صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

دوستان دیگه (Mani2541, Vahidet, VahidM, Saaaaam و مابقی دوستان) اگه اطلاعاتی تکمیلی در مورد گرفتن چند تا COE از چند دانشگاه مختلف و قوانین مربوطش دارن..ممنون میشم اینجا بگن تا ما از سر در گمی در بیایم.....
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    آقا بورس من کاندیشنال روی ادمیشن هست...من مدرک زبانم رو تازگیا براشون ایمیل کردم...به نظرتون برای همین کاندیشنال شده؟ باید مدرک زبان رو پست کنم یا ایمیلی هم قبول میکنن؟ (2-3 روز پیش مدرک زبان رو ایمیل زدم)
    +------------------
    یک نامه تحت عنوان OFFER OF ADMISSION باید بهت داده باشن توی اون مهمه CONDITIONAL چیه!؟ اگه ندادن ایمیل بزن بگو بدین! نه بابا چیا پست کنی ایمیل کافیه
    ببین الان دانشگاه ها خیلی شوت! می زنن اشتباه تایپی زیاد میکنن جدی نگیر، پارسال که نامه IPRS توی ورد بود خودم می تونستم درستش کنم :d

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

دوستان دیگه (Mani2541, Vahidet, VahidM, Saaaaam و مابقی دوستان) اگه اطلاعاتی تکمیلی در مورد گرفتن چند تا COE از چند دانشگاه مختلف و قوانین مربوطش دارن..ممنون میشم اینجا بگن تا ما از سر در گمی در بیایم.....
    ممنون
    تا اونجایی که من میدونم، COE با استفاده از یک سیستم سراسری صادر میشه که تمام دانشگاههای استرالیا ازش استفاده میکنن. بنابراین امکان نداره که برای یک نفر در یک زمان دو COE مختلف صادر بشه و برای صدور COE جدید حتما باید COE قبلی باطل بشه.

من حدس میزنم که اگر شما آفر یک دانشگاه رو قبول کنین و اونا براتون COE صادر کنن و بعد شما از یک دانشگاه دیگه آفر بگیرین، دانشگاه دوم خودش میتونه COE قبلی رو باطل کنه و COE جدید صادر کنه. البته در این مورد مطمئن نیستم. یه احتمال دیگه اینه که نیاز باشه که اون دانشگاهی که اولین COE رو صادر کرده خودش COEش رو باطل کنه تا دانشگاه دوم بتونه COE صادر کنه.

همونطور که گفتم من حدس میزنم حالت اول احتمال درست بودنش بیشتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business - Flinders University - Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم، COE با استفاده از یک سیستم سراسری صادر میشه که تمام دانشگاههای استرالیا ازش استفاده میکنن. بنابراین امکان نداره که برای یک نفر در یک زمان دو COE مختلف صادر بشه و برای صدور COE جدید حتما باید COE قبلی باطل بشه.

من حدس میزنم که اگر شما آفر یک دانشگاه رو قبول کنین و اونا براتون COE صادر کنن و بعد شما از یک دانشگاه دیگه آفر بگیرین، دانشگاه دوم خودش میتونه COE قبلی رو باطل کنه و COE جدید صادر کنه. البته در این مورد مطمئن نیستم. یه احتمال دیگه اینه که نیاز باشه که اون دانشگاهی که اولین COE رو صادر کرده خودش COEش رو باطل کنه تا دانشگاه دوم بتونه COE صادر کنه.

همونطور که گفتم من حدس میزنم حالت اول احتمال درست بودنش بیشتره.

دوستان در این مورد دیگه نظری ندارید؟؟
    منم شدیداً درگیر همیچین موضوعی هستم - چون فلیندرز زود اعلام کرده نتایج رو و تا 25 نوامبر هم فرصت داده - من از دانشگاه های Wollongong و James Cook که به نسبت بهتر هستند پذیرش گرفتم و منتظر خبر بورس هستم - بعلاوه اینکه برای QUT ، CQU و Victoria Uni in melbourne هم اپلای کردم که اکثرا اعلام کردن نتایج تا 15 دسامبر میاد

رشته من Bsuiness هست مقطع PhD

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط naserazad نمایش پست ها
    منم شدیداً درگیر همیچین موضوعی هستم - چون فلیندرز زود اعلام کرده نتایج رو و تا 25 نوامبر هم فرصت داده - من از دانشگاه های Wollongong و James Cook که به نسبت بهتر هستند پذیرش گرفتم و منتظر خبر بورس هستم - بعلاوه اینکه برای QUT ، CQU و Victoria Uni in melbourne هم اپلای کردم که اکثرا اعلام کردن نتایج تا 15 دسامبر میاد

