نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: شرق شناسی

Junior Member

پیش فرض شرق شناسی

سلام دوستان.
    من لیسانس ادبیات دارم و میخام برای ادامه تحصیل شرق شناسی دانشگا وین رو بخونم.
    کسی درباره رشته شرق شناسی مفطع ارشد دانشگاه وین اطلاعاتی داره.بعد از بایان تحصیلات بازار کار داره؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : شرق شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjuy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس ادبیات دارم و میخام برای ادامه تحصیل شرق شناسی دانشگا وین رو بخونم.
    کسی درباره رشته شرق شناسی مفطع ارشد دانشگاه وین اطلاعاتی داره.بعد از بایان تحصیلات بازار کار داره؟
    ممنون.
    برید سراغ مراکز مطالعات ایرانی که توی آلمان فعال هستند، حتما می خواهید روی ایران کار کنید جای عنوان کلی شرق شناسی. اگر علاقتون به زبان باستان یا مطالعات دین باشه این مراکز جاهای خوبی هستند که توی این زمینه ها کار می کنند. آکادمی لعوم اتریش هم یه قسمت مطالعات ایران داره اما اطلاعات ریز تری ازش در دست ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    برید سراغ مراکز مطالعات ایرانی که توی آلمان فعال هستند، حتما می خواهید روی ایران کار کنید جای عنوان کلی شرق شناسی. اگر علاقتون به زبان باستان یا مطالعات دین باشه این مراکز جاهای خوبی هستند که توی این زمینه ها کار می کنند. آکادمی لعوم اتریش هم یه قسمت مطالعات ایران داره اما اطلاعات ریز تری ازش در دست ندارم.
    با سلام
    این مراکز مطالعات ایرانی در آلمان، دقیقا منظورتان کدام مراکز است؟
    سپاس

دانشگاه های برلین، گوتینگن، بامبرگ، هامبورگ کرسی مطالعات ایرانی دارن که بهترین و برجسته ترین اونها گوتینگن هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehnejad نمایش پست ها
    دانشگاه های برلین، گوتینگن، بامبرگ، هامبورگ کرسی مطالعات ایرانی دارن که بهترین و برجسته ترین اونها گوتینگن هست
    سلام من تصمیم دارم برای رشته مطالعات اسلامی یا شرق شناسی در آلمان اقدام کنم اگر اطلاعات موثق تری دارید لطفا راهنمایی کنید این انجمن خیلی سرد و خاموش هست منتظر یاریتان هستم با تشکر و به امید دیدار مجدد در فروم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torshizi نمایش پست ها
    سلام من تصمیم دارم برای رشته مطالعات اسلامی یا شرق شناسی در آلمان اقدام کنم اگر اطلاعات موثق تری دارید لطفا راهنمایی کنید این انجمن خیلی سرد و خاموش هست منتظر یاریتان هستم با تشکر و به امید دیدار مجدد در فروم
    شما موفق به اقدام شدید؟
    ایا غیر از فارسی و انگلیسی زبان دیگری هم لازم است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Cnet نمایش پست ها
    شما موفق به اقدام شدید؟
    ایا غیر از فارسی و انگلیسی زبان دیگری هم لازم است؟
    دوست عزیز تا جایی که من دانشگاههای آلمان رو سرچ کردم همه از دم رشته شرق شناسی (ایران شناسی، مطالعات خاورمیانه و ... ) رو به زبان آلمانی ارائه میدن. با توجه به اینکه رشته های علوم انسانی نیازمند زبان قوی هستند (اینجا آلمانی) در نتیجه برای آلمان حداقل باید بگم فارسی یا انگلیسی اونقدرها به کار نمیان که زبان آلمانی به کار میاد. یعنی شرط شما برای شروع درستون اینه که مدرکی دال بر سواد نسبتاً قابل توجه در زبان آلمانی ارائه کنید تازه این جدای از شرط سفارت آلمان برای داشتن مدرک B1 برای صدور ویزاست. یعنی شما همین ابتدا به ساکن حداقل باید اندازه پنج شش ترم زبان آلمانی رو به سفارت اثبات کنین تا حالا بعد بریم سراغ دانشگاه که قطعا کمتر از B2 نمیپذیرن برای همچین رشته ای. من پیشنهاد می کنم اگر برای این رشته مصر هستین روی کشورهای انگلیسی زبان مطالعه کنید که قطعا امریکا و انگلیس و کانادا اولینها هستن اما خوب یا باید براشون بورس گرفت یا جیب خیلی پر پول داشت. تقریبا کشورهایی که زبان رسمیشون انگلیسی نیست اغلب رشته های علوم انسانی رو به زبان خودشون برگزار می کنن. متاسفانه شرایط ما مثل رشته های فنی و مهندسی نیست که رشته هاشون اغلب معادل انگلیسیش هم بطور وسیع در دانشگاههای مختلف وجود داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)