صفحه 73 از 84 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام آیا هنوز سوالات رو دارین؟ هزینه یکسری چقدر میشه؟ موفق باشید
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما البته در صورت لزوم و توانایی سرتیفیکیت میگیرم:البته
    من در سایتی، مشاغلی دیدم مرتبط با برق که با دیپلم هم میشه وارد شد.شما تایید می کنید؟؟ http://hodhod.ca/8738/%DA%A9%D8%A7%D...7%D9%86%D8%B3/
    مطالب این وب سایت بیشتر جنبه تجاری دارد و هیچ ربطی به واقعیت بازار کار ندارد.شما برای جستجوی مشاغل باید وبسایت های کاریابی کانادا رو ببینید و شرایط هر شغل رو اونجا بررسی کنید.

Junior Member

توصیه من به همه دوستان اینه که وارد بخش صنتی یا همون ابزار دقیق خودمون بشن چون هم بسیار پر تقاضا و هم نسبت به رزیدنشال راحتر و پردرامد تره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام به همه پیشکسوت ها
    اگر کسی فایل PDF کتاب
    Canadian Electrical Code, Part 1 سال 2015 رو داره میتونه لینک دانلودش رو بفرسته؟

سلام به همه دوستان
    من نامه تایید مدارکم رو تازه از اونتاریو کالج گرفتم (۳۰۹).اول خواستم از راهنمایی آقا امیر حسین تشکر کنم که مطالب ایشون خیلی کمک کرد دوم هم خواستم پروسه خودم رو بگم
    کل پروسه نزدیک ۶ هفته طول کشید،مدارکی که من دادم شامل نامه شرکت،سابقه بیمه،آگهی تغییرات روزنامه شرکت بود
    مدارک تحصیلی من فقط مدرک دیپلم رو با ریز نمرات دادم که کلشو بهم برگردوند و گفت نیازی نیست.فقط دو تا مدرک پی ال سی داشتم که نگه داشت
    توی فرمی که شما برای استرلینگ پر میکنین فقط شماره تماس ازتون میخواد و حتما ۱۰۰ درصد با اون شماره تماس میگیرن و اگر به هر نحوی نتونن تماس بگیرن ریجکت میکنن ( این اتفاق برای یکی از دوستان من افتاد) پس حواستون باشه
    استرلینگ با مدیر عامل من صحبت کرد و به زبان انگلیسی که خوشبختانه مدیر عامل من به انگلیسی تسلط داشت با اینکه تو فرمها نوشته شده بود به زبان فارسی باشه !!
    جدول هم که همونطوری که قبلا تو این فروم اشاره شد باید ۸۰ـ۹۰ درصد تیک زده باشین به همراه مهر رسمی شرکت
    اگر استرلینگ به مدارک شک کنه معرف رو خیلی سوال پیچ میکنه تا مطمین بشه
    باز هم تایید میکنم توی فرم استرلینگ فقط بلید شماره تماس بدید پس شماره کسی رو بدید تو شرکت که با شما آشنایی کامل داره
    نکته دیگه حتما حتما حداقل هر دو هفته یاحضوری برید اونجا پیگیر باشید یا تماس بگیرید که من پیشنهاد میکنم حضوری برید چون اگه مشکلی باشه بهتون میگن
    الان هم که باید آماده شم واسه امتحان،کسی از دوستان اطلاع داره که کدوم دوره آماده سازی خوبه الان؟؟من از چندنفر جورج براون روشنیدم که میگن خوب هستش
    کسیاز دوستان اگه نظری داره ممنون میشم

Junior Member

دوستان تویوتا الان الکتریشن واسه هر دو تا پلنتش میخاد حقوقش هم 41.5 دلار hourly هست حتما اپلای کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

PDF کتاب
    Canadian Electrical Code, Part 1 سال 2015
    http://www.wildbillretail.com/files/118149955.pdf
    امیدوارم این لینک کار بکنه . اگر مفید بود یه کتاب تکمیلی دیگه هم دارم.

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

1-شرکت بمباردیر برای سیم کشی داخلی هواپیما ساعتی سی تا میده لایسنس هم نمیخواد.
    2- دوستانی که دنبال کار دایم هستند CN الکتریشن میگیره از سایتش میتونن اپلای کنن.
    دوستان پیام بزارن راهنمایی کنم
    cio on march 2010

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

لازم هست اضافه کنم که تنها محل کار شما Hydro one خواهد بود که برای وارد شدن به اونجا باید عضو یونیون CUSW باشید در ضمن باید از دکل برید بالا و اکثر مواقع خارج شهر و در ماموریت بسر میبرید اصلا کار راحتی نیست ولی حقوقش 60 دلاره
    cio on march 2010

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    Power line technician
    434A
    لازم هست اضافه کنم که تنها محل کار شما Hydro one خواهد بود که برای وارد شدن به اونجا باید عضو یونیون CUSW باشید در ضمن باید از دکل برید بالا و اکثر مواقع خارج شهر و در ماموریت بسر میبرید اصلا کار راحتی نیست ولی حقوقش 60 دلاره
    cio on march 2010

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)