صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان....واسه من امروز بالاخره از فلیندرز ایمیل اومد که IPRS+APA رو برنده شدم
    2 تا سوال دارم:
    1. منظورش از اینکه گفته آفر من کاندیشنال روی being admitted into PhD/SEGM هست دقیقا یعنی چی؟ (جلوی کورس من نوشته: PhD/SEGM)...الان برای این که این کانذیشنال رو بر دارم باید چی کار کنم دقیقا؟
    2. گفته تا IPRS رو تا 24 نوامبر باید اکسپت کنم و APA رو تا 13 نوامبر......حالا اگه اکسپت کنم و در بعد جواب مثبت بورس یه دانشگاه دیگه هم بیاد اونو دیگه نمیتونم اکسپت کنم؟ چون حقیقتش این فلیندرز توی اولویت 3-4 هستش واسم و از شانس بد ما اولین دانشگاهه که داره جوابش میاد

ممنون
    --------------
    با عرض تبریک
    اقا منم امروز از فلیندرز IPRS+APA را گرفتم ولی جالبه OFFER OF ADMISSION اتچ نکردن )))، نامشونو اسکن کردن با کیفیت نه چندان خوب! جلوی SPECIAL CONDITION من که خالیه! ایمیل بزن بپرس جواب میدن سیستم جواب به ایمیل هاشون خوبه! اگر مطمئنی از جاهای دیگه تا روز اخر صبر کن چون 2 هفته این ور اون ور زیاد فرق نمی کنه واسه ویزا از طرف دیگه مملکت ما که ....... هر چه زودتر واسه ویزا اقدام کردن بهتره، فلیندرز به نظرم مهمترین بدیش اینه حاشیه شهر هست و مهندسیش ضعیفه و البته کار هم توی ادلاید خیلی کمه، ولی به نظرم به استادتون و گروهش نگاه کن ببیین اگه خیلی خوبه اکی کن آفرو

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    --------------
    با عرض تبریک
    اقا منم امروز از فلیندرز IPRS+APA را گرفتم ولی جالبه OFFER OF ADMISSION اتچ نکردن )))، نامشونو اسکن کردن با کیفیت نه چندان خوب! جلوی SPECIAL CONDITION من که خالیه! ایمیل بزن بپرس جواب میدن سیستم جواب به ایمیل هاشون خوبه! اگر مطمئنی از جاهای دیگه تا روز اخر صبر کن چون 2 هفته این ور اون ور زیاد فرق نمی کنه واسه ویزا از طرف دیگه مملکت ما که ....... هر چه زودتر واسه ویزا اقدام کردن بهتره، فلیندرز به نظرم مهمترین بدیش اینه حاشیه شهر هست و مهندسیش ضعیفه و البته کار هم توی ادلاید خیلی کمه، ولی به نظرم به استادتون و گروهش نگاه کن ببیین اگه خیلی خوبه اکی کن آفرو
    ممنون....دوستان دیگه میگن که میشه بورس رو اکسپت کرد و COE گرفت و بعد اگه از دانشگاه دیگه بورس گرفتی اونو هم اکسپت کنی و برای اون هم COE بگیری و بعد تصمیم بگیری که با کدوم COE واسه ویزا اپلی کنی....میشه همچین کاری کرد؟
    والا من تقریبا 2 تا گزینه دارم...دیکین و فلیندرز....اولویتم دیکینه ولی اون معلوم نیست که کی جواب بدن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ممنون....دوستان دیگه میگن که میشه بورس رو اکسپت کرد و COE گرفت و بعد اگه از دانشگاه دیگه بورس گرفتی اونو هم اکسپت کنی و برای اون هم COE بگیری و بعد تصمیم بگیری که با کدوم COE واسه ویزا اپلی کنی....میشه همچین کاری کرد؟
    والا من تقریبا 2 تا گزینه دارم...دیکین و فلیندرز....اولویتم دیکینه ولی اون معلوم نیست که کی جواب بدن
    --------------
    دوستان دیگه کدوم ID ها هستن؟ کسی تا حالا این کارو شخصا این کارو کردن؟ اومدیمو نشد! خود COE تا صدورش چند روزی طول می کشه ها! بازهم میگم
    به استادتون و گروهش نگاه کن ببیین اگه خیلی خوبه اکی کن آفرو

