صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 114

موضوع: احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

من از قول آفیسر دوبی اینو میگم: "ما میخوایم بدونیم شما میرید اونجا تخصیل میکنید یا میخواید برید برای مهاجرت. اینکه مطمئن شیم برای تحصیل میرید حتی اگه حس کنیم بعدش میمونید دلیل ریجکت نمیشه. داشتن فامیل احتمال اینکه شما برای مهاجرت میرید نه تحصیل رو بالا میبره و باید جوری به ما خلافش رو ثابت کنید..."
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ویزا در حالیکه پدر و مادر و خواهرم Green Card دارند؟

سلام بچه ها یه سوالی دارم. من دانشجو با F1 در آمریکام و میخوام وسطای پائیز بعد از 3 سال یه سر برم ایران. تو این مدت 3 سال خواهرم تو لاتاری گرین کارت برنده شد و بالطبع پیش من اومد تو همیشن شهر و الان با من زندگی میکنه و هنوز نه درس میخونه و نه شغلی داره. اون نمیخواد ایران بیاد و میمونه تا من برگردم. میخواستم بدونم ممکنه به نظر شما این باعث بشه که به من دوباره ویزا برای برگشت ندن؟ یعنی اونا براشون فقط ممکنه که خواهر من با گرین کارت اینجاس، یا اینو هم در نظر میگیرن که اون کوچکتر از منه و شرایطی برای ساپورت من نداره بلکه خودش وابسته به منه. ممنون میشم نظرتونو بگین. مرسی

Senior Member Harrison آواتار ها

من برادرم سیتزن هستند..پدر و مادرم گرین کارت دارند اما اکثرا ایران هستند..رفتم مصاحبه و خدارو شکر ردم نکردند
    شدیدا توصیه میکنم مثل من دانشگاه هایی هم غیر از ایالت فامیلتون اپلای کنید و با i20 اونها برید مصاحبه..بعدا میتونید ترنسفر کنید برید پیششون
    تقریبا اکثر کسایی که شهر فامیل درجه یکشون میرفند ریجکت شدند..به امید موفقیت همگی..
    مارو هم دعا کنید کلیر شیم به ترمموم برسیم :-)
    ویرایش توسط Harrison : July 31st, 2013 در ساعت 07:24 AM

Member khdl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق و الکترونیک-.California State Uni

دوستان من یه سوالی دارم
    من پارسال برای مصاحبه رفتم و کلیرنس خوردم، ولی به دلیل اینکه شماره منو اشتباه اعلام کرده بودند من دانشگاه رو از دست دادم،حالا امسال دوباره اقدام کردم و سفارت بهم گفته که نیازی به مراجعه مجدد نداری و فقط فرم I-20 برای ما بفرست. من دوتا از عمو ها و یکی از عمه هام اونجا هستند و درضمن پدر و مادرم هم گرین کارت دارند، پارسال که رفتم پدر و مادرم گرین کارت لاتری قبول شده بودند ولی هنوز برای مصاحبه نرفته بودند ولی امسال ویزاشون رو گرفتند.می خواستم بدونم اگر حالا برای سفارت فرم جدید بفرستم و برم توی کلیرنس دوباره ممکنه منو بخاطر پدر و مادرم رد کنند؟
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائماً یکسان نباشد حال دوران غم مخور

Junior Member

سلام
    من پدر و مادرم گرین کارت دارند. و من هم براب ویزای فرصت مطالعاتی j1 اقدام کرد ام. به نظر شما چه مدارکی میتونم ببرم سفارت که نشون بده من برمیگردم ایران؟ و اینکه کدام سفارت بهتره که من برم؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    من برادرم سیتزن هستند..پدر و مادرم گرین کارت دارند اما اکثرا ایران هستند..رفتم مصاحبه و خدارو شکر ردم نکردند
    شدیدا توصیه میکنم مثل من دانشگاه هایی هم غیر از ایالت فامیلتون اپلای کنید و با i20 اونها برید مصاحبه..بعدا میتونید ترنسفر کنید برید پیششون
    تقریبا اکثر کسایی که شهر فامیل درجه یکشون میرفند ریجکت شدند..به امید موفقیت همگی..
    مارو هم دعا کنید کلیر شیم به ترمموم برسیم :-)
    اضافه بکنید که:
    ترکیه بودید!
    فاند نداشتید!
    تو I-20 نوشته بود فاند از فامیل در آمریکا و ایران!
    6 سال از لیسانستون گذشته بود و مریفتید فوق!

