارم. برادر سيتيزن و پدر و مادر در صف گرين کارد.

با اين وجود وقت سفارت گرفتم و اميدمو از دست ندادم.
    در خرابه، زنگ بزنيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

To ouldoozbk:
    خیلی ممنون از جوابتون. البته نمیدونم منبع این خبرتون از کجاست ولی منطقیش همینه.
    من الان مشکلم اینه که به officer نمیتونم بگم برمیگردم چون پرونده دارم.
    شما دفعه پیش که برای مصاحبتون رفتین گفتین که قصد موندن دارین (چون پرونده داشتین) ؟

باورتون ميشه که از من هيچ سوال و جوابی نکردند و بدون مکث ريجکتم کردند!

همون دم در که فرمها رو تحويل می دهيد، دور اسم فک و فاميلی که می نويسيد سيتی زن هستند و يا گرين کارد دارند خط قرمز رنگ کشيد و اصلاً با من مصاحبه ای انجام نشد که جوابی بدهم!

من سه بار رفتم سفارت که بار سوم ديگه خيلی عصبانی بودم و با خانمی که مثلاً قرار بود باهام مصاحبه کنه دعوام شد و گفتم نه سوالی از من کرديد و نه ... و اون بهم توضيح داد که اطلاعاتی که از فرمهام دارند برای چيزهايي که می خواهند بدونند کافی بوده و نيازی به مصاحبه نيست و دوباره ريجکتم کرد!

وابه K1Prime به نظر من شانستو امتحان کن ولی بهش دل نبند!

سلام
    بله من همون شقایق هستم که ریجکت شدم به خاطر پدر و مادر گرین کاردی و خواهر سیتیزن.در صفحه ی اول همین پست هم نوشتم که شرایطم چطور بود.ولی این نوید را به همه بدم که من موردی را پیدا کردم که شرایط مشابه داشته و برای سومین بار که اقدام کرده بهش ویزا دادن.بنابراین همچنان امیدوار باشید.

annita
    Guest

سلام

به نظر من اگر برای officer توضیح بدی احتمالش هست که بگیری فقط یک چیز اصلا کم نیار و تا می تونی سعی کن توجیهش کنی.
    امیدوارم که بگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh12
    سلام
    بله من همون شقایق هستم که ریجکت شدم به خاطر پدر و مادر گرین کاردی و خواهر سیتیزن.در صفحه ی اول همین پست هم نوشتم که شرایطم چطور بود.ولی این نوید را به همه بدم که من موردی را پیدا کردم که شرایط مشابه داشته و برای سومین بار که اقدام کرده بهش ویزا دادن.بنابراین همچنان امیدوار باشید.
    منم همچين موردي رو پيدا کردم. سپتامبر 2007 از کانادا ويزاي آمريکا گرفت.

البته اوضاع من از اون بدتره چون پدر و مادر اون گرين کارد داشتند ولي پدر و مادر من هنوز گرين کارد ندارند و در نوبت مصاحبه هستند.

مي‌دونم شانسم زياد نيست ولي امتحان مي‌کنم. راستي من سال 2005 سابقه reject شدن دارم.
    در خرابه، زنگ بزنيد

مگه تو فرم ds156 جايي پرسيده كه مثلا پدر يا مادرتون تو نوبت گرين كارت هستند يا نه ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

نوشته: shaghayegh12 در 06 می 2008, 02:27:02 am
    سلام به همگی
    من هنوز برای green card اقدام نکردم چون می خواستم شانس گرفتن ویزای دانشجویی را از دست ندم .همینکار را کردم و 29 اپریل با وجود full fund بودنم از قبرس reject شدم و آفیسر بهم گفت چون پدر مادرم green card دارن و خواهرم citizen هستش tie کافی به ایران ندارم .بنابراین به همه توصیه میکنم که خرج اضافی نکنن و پروسه گرفتن green cardرا برای خودشون به تعویق نندازند .
    موفق باشید.

ميخواستم بدونم خودتون گفتين يا خودشون فهميدن؟
    باید بگم که هم ازم پرسید و هم توی فرمها علامت زده بودم و نمی پرسید هم متوجه میشد.

يعني اگر پدر و مادرمون تو نوبن گرين كارت هستند بايد تو فرم 156 گزينه بله رو پر كنيم ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

نه اگر در نوبت گرین کارد هستند نیازی به زدن علامت در فرم 156 ندارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)