صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما توجه نکردید مگه ددلاین تا 14 اگوست بوده و دیگه فرصت اپلای وجود نداره
    مرسی آقا. ددلاین IPRS برای 14 آگوست بود و من مدارک را ایمیل کردم. من سوال دیگری داشتم قربان. حقیقتا من نمیدونم برای دانشگاه هم جدا باید اپلای کرد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

والا من اطلاع ندارم... چون از پارسال کل مدارک منو داشتن و بهتره از خود دانشگاه سوال کنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    مرسی آقا. ددلاین IPRS برای 14 آگوست بود و من مدارک را ایمیل کردم. من سوال دیگری داشتم قربان. حقیقتا من نمیدونم برای دانشگاه هم جدا باید اپلای کرد؟

والا من اطلاع ندارم... چون از پارسال کل مدارک منو داشتن و بهتره از خود دانشگاه سوال کنید...
    آخه من از استاد راهنمام هم سوال کردم گفت من هم اطلاعی ندارم. به نظرتون عجیب نیست؟ حتی بخش پذیرش هم جواب منو نداد. در ضمن وقتی مدارک را کامل ایمیل کردم باز هم جوابی از طرفشون مبنی بر تایید مدارک یا رسیدن آن نیامد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کی فرستادید مدارک را؟ توصیه نامه هارو هم فرستادید قبل از 14 اگوست؟ کدوم گروه درخواست دادید؟
    کلا استاد کاره ای نیست و اطلاعی در مورد پذیرش نداره ... منم استادم نقشی نداشت پارسال..
    آخه من از استاد راهنمام هم سوال کردم گفت من هم اطلاعی ندارم. به نظرتون عجیب نیست؟ حتی بخش پذیرش هم جواب منو نداد. در ضمن وقتی مدارک را کامل ایمیل کردم باز هم جوابی از طرفشون مبنی بر تایید مدارک یا رسیدن آن نیامد

کی فرستادید مدارک را؟ توصیه نامه هارو هم فرستادید قبل از 14 اگوست؟ کدوم گروه درخواست دادید؟
    کلا استاد کاره ای نیست و اطلاعی در مورد پذیرش نداره ... منم استادم نقشی نداشت پارسال..
    تمامی مدارک را روز 13 آگوست فرستادم. اساتیدم هم روز 10 آگوست توصیه نامه ها را ارسال کردند. حتی 3 بار مدارک را ایمیل کردم . ولی دریغ از یک پاسخ. برای دکترا محیط زیست اپلای کردم. مطمئنم که مدارکم ایرادی نداره چون 10 بار چک کردم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خوب شما فقط 1 روز به اونا وقت دادید ... وقت میبره بررسی مدارک.. مقاله هم 5 تا فرم را بایستی پر میکردید... به شما باید در روزهای اینده ایمیل بدن و شماره پرونده بدن...
    توی مقالات نویسنده اول بودید یا نویسنده دوم و مسول؟ رزومتو اگر دوست داری دقیق بگو تا بهت بگم شانست چطوره حدودا برای اینجا
    تمامی مدارک را روز 13 آگوست فرستادم. اساتیدم هم روز 10 آگوست توصیه نامه ها را ارسال کردند. حتی 3 بار مدارک را ایمیل کردم . ولی دریغ از یک پاسخ. برای دکترا محیط زیست اپلای کردم. مطمئنم که مدارکم ایرادی نداره چون 10 بار چک کردم

خوب شما فقط 1 روز به اونا وقت دادید ... وقت میبره بررسی مدارک.. مقاله هم 5 تا فرم را بایستی پر میکردید... به شما باید در روزهای اینده ایمیل بدن و شماره پرونده بدن...
    توی مقالات نویسنده اول بودید یا نویسنده دوم و مسول؟ رزومتو اگر دوست داری دقیق بگو تا بهت بگم شانست چطوره حدودا برای اینجا
    مرسی آقا حامد گل. البته ضمن احترام به حضرتعالی، من پاسخ سوال اولم را نگرفتم هنوز نمیدونم که به جز IPRS آیا باید برای دانشگاه هم جدا اپلای کردن و اپلیکیشن فی داد یا خیر؟

رزومه:
    لیسانس علوم خاک دانشگاه دولتی معدل 15.69
    ارشد علوم خاک دانشگاه دولتی معدل 16.54
    آیلتس 7
    مقالات ISI 7 تا در الزویر و اشپرینگر. در همه مقالات نویسنده اول بودم. حتی دوم هم نبودم (فقط اول)
    دو سال سابقه کار به عنوان تکنیسین آزمایشگاه.

در ضمن خدمتتون عارضم که تمام مقالات را به طور جداگانه در cover sheet ارسال کردم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

والا این را من خودم هم هنوز موندم که نیاز هست یا نه...
    از دانشگاه بپرسید...
    مرسی آقا حامد گل. البته ضمن احترام به حضرتعالی، من پاسخ سوال اولم را نگرفتم هنوز نمیدونم که به جز IPRS آیا باید برای دانشگاه هم جدا اپلای کردن و اپلیکیشن فی داد یا خیر؟

رزومه:
    لیسانس علوم خاک دانشگاه دولتی معدل 15.69
    ارشد علوم خاک دانشگاه دولتی معدل 16.54
    آیلتس 7
    مقالات ISI 7 تا در الزویر و اشپرینگر. در همه مقالات نویسنده اول بودم. حتی دوم هم نبودم (فقط اول)
    دو سال سابقه کار به عنوان تکنیسین آزمایشگاه.

در ضمن خدمتتون عارضم که تمام مقالات را به طور جداگانه در cover sheet ارسال کردم.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : August 16th, 2015 در ساعت 01:09 PM

والا این را من خودم هم هنوز موندم که نیاز هست یا نه...
    من کیسم خاص بوده و از من که چیزی نخواستن چون یک بار من بورس شدم ولی چون دیفر نکردن برام دوباره درخواست دادم ... من عادت ندارم وقتی جوابی را مطمن نیستم بدم به کسی... اینو از خود اینترنشنال افیس بپرسید...
    من اطلاعی ندارم امسال سیستم این دانشگاه عوض شده یا نه... پارسال که درخواست بورس دادم فقط و خودشون ادمیژن هم دادن...
    شانس بورستون هم بالاست... اگر توی 15 درصد برتر گروه خودتون بوده باشید
    مرسی قربان. فقط من متوجه منظورتون نشدم که فرمودید کیستون خاص بود. اما من اپلیکیشن فی ندادم و نمیدونم که آیا رایگان هست یا خیر؟ اما نهایتا دو سه روز صبر میکنم ببینم جواب میدن یا نه. در ضمن من میخواستم بهتون امتیاز بدم ولی ظاهرا سایت این اجازه را بهم نداد. از لطفتون سپاسگذارم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله دکتری عمران نداره این دانشگاه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    به نظر فقط لیسانس عمران دارد:

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)