صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 89 , از مجموع 89

موضوع: خوابگاه دانشگاه UTm شرايط و امكانات

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : خوابگاه دانشگاه UTm شرايط و امكانات

نقل قول نوشته اصلی توسط samiraParham نمایش پست ها
    سوال اولم اینه که آیا دزدی هم در خوابگاه ها وجود داره یا نه ؟با پول و لب تاپو وسایل الکترو نیکیمون چه کار کنیم همیشه کولمون بگیریم ببریم اینور اونور ؟ و دوم اینکه وضعیت اینترنت به چه صورته ؟ من نامزدم امریکاست و من باید باهاش مدام رو وب کم باشم ایا اینو ساپورت میکنه اینترنتش ؟
    سلام

از نظر دزدی خوابگاه ها امن هستند...پول رو هم که میذارید بانک...اینترنت هم خوابگاه به خوابگاه متفاوته ولی میتونید اینترنت وایرلس 4G بگیرید و از سرعت زیاد 1.5 Mb/s واسه چت و .... استفاده کنید...کتابخونه هم اینترنت خوبی داره.
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

مرسی ازت فقط یه سوال یعنی میتونیم خودمون محل خوابگاهو تعیین کنیم ؟ برای من که بای ریسرچم و بیشتر وقتم پای نت و توی خوابگاه هستم احتمالا کجا مناسب تره ؟ با امکانات معمولی

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

آره بعدا میشه عوض کنی....تا چه شرایطی مد نظرتون باشه...شرایط ریز رو بدید خوابگاه معرفی کنم...هزینه ی مورد نظرم بگید.
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.

اولا اینکه پشه و گزنده کم باشه ، ایر کاندیشنر نمیخوام و آب گرم هم برام مهم نیست فقط تا حد امکان ساکت باشه و حتما اینترنت خوبی داشته باشه و ترجیحا تا کتابخانه فاصله کم باشه ، جایی رو پیشنهاد میکنید ؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samiraParham نمایش پست ها
    اولا اینکه پشه و گزنده کم باشه ، ایر کاندیشنر نمیخوام و آب گرم هم برام مهم نیست فقط تا حد امکان ساکت باشه و حتما اینترنت خوبی داشته باشه و ترجیحا تا کتابخانه فاصله کم باشه ، جایی رو پیشنهاد میکنید ؟
    سلام

خوب خوابگاهی که اینترنتش خوب باشه بقیه ی چیزهایی که شما نمیخوایید رو هم داره ولی خیلی گرونه...شما اگه اینترنت رو خودتون تهیه کنید (Modem وایرلس) کالج 12 خیلی ساکته...اما دوره...کالج 9 هم دوره..
    KTF همه چی رو با هم داره که هم نزدیکه هم نت داره هم آبگرمکن و هم ایر کاندیشن ولی گرونه....ماهی 900 رینگیت!
    کمک به کودکان سرطانی

سلام دوستان من تازه واردم
    یه سوالی راجع به خوابگاه دارم. خوابگاه متاهلی هم دارن؟ من و همسرم با هم میخوایم بریم. و اینکه هزینه هاش به چه صورتی هست؟
    ممنون

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه واردم
    یه سوالی راجع به خوابگاه دارم. خوابگاه متاهلی هم دارن؟ من و همسرم با هم میخوایم بریم. و اینکه هزینه هاش به چه صورتی هست؟
    ممنون
    بله. ولی متاسفانه حداقل بایستی 6 ماه در لیست انتظار باشید.
    از 450 رینگیت تا 1200

Junior Member ompj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    ميخواستم بپرسم که امکانات خوابگاه کمپ کوالا و هزينه اش در چه حديه است. داخل سايت دانشگاه هيچ چيزی در مورد اينکه اتاق ها تک نفره است يا چند نفره و يا دستشویی و حمومش چطوره و خيلی چيزای اساسی مطلبی ذکر نشده!! و من به مسئول خوابگاه هم ميل زدم و سوال کردم و متاسفانه جوابی دريافت نکردم. ممنون ميشم راهنمایی بفرمایید يا جایی رو معرفی بکنيد که بتونم در اين زمينه اطلاعات بیشتری کسب بکنم.
    از راهنماییتون سپاس گذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

من پست ها رو خوندم
    ولی مگه میشه توی رطوبت 89% که امروز زده بود فقط با پنکه زندگی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو سایت دیدم قیمت های مختلف زده بود
    اون درجه 1هاش هم کولر نداره؟
    خو من میمیرم که اینجوری

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)