صفحه 13 از 84 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

امیر حسین خان سلام
    آقا شنیدم شرایط بدی بخاطر Freeze Rain توی تورنتو بوجود اومده و برق کل شهر دچار اختلال شده.اینجور که میگفتن مستر تکنسین های تورنتو این روزها تو شرایط سختی دارن کار میکنن تا برق منازل رو وصل کنن.البته من شنیدم پول خوبی میدن در حدود 300 دلار در ساعت .میخواستم بدونم همچین چیزی واقعیت داره یا نه
    دریافت مدارک در سیدنی May 3,2010
    دریافت فایل نامبر اول Aug 12,2010
    دریافت فایل نامبر دوم Sep 14,2010
    دریافت مدیکال Mar 4,2013 ، پاس ریکوئست 2013 June ........دریافت ویزا 03.07.2013

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjlotfipour نمایش پست ها
    امیر حسین خان سلام
    آقا شنیدم شرایط بدی بخاطر Freeze Rain توی تورنتو بوجود اومده و برق کل شهر دچار اختلال شده.اینجور که میگفتن مستر تکنسین های تورنتو این روزها تو شرایط سختی دارن کار میکنن تا برق منازل رو وصل کنن.البته من شنیدم پول خوبی میدن در حدود 300 دلار در ساعت .میخواستم بدونم همچین چیزی واقعیت داره یا نه

سلام دوست من
    درست شنیدید
    اینجا تو شرایط بی برقی وضعیت خیلی بحرانی بود
    جدای از اینکه فیدر های ورودی شبکه قطع شده بود هزاران لاین شهری و ده ها هزار سیم انشعاب خانه ها قطع شده بود .
    میدونید تو این شرایط میشد میلیون دلاری پول در آورد . ما میرفتیم برای هر خانه یه مقره و کلاویس (Clevis ) میزدیم ( که سیم های انشعاب از سر تیر چراع برق که قراره به کنتور وصل بشه رو نگه میداره ) برای هر خونه تقریبا میشد 250 دلار . بگیر 40 دلارش پول مقره و کلاویس باشه بقیه رو اجرت محسوب میکنن .کلا هم هر خونه نزدیک 10 دقیقه تا یک ربع بیشتر کار نداره . بعدا هیدرو میاد چک میکنه اتصالات و کلاویس ها رو و اگه مشکلی نداشت سیم انشعاب رو وصل میکنه .
    جالب اینکه اکتر خونه هایی که سیم انشعاب شون قطع شده ، حدودا تو یه منطقه جغرافیایی هستند . و کسی پایه باشه میره تو یه محله درب تک تک خونه ها رو میزنه و بهشون پیشنهاد اماده کردن انشعابشون رو میده تا تعمیر کنن . از هر محله فکر میکنم میشد ساعتی بیش از 2000 دلار کاسبی کرد.(فقط کسانی میتونن که مستر یا پیمانکار باشن و عضو ESA هم باشن(Electrical Safety Authority))
    خیلی ها هم اونقدر طبع بلندی داشتندد که مجانا اومده بودند به همنوعاشون کمک میکردند و هدف فقط نجات آدما از بی برقی بود .
    ویرایش توسط amirho3ein : December 31st, 2013 در ساعت 09:29 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

با سلامی گرم در این روز سرد و گرفته
    آیا میتوان کالجی یا آموزشگاهی رفت که دوساله مدرک کانادایی بدهد و مستقیما ما را برای تجربه کارکانادایی معرفی کند؟
    هزینه اش چقدر است؟آیا چیزی بیشتر از ایران یاد می گیریم یا نه؟
    آیا آموزشگاهی در مونترال و یا تورنتو می شناسید؟
    هدف من این است که هم زبان حرفه ای ام کامل شود و هم با سیستم برق کانادا آشنا شوم و هم جهت کار به جایی معرفی شوم؟آیا این کار درست است یا مستقیما وقت روی گرفتن مدرک برقکار حرفه ای بصورت خود آموز بگذارم؟فرانسه بخوانم یا انگلیسی؟
    این افکار دائما با من است و باید یکجا به یک ایده برسم تجربه شما چیست؟
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط schloss نمایش پست ها
    با سلامی گرم در این روز سرد و گرفته
    آیا میتوان کالجی یا آموزشگاهی رفت که دوساله مدرک کانادایی بدهد و مستقیما ما را برای تجربه کارکانادایی معرفی کند؟
    هزینه اش چقدر است؟آیا چیزی بیشتر از ایران یاد می گیریم یا نه؟
    آیا آموزشگاهی در مونترال و یا تورنتو می شناسید؟
    هدف من این است که هم زبان حرفه ای ام کامل شود و هم با سیستم برق کانادا آشنا شوم و هم جهت کار به جایی معرفی شوم؟آیا این کار درست است یا مستقیما وقت روی گرفتن مدرک برقکار حرفه ای بصورت خود آموز بگذارم؟فرانسه بخوانم یا انگلیسی؟
    این افکار دائما با من است و باید یکجا به یک ایده برسم تجربه شما چیست؟

سلام دوست من
    کالجی هست در تورنتو مخصوص همین کار .
    www.electricalcollege.ca
    که در اینجا شما با برق آشنا میشین و معرفی میشید به صنایع برزگ . یکی از دوستان من برق صنعتی رو اینجا رفت و معرفی شد به یه کمپانی بعنوان شاگرد برقکار ساعتی 17 دلار هم میگیره .
    در رابطه با هزینه دوره برای برق صنعتی این دوست من 7800 دلار داده . این پولی هم که میدید اکثرا هزینه مواد و لوازمی هست که اونجا شما مصرف میکنین تا برق رو یاد بگیرید . سیم ، کابل ، تابلو ، چراغ ، موتور ، ترانس ....
    امیدوارم این توضیحات تونسته باشه کمکتون کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