کلاً از کیس Harrison سه تا ریجکت میشد در آورد. از این نظرا ترکیه خیلی خوبه! روز مصاحبه من، حتی لیسانس مجدد هم بود!

Junior Member

سلام دوستان باتوجه به اینکه پدر مادر و خواهرم گرین کارت دارن،چه مدارکی باید با خودم ببرم سفارت که برای افیسر قابل قبول باشه که من میخوام برگردم ایران؟!واقعا چجوری باید اینو ثابت کرد؟!!! سوال دومم اینه که من هنوز I20م نیومده.میشه بدون اون وقت سفارت بگیرم تا وقتی I20 اومد بلافاصله برم سفارت؟مرسی

Question پاسخ : تاثیر بودن در پروسه green card بر گرفتن ویزای دانشجویی-کمک!!! فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط k1prime نمایش پست ها
    من هم مشکل مشابهي دارم. برادر سيتيزن و پدر و مادر در صف گرين کارد.

با اين وجود وقت سفارت گرفتم و اميدمو از دست ندادم.
    ببخشید نتیجه مصاحبتون امد؟موفق شدید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یک مشکل عجیبی دارم که مشابه نداره!
    مادر بیولوژیکی من سیتیزن امریکا است و من رو از 8 ماهگی نامادریم بزرگ کرده! به دلیل اختلافات خانوادگی من فقط یک بار مادر بیولوژیکیم رو (در ایران) دیدم و اسم من در شناسنامه امریکاییش نیست. ولی در شناسنامه ایرانیش هست. اسم اون هم طبیعتا در شناسنامه من هست.ضمن اینکه دایی ها و مادر بزرگ بیولوژیکی من هم سیتیزن هستند. ما دو سال است که اینترنتی با هم در تماسیم.
    نکته:
    برای من تاحالا گرین کارت هم اقدام نشده و تاحالا لاتاری هم ثبت نام نکردم. واسه ویزای توریستی هم حتی تاحالا اقدام نکردم.
    دانشگاهی هم که قبول شدم برای دکتری با فول فاند، از ایالتی که مادر بیولوژیکیم و دایی ها زندگی میکنند خیلی خیلی فاصله داره.
    حالا من گیجم و نمیدونم در فرم دی اس، اون قسمتی که نوشته مادرت امریکا زندگی میکنه چی باید بنویسم؟!
    اگربنویسم بله، راست گفتم ولی اگر تحقیق کنند میبینند که دروغ گفتم. چون در شناسنامه امریکاییش من نیستم!
    اگر الان زود بره اسم من رو وارد شناسنامه کنه هم ممکنه الکی بهمون شک کنند!
    اگر هم بگم نه و اصلا اسم نامادریم رو بنویسم، میترسم ازم شناسنامه بخوان! یا مثلا از طریق اینترنت رد تماسهای ما رو بگیرند!
    خلاصه تورو خدا یه کمکی به من بکنید!
    یا اگر یک وکیل حوب میشناسید معرفی کنید که بگه من چیکار کنم.
    منتظر جوابتون هستم.

Junior Member

سلام
    من I20 دارم از دانشگاهی که همه خانوادم اونجا زندگی می کنن. مادرم گرین کارت داره اما پدر و برادرم نه. مادرم هر سال می ره چند ماه می مونه و برمی گرده و اونجا زندگی نمی کنه اما خاله ها و دایی ها همه اونجان. خودم لیسانس ودارم از ایران و MBA خوندم تو قبرس یونانی اما بعد از درسم اومدم ایران و دارم کار می کنم. الان می خوام رشته ام رو کاملاً عوض کنم و یه رشته دیگه بخونم برای لیسانس. در ضمن مادرم برای گرین کارت من سال 2012 Apply کرده. می دونم وضعم خرابه اما به نظرتون من اصلاً شانس دارم؟ 14 می وقت دارم. به نظرتون چطوری می تونم قانعشون کنم که می خوام برگردم. اینجا خونه داریم و عملاً خانواده خودم ایران هستند. فقط مامانم سالی یه بار می ره اونجا و به خانوادش سر می زنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)