صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 162

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلیندر (Flinder University)

نقل قول نوشته اصلی توسط naserazad نمایش پست ها
    کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی - کارشناسی آمار - از دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل لیسانس 16.5 ارشد 17.7
    1 مقاله لاتین بین المللی (غیر ISI) و 2 تا داخلی علمی پژوهشی
    سابقه کار پژوهشی بالای 10 تا پروژه دانشگاهی و دولتی به عنوان همکار پژوهشی
    3 سال سابقه کار بازرگانی
    آیلتس 6.5
    GRE جنرال 310
    سلام دوست گرامی....متاسفانه دانشگاه فلیندرز بورس رو روی مقالات ISI میده...در امتیاز بندی برای بورس معدل 10 امتیاز داره و مقالات امتیاز نامحدود...به نظرم برای این دانشگاه بدون حداقل 4 تا ISI شانسی برای بورس نیست...شما برای دانشگاه های معدل محور اپلی کنید..مثل ملبورن، UNSW , ANU اینجاها شانستون بیشتره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business - Flinders University - Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی....متاسفانه دانشگاه فلیندرز بورس رو روی مقالات ISI میده...در امتیاز بندی برای بورس معدل 10 امتیاز داره و مقالات امتیاز نامحدود...به نظرم برای این دانشگاه بدون حداقل 4 تا ISI شانسی برای بورس نیست...شما برای دانشگاه های معدل محور اپلی کنید..مثل ملبورن، UNSW , ANU اینجاها شانستون بیشتره
    orange عزیز من از این دانشگاه بورس گرفتم - تو چند تا پست قبلیم گفته بودم - در جواب اون دوستمون که گفته بود کسایی که از این دانشگاه پذیرش گرفتن من رزومه خودمو اعلام کردم
    ضمناً تو رشته های علوم انسانی مثل مدیریت و بیزنس مقاله ISI دادن کار بسیار بسیار مشکلیه و حتی بسیاری از استادای داخلی هم خودشون ندارن
    فکر کنم به خاطر اینکه لیسانسم آمار بوده و معدلام هم تقریبا متوسط به بالا بوده بهم بورس دادن
    البته کارای پژوهشیم هم کم نبوده اما article based نبوده -

ApplyAbroad Hero

orange عزیز من از این دانشگاه بورس گرفتم - تو چند تا پست قبلیم گفته بودم - در جواب اون دوستمون که گفته بود کسایی که از این دانشگاه پذیرش گرفتن من رزومه خودمو اعلام کردم
    ضمناً تو رشته های علوم انسانی مثل مدیریت و بیزنس مقاله ISI دادن کار بسیار بسیار مشکلیه و حتی بسیاری از استادای داخلی هم خودشون ندارن
    فکر کنم به خاطر اینکه لیسانسم آمار بوده و معدلام هم تقریبا متوسط به بالا بوده بهم بورس دادن
    البته کارای پژوهشیم هم کم نبوده اما article based نبوده -
    عالیه تبریک میگم....صحبت من احتمالا برای رشته های علوم و مهندسی صادق باشه.....اگه ممکنه بورست رو توی صفحه نتایج پذیرش استرالیا بزار تا بقیه کسایی که میان در جریان اوضاع باشن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

ممنون از پاسختون - در مورد QUT با استاد به توافق رسیدم و اعلام علاقه کرده به سوپروایز کردن کارم - اما خوب داستان بورس کلا متفاوته - حالا در مورد ولونگونگ و JCU بیشتر توضیح میدین که تحریم چرا به اونا مرتبط میشه - در مورد فلیندرز هم اره خودمم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که تکسپتش کنم ضمناً (قابل توجه دوستان با شرایط مشابه) با اینکه پول بیمه رو نمیدن من ایمکی زدم و درخواست کردم که پولشو بعد از رسیدن به اونجا پرداخت کنم که موافقت کردن ...
    جهت اطلاع رسانی:همون طور که naserazad در جریان هستند، من در مورد FIPRS سوال و پیگیری کردم. به هیچ عنوان بیمه رو نه پوشش میده نه اجازه میدن که از Stipend کم بشه. بیمه رو باید قبل از گرفتن COE بخریم. یعنی تا نخریم COE نمیده دانشگاه. آفر اسکالرشیپ رو که تا 25-Nov وقت داره میشه اکسپت کرد. برای دریافت COE میشه معطلشون کرد. یعنی COE نگرفت! مثلا برای ECU یه فرم Financial مونده که تا اونو امضا نکنم COE صادر نمیشه. ازشون پرسیدم تا کی وقت داره، گفتن تاریخ خاصی نداره، لطفا زودتر بفرست! در مورد Flinders هم تا فرمSVP رو پر نکنید و بیمه نخرید خبری از COE نیست. ولی جاتون رزرو میمونه! چون فرم ها رو اکسپت و امضا کردین. کلک خوبیه البته برای فلیندرز باید عکس العملشونو ببینم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان نتایج QUT همین الان اومد و من پذیرش بدون بورس گرفتم - مثکه 900 تا اپلیکنت داشتن امسال که واقعاً تعداد بسیار زیادیه
    به امید موفقیت همه

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

امروز یه بسته پستی از فلیندرز برام اومد که حاوی پرینت آفر اسکالرشیپ و فرم های مربوطه بود. این در صورتیه که من 10 روز پیش آفر رو اکسپت کرده بودم! اصلا به چه درد میخوره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    امروز یه بسته پستی از فلیندرز برام اومد که حاوی پرینت آفر اسکالرشیپ و فرم های مربوطه بود. این در صورتیه که من 10 روز پیش آفر رو اکسپت کرده بودم! اصلا به چه درد میخوره؟!
    خوب مجید جان اینا خودشونم تو ایمیل گفته بودن که همون تاییدیه آفیشال آفر رو با پست هم ارسال می کنن - خوب الان رسیده دیگه
    البته برا من هنوز چیزی نرسیده
    ضمناً در رابطه با بقیه دانشگاه ها خوب شد که ریسک نکردم چون نه QUT و نه UOW بهم بورس ندادن
    یه سوال راجع به فرم 157A : در مورد بخش سوابق کاری که مدرک خواسته - باید نامه از شرکت بگیرم و ببرم ترجمه کنم یا اینکه پرینت سابقه بیمه رو می خاد؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

خوب مجید جان اینا خودشونم تو ایمیل گفته بودن که همون تاییدیه آفیشال آفر رو با پست هم ارسال می کنن - خوب الان رسیده دیگه
    ضمناً در رابطه با بقیه دانشگاه ها خوب شد که ریسک نکردم چون نه QUT و نه UOW بهم بورس ندادن
    یه سوال راجع به فرم 157A : در مورد بخش سوابق کاری که مدرک خواسته - باید نامه از شرکت بگیرم و ببرم ترجمه کنم یا اینکه پرینت سابقه بیمه رو می خاد؟؟؟
    از بچه های فروم که استرالیا هستن پرسیدم. گفتن که فقط یک برگ گواهی با مهر و امضا که ترجمه ناتی شده باشه کافیه. (اگه بخوای مهر قوه قضایه بزنی سابقه بیمه هم میخواد و هزینه ترجمه هم میره بالا)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

مگه نتیجه QUT اومده؟؟؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    مگه نتیجه QUT اومده؟؟؟!!!
    اره حامد جان برا من که بورس ریجکت شدم اومده - البته یه ایمیل خشک و خالی از یه آدرس ایمیل شخصی اومده
    شما اگه هنوز نیومده خوب احتمالاً جزو اونایی هستی که بورس و گرفتی دیگه - چون نتایج ریجکتو زودتر اعلام می کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)