صفحه 11 از 84 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aligrand نمایش پست ها
    سلام گرم خدمت امیر حسین جان و بقیه دوستان

میخواستم بدونم کسی از بازار کار برق در زمینه انرژی های نو مثل خورشید و باد و ... اطلاع داره ؟

اصلا این رشته ها بازار کار دارند ؟

ممنون
    این زمینه ها در حال رشد هست بخصوص در انتاریو، ولی توجه کنید کانادا یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت وگاز جهان است و در حال حاضر به اندازه کشورهای شمال اروپا مثل دانمارک و آلمان به انرژی های نو احتیاج ندارد.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

1.jpg

ببخشید کم میام و میرم . یه کمی گرفتار کار و فعالیت هستم . سعی میکنم تا آنجا که در توان باشه کمک کنم و جواب دوستان را بدم .
    بعضی از نمونه سوالاتی که CSA میفروشه رو براتون میزارم . امیدوارم مفید باشه و کمک کنه به دوستان .

2.jpg

همانطور که میبینین رفرنس بعضی سوالات به کتاب هست .
    دوستان مهمترین هنر شما این بایستی باشه که بتونین به راحتی جواب سوالات رو در کتاب پیدا کنین .
    برای این منظور ابتدا بایستی کلمه کلیدی سوال رو پیدا کنین . بعد میرید به قسمت Index آخر کتاب . و شروع میکنین اون کلمه کلیدی رو اونجا پیدا کردن . تا پیدا کردید جلوی کلمه شماره سکشن که اون کلمه توش اومده رو نشون میده . سریع میرید به اون صفحه و شروع میکنین به خوندن که جواب سوال رو پیدا کنین .
    مثلا برای این سوال شما بایستی در ایندکس دنبال کلمه Auxillary Gutter بگردید . پیداش که کردید در ایندکس میبینین که یه زیر شاخه Support For زیرش هست که رفرنس داده شده به 1902-12
    الان سریع ورق برنین برید به سکشن 12 و بعد از اون به 1902 و جواب سوال رو به راحتی پیدا کنین .

3.jpg

این هم یه نمونه سوال دیگه
    ویرایش توسط Bernadot : December 3rd, 2013 در ساعت 11:17 PM

دوستان سلام و ارادت .
    ممنون از امیرحسین عزیز بابت این تاپیک مفید . من حدود یکماه هست که اومدم مونترال از اونجاییکه اینجا واقعا شهر دانشجویی هست و بدرد کسایی مثل من که دنبال کار هستند نمیخوره قصد دارم به تورنتو برم . من در ایران مدرک برق ساختمان و صنعتی از سازمان فنی و حرفه ای گرفتم که جمعا 1800 ساعت آموزش داخلش درج شده .ضمنا یه مدت کوتاه بعنوان وردست با یه برقکار ساختمونی کار کردم . حالا به نظر شما میتونم با این مدرک فنی و حرفه ای بعنوان شاگرد وارد بازار کار تورنتو بشم. ،؟. و اینکه چطور باید اقدام کنم . ؟ دوستان تو پستهای قبلی نوشته بودن که حدود ساعتی 15 $ برای شاگردهاس . میخواستم بدونم که میشه 40 ساعت در هفته رو پر کرد که هزینه های زندگی رو پوشش بده ؟ ممنون از همگی.

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان مخصوصا امیر حسین عزیز و تشکر از ایشان بپاس ارائه اطلاعات بسیار مفید ایشان در این فروم که ما بسیار بهرمند شدیم.
    می خواستم بیشتر راجب کار تخصصی برق در ونکوور بدانم و اینکه می توان در انجا امید داشت تا با تخصص برق و توانایی ارائه مدرک لایسنس برق ,کار مناسیب پیدا کنیم .من در کلگری که از دوستان فرومشون پرسیدم میگفتن بیشتر در تاسیسات هتل ها و یا ساختمانهای صنعتی کار هست و حال یک سوال اینکه آیا چنین دست مکانهایی در ونکوور نیست .من فکر میکنم تعداد هتلهاش حداقل از کلگری بیشتر باشه.ممنون خواهم شد دوستان نظرشون رو بدن.
    cio on march 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

