صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

كي بايد امريكا باشي ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

بايد 15 agust برسم به فرض 2 هفته هم late arrival بگيرم!
    اما نمي تونم ترم defer کنم الان full fund اما براي ترم بعد fund نگر نمي دارن؟

Junior Member

نظرتون چيه كه من يه ايميل به سفارت بزنم و بگم "من پرونده گرين كارت دارم. آيا ميتونم براي ويزاي دانشجويي اقدام كنم؟ و اينكه آيا قانوني وجود داره كه به افرادي مثل من اجازه براي ورود موقت ندهند."
    كسي تا حالا اين كار رو كرده؟ اصلا ممكنه جواب بدن؟

Junior Member

من فکر نمی کنم قانونی وچود داشته باشه، متاسفانه اینم از امتیازاته ایرانی بودنه، اینو نگاه کنین
    http://www.immigration.com/faq/familygreen.html
    اگر Q20 این صفحه رو بخونین می فهمین که خیلیا با پرونده مهاجرت گرفتن. ولی رویه فعلی اینه که به ایرانیا با این شرایط نمی دن. خود منم با اینکه برام تفاضا شده، بعد اینکه واسه ویزای کانادا اقدام کردم، شاید یه سریم به قبرس زدم (ماله من دو تاش Spring 2009). اگه زود نوبت گرین کاردت میشه، و مشکل سربازی نداری (نمی دونم دخترین یا پسر!) شاید بشه یه سالی صبر کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام

من fund ندارم!
    پدر .و مادرم هم clearance شدن هنوز نرفتن pick up
    !
    برادرم زن گرفته و گرین کاردش جوره
    !

کجا برم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazych
    سلام

من fund ندارم!
    پدر .و مادرم هم clearance شدن هنوز نرفتن pick up
    !
    برادرم زن گرفته و گرین کاردش جوره
    !

کجا برم؟
    مسلما هيچکي نميتونه واسه شما توصيه اکيد کنه. شما بهتره که نتايج مصاحبه در کشورهاي مختلفو بخونين و خودتون با توجه به نتايج مختلف تصميم بگيرين. به نظر من قبرس ميتونه گزينه مناسبتري باشه.

I saw the same case like you in Sweden.
    One of my friend got his visa very easily from US ambasy in Swden, but I do not know whether he had another special condition or not?

Junior Member

من پدر و مادرم هردو گرین کارت دارند... برای من هم 4 سال پیش درخواست گرین کارت از طریق فامیلی کردند... عمو ها و عمه هایم هم همگی سیتیزن آمریکا هستند... رفتم سفارت و آفیسر از من پرسید که جز پدر و مادر آیا فامیلی در آمریکا دارم من هم گفتم بله عمه و عموهایم آمریکا هستند...
    اصلا تاثیری در نظرش نداشت و به من ویزای مولتی دو ساله تحصیلی داد... به نظر من برای آفیسر خیلی مهم تر از اینکه چه کسی در آمریکا دارید؛ این هست که مطمئن بشه شما واقعا می خواهید برید درس بخونید... باید برنامه مشخصی داشته باشید... چرا این دانشگاه؟؟ چرا دانشگاه دیگه نه؟؟ چی می خواهید بخونید؟؟
    از من می پرسید که موضوع تحقیق من جدید هست؟ من گفتم بله بعد اصرار داشت که متقاعدش کنم که این موضوع جدیده و روش کار نشده...
    پذیرش دکترا از میشیگان تک
    مصاحبه در لندن اول دسامبر 2011
    کلیرنس 3 روزه

Junior Member

سلام
    من پدر و مادرو سیتیزن هستن و برای من سال 2006 اقدام کردن. به تاریخه من حدودا یک سال و نیم مونده.
    الان از دانشگاه ایلینویز پذیرش گرفتم. می خوام برای ماه دیگه وقت سفارت از آنکارا بگیرم. البته پدر و مادرم ایران هستند.
    البته میدونم که بهم ویزا نمیدن اما من امیدم رو از دست ندادم و می خوام شانسم رو امتحان کنم.
    راستی من برای دوره مستر کامپیوتر ساینس پذیرش گرفتم.
    اگر کسی نکته خاصی یا یه ترفند خاصی برای مصاحبه بلده بهم کمک کنه لطفا
    برام دعا کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

سلام این تاپیک خیلی وقت است که خاک خورده فکر کنم که دیگه همه به یک جمع بندی مشترک رسیدین درسته؟ تاسفانه من هم این مشکل را دارم که خواهرم گرین کارت داره و تا یک ماه دیگه میره و من هم تا 1 ماه دیگه وقت سفارتم میشه برای پذیرش پی اچ دی. آیا اون قانون نا نوشته هنوز پا بجاست که داشتن فامیل درجه 1 مشکل ایجاد می کند یا خیر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)