صفحه 70 از 84 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
    دوستانی که مدارک تحویل دادن میشه راهنمایی کنند که آیا مدارکی که صلاحیت شرکتی که توش سابقه دارید رو ایران ترجمه کردند یا کانادا؟ منظورم اینه ترجمه ایران رو با مهر فقط دارالترجمه میپذیرند؟
    من برای اثبات واقعی بودن سابقه کار، سوابق بیمه تامین اجتماعی، آخرین روزنامه رسمی شرکت، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و برخی از گواهینامه های ISO و ... رو گرفتم ولی هنوز ترجمه نکردم. البته ترجمه قدیمی از همین مدارک که زمان مهاجرت تحویل دادم رو دارم. اگه راهنمایی کنید سپاسگذار میشم
    مهر دارالترجمه کافیه
    البته جدیدا به مدارک اکتفا نمی کنن و حتما تماس میگیرن با اون شرکت

Junior Member

سلام میتونم بپرسم قیمتش چقدره ؟
    و اینکه چقدر ازش سوال اومد ؟ آیا مفید بود

Junior Member

سلام دوستان
    در خصوص استرلینگ ایا آنها خودشان مترجم برای تماس با شرکت می گیرند و یا اینکه ما باید اقدام خاصی در این خصوص انجام دهیم و به طور کلی لطفا در مورد سوالاتی که از سرپرست می پرسند اطلاعاتتون را با سایر دوستان و بنده share کنید تا سرپرست را در جریان قرار دهیم.
    موفق باشید
    CIO : Apr 15 2010
    Medical : Jun 20 2014
    Passport Request : Dec 29 2014

Junior Member

Hi All
    Do you know how can I find sample question or some information about the Inter Provencial Instrument and Contro Tech Exam ?
    Thanks .

Junior Member

دوستان گرامی سلام
    من مهندس الکترونیک هستم و در ایران ساکن و شاغل هستم. شرایط سنی و نمره ielts من طوری است که حداقل امتیاز لازم برای شرکت در برنامه express entry یا skilled worker یا skilled trade را ندارم. یکی از دوستانم پیشنهاد داد که در امتحان لایسنس برق صنعتی یا برق ساختمانی شرکت کنم و در صورت قبولی 25 امتیاز به امتیازاتم اضافه خواهد شد و واجد شرایط برنامه های مهاجرتی ذکر شده خواهم شد. آیا چنین روشی درست و قابل اجراست؟ آیا می توان بصورت آنلاین یا اینترنتی برای امتحان ثبت نام کرد یا حتما" باید حضوری ثبت نام کرد؟ ممنون از دوستان عزیز

Junior Member

دوستان سلام
    بنده دو سوال دارم:
    1-فرمت نامه سوابق کاری از ایران یا سمپل برای دریافت لایسنس 309a رو کسی داره آپلود کنه.
    2-تفاوت عمده 309 و 442 در کجاست؟ و کدوم شرایط کاری بیشتری براش مهایاست؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    مهندسی برق قدرت دارم و تخصصم در تاسیسات ساختمانی هست . مهر نظارت و طراحی رو هم از نظام مهندسی دارم در برق . سابقه کار پروژه ای دارم در اجرای تاسیسات برقی ( که نمیشه مستند کرد شرکتی نیست )
    برای مهاجرت از این روش نمی خوام اقدام کنم چون روش دیگری مدنظرم هست با مشکلات کمتر که می تونم .
    خواستم بدونم با سابقه و مدارک بالا میشه برای لایسنس برق اقدام کرد در کانادا؟ غیر از لایسنس آیا میشه بعنوان کار برقی در ابتدای ورود یا کمی بعد از اون به نوعی مشغول شد تا لایسنس و سایر مدارک و سابقه کانادایی جور بشه ؟ بیش از هر چیز پیدا کردن کار و درآمد برای من مهم هست و این باعث شده تا حالا اقدام نکنم برای مهاجرت. از دوستانی که ساکن هستن خواهش میکنم این موضوع رو روشن کنن که بازار کار چطور هست در کانادا برای تازه واردین ؟ ( انتظار ندارم در ابتدای ورود کار تخصصی انجام بدم که میدونم تقریبا نشد هست. هر کاری که درامد خانواده رو تامین کنه منظورم هست )
    ممنون از همه شما

Junior Member

سلام و تشکر از تمامی دوستان به خصوص امیر حسین عزیر
    من یک سوال داشتم و اینکه آیا اگر شرکتی در ایران داشته باشم که خودم مدیر عامل و یا هیات مدیره اون باشم میتوانم به عنوان سابقه کار برق صنعتی از اون نامه بگیرم یا باید از طیق شرکت دیگه ای باشه؟ و آیا بیمه لازم هست یا خیر؟
    در ضمن من در فکر ثبت یک شرکت یا بیزینس تو کاناد هستم که کارهای برق منازل و یا صنعتی را انجام بده ولی نمیدونم که آیا این کارها اونجا جواب میده یا نه و اینکه په راهی رو باید برای تاسیس اون طی کنم؟
    ممنون میشوم اگر کسی میدونه کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    نامه سابقه کار مثل سابق هست . منتهی حتما بایستی این فرم رو هم تکمیل کنین و بفرستید . 80 اسکیل رو ختما بایستی تیک زده باشید . شماره رفرنس رو همون دوستتون بدید و ختما یه کپی از اسکیل ها رو بهشون بدید و شرح بدید که بعدا مشکل پیش نیاد
    سلام یک سوال کل بحثهایی که من تا الان دیدم مربوط به انتاریو هست آیا کسی خبر داره تو آلبرتا باید به چه صورت عمل کرد چون میدونم به سخت گیری انتاریو نیست!

سلام دوستان خیلی سپاسگزارم از دوستانی که اطلاعات رو به اشتراک میگذارند به خصوص جناب امیر حسین.سوال من این هست که من 28 سال سابقه دارم در زمینه خطوط انتقال نیروو پست برق.با توجه به اجرای ده ها پروژه در کلیه رده های ولتاژی از 63 تا 400 کیلو ولت در کانادا احتیاج به چه لاینسی دارم تا بتوانم در همین فیلد که بسیار مسلط هستم ادامه بدهم خیلی خیلی سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)