با سلام به دوستان و آرزوی شب یلدای خوب و خوش
    بازار کار با AVR چطوره ؟
    با تشکر ویژه از همه دوستان بخصوص بانی این قسمت جناب امیر حسین
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط schloss نمایش پست ها
    با سلام به دوستان و آرزوی شب یلدای خوب و خوش
    بازار کار با AVR چطوره ؟
    با تشکر ویژه از همه دوستان بخصوص بانی این قسمت جناب امیر حسین
    سلام دوست عزیز
    AVR بازار کار صنعتی نداره اینجا . بیشتر مختص دانشگاههاست .
    در بخش صنعت فقط و فقط پی ال سی آلن بردلی . خیلی همه گیره اینجا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله میتونین این کار ها رو انجام بدید .
    1- بازار کار این رشته فعلا خوبه . نیاز بازار بسیار زیادتر از خروجی کالج ها هست.
    2- بعضی مواقع هست که تماس میگیرن و استعلام میکنن . مهم اینه که خودت آیا واقعا میتونی این کار رو انجام بدی یا نه . تجربه بایستی داشته باشی واقعا .خودمون رو که نمیتونیم گول بزنیم .توی امتحان نزدیک 10 و 12 تا سوال فقط از کانسپت های معمول برقکاری سوال میاد . اگه برقکاری نکرده باشی شاید نتونی جوابش رو بدی .
    توی این چند ماه بشین کتاب کد کانادا رو 10 فصل اولش رو بخون . نامه سوابق کاری رو تهیه کن . دروس مدار1 - الکترونیک 1 و ماشین های الکتریکی رو یه نگاهی بنداز. سعی کن یه نگاهی به کتابهای دلمار بندازی تا کلا با اصطلاحات رشته برق صنعتی و ساختمان آشنا بشی . تست زدن رو شروع کن تا بدونی چجوری با کتاب کد کانادا بایستی کار کنی. اگه میخوای بری تو برق صنعتی حتما سریعا یه دوره PLC فشرده برو ببین . اینجا درآمد PLC بسیار بسیار بالاست . 4 ساعت در روز کار میکنی حقوقش ساعتی از 100 تا 200 دلار متغیره . بستگی به جایی داره که کار خواهی کرد. میتونی همزمان با 2 جاقرارداد داشته باشی . صبح و بعد از ظهر . حقوق برقکار صنعتی (Industrial) و ساختمان (Costruction and maintenance) بین 20 تا 45 دلاره در ساعت .بستگی به جایی داره که خواهی رفت کار کنی. البته این حقوق ها مربوط به انتاریو هست .
    باز هم میگم اگه واقعا تجربه این کار رو داری ، یعنی دست به آچار بوده ای بیا تو این رشته . اگه تجربه نداری از دوره های شاگردی شروع کن .
    با سلام خدمت آقای امیر حسین و تشکر بابت اطلاعاتتون واقعا یک چیزی ذهنم رو خیلی مشغول کرده واقعا درآمد یک plc کار میانگین ساعتی 150 دلاره یعنی متوسط با روزی 4 ساعت کار میشه 600 دلار و یا با 8 ساعت کار میشه 1200 دلار در روز؟؟؟؟؟؟؟ خیلی رقم بالاییه . اشتباه نمی کنید پزشکای جراح این قدر نمی گیرند جون من . یک سوال که پیش میاد اینه که با این همه در آمد چرا مثلا آمریکایی ها نمیان کانادا بشن plc کار ایا تو آمریکا یا مثلا اروپا هم در آمد یک plc کار اینقدر بالاست؟؟؟؟؟ من متوسط حقوق ها رو نیگاه می کردم توی شغل ها اول از همه جراح ها و گروه پزشکا و دندون پزشکا بود و بالاترین حقوق توی فنی مهندسی با درآمد ماکزیمم نه متوسط سالی 270 هزار دلار مربوط به مهندسین نفت اونم روی سکو بود . اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

سلام من تازه عضو شدم خواستم تشکر کنم بابت فایل هایی که امیرجسین جان برای آی پی آپلود کردند. من آلبرتا هستم و red-seal + Instrumentation Journeyman دارم . یه سوال داشتم که آیا رد سیل برق هم مثل اینسترومنتیشن سراسر کانادا یکیه؟ یعنی کد بوک آلبرتا و اونتاریو یکی هست؟(نودو ونه درصد مطمئنم یکیه میخوام 100 درصد مطمئن بشم) چون من شرکتی که مار میکنم تمام هزینه های تیکت دوم رو تقبل میکنه اگه همت کنم .واسه همین خودم هم بدم نمیاد واسه فان هم شده برق صنعتی بگیرم. ولی سال 1و 2و 3 رو میخوام امتحان بدم .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smsaa68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای امیر حسین و تشکر بابت اطلاعاتتون واقعا یک چیزی ذهنم رو خیلی مشغول کرده واقعا درآمد یک plc کار میانگین ساعتی 150 دلاره یعنی متوسط با روزی 4 ساعت کار میشه 600 دلار و یا با 8 ساعت کار میشه 1200 دلار در روز؟؟؟؟؟؟؟ خیلی رقم بالاییه . اشتباه نمی کنید پزشکای جراح این قدر نمی گیرند جون من . یک سوال که پیش میاد اینه که با این همه در آمد چرا مثلا آمریکایی ها نمیان کانادا بشن plc کار ایا تو آمریکا یا مثلا اروپا هم در آمد یک plc کار اینقدر بالاست؟؟؟؟؟ من متوسط حقوق ها رو نیگاه می کردم توی شغل ها اول از همه جراح ها و گروه پزشکا و دندون پزشکا بود و بالاترین حقوق توی فنی مهندسی با درآمد ماکزیمم نه متوسط سالی 270 هزار دلار مربوط به مهندسین نفت اونم روی سکو بود . اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم
    بله دوست عزیز واقعا همین قدره درآمد PLC کار . دو رشته PLC و CNC جزو رشته های خیلی خوب از لحاظ بازار کاره . یه آمریکایی هیچ موفع پا نمیشه بیاد اینجا که با اون حقوق نزدیک 40 درصد مالیات بدهد . ضمنا بازار کار PLC در امریکا هم خیلی خوبه .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم خواستم تشکر کنم بابت فایل هایی که امیرجسین جان برای آی پی آپلود کردند. من آلبرتا هستم و red-seal + Instrumentation Journeyman دارم . یه سوال داشتم که آیا رد سیل برق هم مثل اینسترومنتیشن سراسر کانادا یکیه؟ یعنی کد بوک آلبرتا و اونتاریو یکی هست؟(نودو ونه درصد مطمئنم یکیه میخوام 100 درصد مطمئن بشم) چون من شرکتی که مار میکنم تمام هزینه های تیکت دوم رو تقبل میکنه اگه همت کنم .واسه همین خودم هم بدم نمیاد واسه فان هم شده برق صنعتی بگیرم. ولی سال 1و 2و 3 رو میخوام امتحان بدم .
    بله دقیقا . شما کد بوک کانادا رو امتحان خواهید داد و بعدا توی لایسنس هم ذکر میشه که اینترپروینشیال هست و همه جای کانادا معتبره و میتونین کار کنین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)