طبق تحقیقاتی که من کردم...همون فرضیه اولی که Vahidet توی پست قبلی گفته درسته...من اگه جای شما بودم فلیندرز رو اکسپت میکردم...چون دانشگاه هایی که نام بردین خیلی بهتر از فلیندرز نیستن و بعضیاشون هم رنک پایین تری هم دارن...به نظرم نقد رو بچسبید و نسیه رو ول کنید...شاید QUT و ولونگونگ ارزشش رو داشته باشه...توی رشته های شما هم بورس گرفتن سخت تره..
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط naserazad نمایش پست ها
    بنده هم رشته شما هستم. با نظر orang عزیز کاملاً موافقم. فقط QUT که تنها بیزنس اسکول استرالیاست که triple accreditation داره می ارزه. تازه اونم بشرطی که احتمال خیلی زیادی بدید که ازش اسکالرشیپ می گیرید. وگرنه ولونگونگ و JCU که بابت تحریم ها خیلی reliable نیستن و بیزنس اسکول ویکتوریا و CQU هم به مراتب ضعیف تر از فلیندرزه. بنده هم از ویکتوریا پذیرش دارم ولی اگر فلیندرز بهم اسکالرشیپ داده بود بی درنگ اکسپتش می کردم و منتظر جواب اسکالر بقیه نمی موندم.
    (داخل پرانتز! مدیرانی که دستشون می رسه لطف کنن اسم دانشگاه فلیندرز رو در عنوان این تاپیک اصلاح کنن!)
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    بنده هم رشته شما هستم. با نظر orang عزیز کاملاً موافقم. فقط QUT که تنها بیزنس اسکول استرالیاست که triple accreditation داره می ارزه. تازه اونم بشرطی که احتمال خیلی زیادی بدید که ازش اسکالرشیپ می گیرید. وگرنه ولونگونگ و JCU که بابت تحریم ها خیلی reliable نیستن و بیزنس اسکول ویکتوریا و CQU هم به مراتب ضعیف تر از فلیندرزه. بنده هم از ویکتوریا پذیرش دارم ولی اگر فلیندرز بهم اسکالرشیپ داده بود بی درنگ اکسپتش می کردم و منتظر جواب اسکالر بقیه نمی موندم.
    (داخل پرانتز! مدیرانی که دستشون می رسه لطف کنن اسم دانشگاه فلیندرز رو در عنوان این تاپیک اصلاح کنن!)

ممنون از پاسختون - در مورد QUT با استاد به توافق رسیدم و اعلام علاقه کرده به سوپروایز کردن کارم - اما خوب داستان بورس کلا متفاوته - حالا در مورد ولونگونگ و JCU بیشتر توضیح میدین که تحریم چرا به اونا مرتبط میشه - در مورد فلیندرز هم اره خودمم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که تکسپتش کنم ضمناً (قابل توجه دوستان با شرایط مشابه) با اینکه پول بیمه رو نمیدن من ایمکی زدم و درخواست کردم که پولشو بعد از رسیدن به اونجا پرداخت کنم که موافقت کردن ...

بچه هایی که امسال از این دانشگاه اسکالرشیپ گرفتن میشه رزومه شو نو بگن؟ من مهندسی موادم و 4 تا ISI دارم.یکیش هم سابمیت کردم.لیسانس16.06 و فوق 16.90.میخوام برا راند بعد اپلای کنم.ولی استاد گفته سعی کن تعداد مقالاتتو بالا ببری .میخواستم بدونم چقدر شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    بچه هایی که امسال از این دانشگاه اسکالرشیپ گرفتن میشه رزومه شو نو بگن؟ من مهندسی موادم و 4 تا ISI دارم.یکیش هم سابمیت کردم.لیسانس16.06 و فوق 16.90.میخوام برا راند بعد اپلای کنم.ولی استاد گفته سعی کن تعداد مقالاتتو بالا ببری .میخواستم بدونم چقدر شانس دارم؟
    کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی - کارشناسی آمار - از دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل لیسانس 16.5 ارشد 17.7
    1 مقاله لاتین بین المللی (غیر ISI) و 2 تا داخلی علمی پژوهشی
    سابقه کار پژوهشی بالای 10 تا پروژه دانشگاهی و دولتی به عنوان همکار پژوهشی
    3 سال سابقه کار بازرگانی
    آیلتس 6.5
    GRE جنرال 310

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون
    دوستان من از ادوایزر UOW راجع به درخواست CoE دوم سوال کردم و اینطوری جواب دادن

If you accept the offer from Flinders and receive a CoE and request a CoE from UOW you will be required to obtain a release from Flinders.

My advice would be that you contact Flinders now and ask them how difficult the process is in regards to obtaining such release.

الان هم از ادوایزر فلیندرز سوال پرسیدم که فرایند ریلیز کردن چه شرایطی داره که هنوز جواب نداده - به محض دریافت جواب به اشتراک می ذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)