صفحه 12 از 84 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

امیر حسین عزیز تو ایران فقط دوره آموزشی PLC S7 300/400SIMENS وجود داره و دوره آلن بردلی رو جایی آموزش نمیدن میخواستم بدونم این دوره در اونجا هزینش چقدره و چه زمانی بطول خواهد انجامید و اینکه ایا پیش نیاز هم دارد ؟
    با تشکر
    cio on march 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    بله دوست عزیز واقعا همین قدره درآمد PLC کار . دو رشته PLC و CNC جزو رشته های خیلی خوب از لحاظ بازار کاره . یه آمریکایی هیچ موفع پا نمیشه بیاد اینجا که با اون حقوق نزدیک 40 درصد مالیات بدهد . ضمنا بازار کار PLC در امریکا هم خیلی خوبه .
    آقا امیر حسین با عرض پوزش من الان تو سایت های indeed و یا monster برا تکنسین پی ال سی یا سی ان سی سرچ می کردم ماکزیمم حقوق توی آمریکا 90 هزار دلاره سالیانه میشه یه لینک بذارید تا ببینیم جاهایی رو که ساعتی بین 100 تا 200 دلار میدن ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    امیر حسین عزیز تو ایران فقط دوره آموزشی PLC S7 300/400SIMENS وجود داره و دوره آلن بردلی رو جایی آموزش نمیدن میخواستم بدونم این دوره در اونجا هزینش چقدره و چه زمانی بطول خواهد انجامید و اینکه ایا پیش نیاز هم دارد ؟
    با تشکر
    هر جایی فرق میکنه تو سایت کالج های مختلف تورنتو مثل جرج براون و هامبر نوشته بود دوره آنلاین هم دارند !
    كد رشته :7241،

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smsaa68 نمایش پست ها
    آقا امیر حسین با عرض پوزش من الان تو سایت های indeed و یا monster برا تکنسین پی ال سی یا سی ان سی سرچ می کردم ماکزیمم حقوق توی آمریکا 90 هزار دلاره سالیانه میشه یه لینک بذارید تا ببینیم جاهایی رو که ساعتی بین 100 تا 200 دلار میدن ؟؟؟
    job position های تاپ هیچ موقع تو سایتهای اینترنتی مانند indeed or monster تبلیغ نمیشه دوست عزیز . حتما بایستی با نتورکینگ (داشتن معرف ) اون پوزیشن ها رو بدست آورد . محض اطلاع شما یکی از دوستان من توی آلبرتا روی سکو برای PLC داره ساعتی 220 دلار میگیره (Suncor). این یه حقیقته اینجا . الان مثلا یونیون توی تورنتو فقط با نتورکینگ کارگر میگیره و برای یه برقکار معمولی ساعتی 60 دلار میده.

Junior Member

دوستای عزیز من یه سئوال دارم از اونجا که من می خوام برای گرفتن مدرک P Eng از APPEGGA اقدام کنم. یکی از شرایط اینه که ریز نمرات یا باید توسط دانشگاه فرستاده باشه یا تو پاکت مهر و موم شده باشه . در حال حاظر من ایران و کانادا نیستم و برام مقدو نیست برم ایران چون اصلا دانشگاه محل تحصیلم با محل زندگی خانوادم فاصله داره حالا از شما دوستای صاحب نطر راهنمایی می خوام...آیا می تونم از اصل ریزنمراتی که همرام هست کپی بگیرم و توسط سفارت ایران تو کشوری که هستم برابر اصل کنم و تو پاکت سفارت بگذارم؟ لطفا اگه هر راهی بنظرتون می رسه کمک کنین...حهت اطلاع در حال حاضر من اصل ریزنمراتو دارم اما پاکتشو قبلا با اصل ترجمه به ویزا آفیس دادم ...ممنون از راهنمائیتون ...

Junior Member

به نظر نمی رسه این موضوع اینقدر ها اهمیت داشته باشه هدف از این انجمن یه چیز دیگه است که به شخصه بنده ازش مستفیذ شدم
    خوب 90 دلار هم مبلغ کمی نیست واسه تکنسین در مقایسه با دیگر پوزیشن ها

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام جناب امیر حسین خان
    اقا یک سوال دارم . یمزان ساعت کار موظفی اونجا چند ساعت در هفته است ؟ البته برای یک کار تمام وقت
    مرسی
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام جناب امیر حسین خان
    اقا یک سوال دارم . یمزان ساعت کار موظفی اونجا چند ساعت در هفته است ؟ البته برای یک کار تمام وقت
    مرسی
    حداقل 40 ساعت . 5 روز در هفته ، روزی 8 ساعت . البته خیلی جاها 6 روز در هفته کار میکنند که میشه 48 ساعت .

Junior Member

سلام آقای امیر حسین

ببخشید من نصاب دوربین مدار بسته و دزدگیر و سیستم اطفا حریق هستم...
    میخواستم بپرسم بازار کارش تو کانادا چطوره ؟
    و آیا برای کار تو این رشته مدرک یا مجوز خاصی میخواد یا خیر ؟

ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aligrand نمایش پست ها
    سلام آقای امیر حسین

ببخشید من نصاب دوربین مدار بسته و دزدگیر و سیستم اطفا حریق هستم...
    میخواستم بپرسم بازار کارش تو کانادا چطوره ؟
    و آیا برای کار تو این رشته مدرک یا مجوز خاصی میخواد یا خیر ؟

ممنون از راهنمایی هاتون
    به کار شما اینجا low voltage گفته میشه . معمولا بایستی با یه برقکار هماهنگ کنید که کلیه کار low voltage های جاهایی رو که کار میکنن شما دست بگیرید . مجوز خاصی هم نمیخواد . بازار خوبی داره . هر جا که برقکار ها هستند معمولا این کار ها هم جزئی از کارشونه . (در بخش مسکن )
    برای اطفای حریق نیاز به لایسنس fire fighting دارید که امتحان داره و بعد از قبولی بهتون لایسنس میدهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)