با سلام و تشکر مثل همیشه اطلاعات شما جالب و آموزنده و کاربردی است
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

با سلام خدمت آقای امیر حسین . ایا متوسط دریافتی یک برق کار با مناطق خوش آب و هوا و بدآب و هوا نسبتی دارد . مثلا می توانیم این ادعا را داشته باشیم که چون ساسکتون هوای سردتری نسبت به کلگری دارد و جمعییت کمتری نسبت به کلگری یا تورنتو دارد در آمد در ان شهر(ساسکتون) بالاتر است ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smsaa68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای امیر حسین . ایا متوسط دریافتی یک برق کار با مناطق خوش آب و هوا و بدآب و هوا نسبتی دارد . مثلا می توانیم این ادعا را داشته باشیم که چون ساسکتون هوای سردتری نسبت به کلگری دارد و جمعییت کمتری نسبت به کلگری یا تورنتو دارد در آمد در ان شهر(ساسکتون) بالاتر است ؟
    سلام
    ببخشید دیر پاسخ دادم
    حقوق ها با توجه به پراکندگی برقکارا متفاوت میشوند . البته سرما هم بر حقوق تاثیر میذاره اما نه سرمای ساسکاتون . فرضا سرمای منطقه شمال 60 حقوق ها رو حداقل 3 یا 4 برابر میکنه . اما زندگی تو اون مناطق کاملا آدم رو فرسوده میکنه . مهارت های جانبی نیز میتونه به عنوان یه فاکتور موثر تاثیر گذار باشه . تا میتونین دوره های تخصصی ببینین . کالج جورن براون و هامبر کالج در تورنتو دوره های بسیار زیادی دارن که بصورت پارت تایم هستند و شما میتونین اونا رو حین کار بگیرید . هزینه کلاس ها هم در فرم مالیاتی که سالانه پر میکنین مینویسید و کل مبالغ کلاسها تون رو دولت به شما بر میگردونه .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

دوستان عزیز
    یه دوره ای هست توی جورج براون بنام Electrical Estimator این رو توصیه اکید میکنم بگذرونین. فرصت های شغلی بسیاری براش توی کل کانادا وجود داره . کارش هم محاسباتی هست و نیاز به کار بدنی نداره . حقوقش هم که خووبه . دیگه چی میخواین؟لقمه آماده فقط بجوید .

http://coned.georgebrown.ca/owa_prod...rt_code=CE0149

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

امیر حسین خان سلام
    باز هم من مزاحم شدم ببخشید دیگه
    یه سوال دارم
    من سابقه کار و مدرک برق ساختمانی (دیپلم برق و فوق دیپلم IT)و سابقه کاربیمارستانی دارم(5 سال) و مدت 5 سال هم هست که به عنوان مدیر عامل شرکت خودم(مهندسی ) مشغول طراحی و نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر و اعلام حریق هستم (بدون بیمه ) . ایا امکان مشغول شدن در فیلد سیستمهای حفاظتی هست ؟ اصلا اونجا مثل ایران از این نظر فعال هست ؟
    در مورد تاسیسات و برق بیمارستانی چطور ؟ تعداد درخواستهای کار خیلی کم نیست ؟
    با تشکر فراوان . من موندم اگه توی هر تایپیک یه تعداد دوستان نبودن کی جواب ما رو میداد
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    امیر حسین خان سلام
    باز هم من مزاحم شدم ببخشید دیگه
    یه سوال دارم
    من سابقه کار و مدرک برق ساختمانی (دیپلم برق و فوق دیپلم IT)و سابقه کاربیمارستانی دارم(5 سال) و مدت 5 سال هم هست که به عنوان مدیر عامل شرکت خودم(مهندسی ) مشغول طراحی و نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر و اعلام حریق هستم (بدون بیمه ) . ایا امکان مشغول شدن در فیلد سیستمهای حفاظتی هست ؟ اصلا اونجا مثل ایران از این نظر فعال هست ؟
    در مورد تاسیسات و برق بیمارستانی چطور ؟ تعداد درخواستهای کار خیلی کم نیست ؟
    با تشکر فراوان . من موندم اگه توی هر تایپیک یه تعداد دوستان نبودن کی جواب ما رو میداد

سلام دوست عزیز
    کارهای مربوط به تلفن ، اینترنت ، کیبل ، دوربین مدار بسته، نصب آیپد جهت کنترل روشنایی و ... به کارهای low voltage معروف هستند . برقکارها اکثر این کارها رو هم انجام میدهند . اما بعضا هم میتوان این کارها رو بصورت جداگانه انجام داد . از لحاظ بازار کار هم میشه گفت بازار خیلی خوبی داره . در رابطه با سیستم اعلام حریم شما نیاز به اخذ لایسنس CFAA دارید . تاسیسات برق بیمارستانی جزو کارهای برقکارها میباشد . به این جور کار ها کامرشیال گفته میشود . در نهایت من فکر میکنم شما با توجه به سوابق کاری و اینکه احتمالا در آینده هم میخواهید در همین رشته فعالیت کنین در درجه اول لایسنس برق ساختمان و بعد از آن لایسنس فایر آلارم رو بگیرید همزمان برای آشنایی با سیستم های اینجا در یکی دو جا کار برقکاری حالا چه بصورت شاگردی یا چه بصورت برقکارلایسنس دار انجام بدید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)