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

آخه این FIPRS بورس دولتی نیست، بورس خود دانشگاهه برای همین هزینه بیمه رو شامل نمیشه....شما ECU رو اکسپت کردی؟ سوال دوم پست شماره 14 رو اطلاعاتی داری در موردش؟
    من ECU رو اکسپت کردم ولی هنوز COE نیومده. البته تا مدارک رویت نشه COE نمیاد و فقط اسکالرشیپ اکسپت شده (خودش یه جور زرنگ بازی !). ولی Flinders رو که پستی بود و اگه اکسپت کنید COE میاد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    --------------
    دوستان دیگه کدوم ID ها هستن؟ کسی تا حالا این کارو شخصا این کارو کردن؟ اومدیمو نشد! خود COE تا صدورش چند روزی طول می کشه ها! بازهم میگم
    به استادتون و گروهش نگاه کن ببیین اگه خیلی خوبه اکی کن آفرو

بهنام جان دست رو دلم نزار! نه استادش خوبه نه گروهش
    آقا فرضا ما اینو اکسپت کردیم و چند روزی هم طول کشید و COE تا مثلا 15 روز دیگه اومد دستمون...بعد از 15 روز این دیکین نامرد جواب داد که بورست اوکی شده (استاده دیکینم گفته اسمت حتما جزو لیست بورس هست فقط پروپوزالت باید جوابش از DFAT بیاد تا نامه آفر بزنیم بهت) اون وقت میشه از دیکین هم COE گرفت و با اون واسه ویزا اپلی کرد؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    من ECU رو اکسپت کردم ولی هنوز COE نیومده. البته تا مدارک رویت نشه COE نمیاد و فقط اسکالرشیپ اکسپت شده (خودش یه جور زرنگ بازی !). ولی Flinders رو که پستی بود و اگه اکسپت کنید COE میاد.
    خوب شما مدارکت رو پست کردی واسه ECU? برای فرستادن مدارکت ددلاین تعیین نکردن؟

بهنام جان دست رو دلم نزار! نه استادش خوبه نه گروهش
    آقا فرضا ما اینو اکسپت کردیم و چند روزی هم طول کشید و COE تا مثلا 15 روز دیگه اومد دستمون...بعد از 15 روز این دیکین نامرد جواب داد که بورست اوکی شده (استاده دیکینم گفته اسمت حتما جزو لیست بورس هست فقط پروپوزالت باید جوابش از DFAT بیاد تا نامه آفر بزنیم بهت) اون وقت میشه از دیکین هم COE گرفت و با اون واسه ویزا اپلی کرد؟
    -------------
    نمی دونم والا بهترین کار اینه به یه دانشگاه نامه بزنی و ببینی میشه !!!!!

ApplyAbroad Hero

آقا بورس من کاندیشنال روی ادمیشن هست...من مدرک زبانم رو تازگیا براشون ایمیل کردم...به نظرتون برای همین کاندیشنال شده؟ باید مدرک زبان رو پست کنم یا ایمیلی هم قبول میکنن؟ (2-3 روز پیش مدرک زبان رو ایمیل زدم)

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط E3kandari نمایش پست ها
    Mah_Pari پذیرش گرفتم بدون بورس، پروسه ی دانشگاه حدود یک ماهی طول کشید و الان مدارک تو سفارت داره بررسی میشه.
    شما چی اقدام کردین و الان کجای کارین؟
    من فیلیندرز اپلای نکرده بودم... همسرم اپلی کرده بود که خوشبختانه IPRS گرفته
    من فعلا همچنان منتظر نتایج دکین و UniSa هستم! بعلاوه اینکه QUT و RMIT هم اپلی کردم که نتیجشون حالا حالاها نمیاد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

خوب شما مدارکت رو پست کردی واسه ECU? برای فرستادن مدارکت ددلاین تعیین نکردن؟
    هنوز پست نکردم چون هنوز نگفتن پست کن تا COE بفرستیم! به نظرم شما تا یک روز قبل ددلاین اسکالرشیپ صبر کن بعد اکسپت رو ایمیل کن. توی این ماه جواب خیلی از دانشگاه ها میاد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)