صفحه 14 از 84 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    تقریبا میشه گفت بیش از 80 درصد سوالات امتحان لایسنس از کتاب کد بوک الکتریکال کانادا میاد

CSA Standards
    c22.1-12
    Canadian Electrical code , part 1
    safety standard for electrical installations
    22nd Edition
    2012

لینک دانلود کتاب اینجا
    حتما و 100 درصد شما بایستی این کتاب رو پرینت کنید و با خودتون بیارید اگه نه اینجا حسابی پیاده خواهید شد .

فراموش نشود . این کتاب بسیار بسیار مهمیه برا امتحان . تمامی کالج ها و آموزشگاهها توی تورنتو فقط این کتاب را برای امتحان آموزش خواهند داد .
    سلام.خیلی خیلی ممنون از اطلاعات ارزشمندی که در اختیار ما میذارید.پستی در صفحه اول دادین که نقل قول کردم. آیا این کتاب همین کتاب هست که اسمش رو پایین گذاشتم؟
    ضمنا برای کتاب سوم پست بالاییش یعنی electrical wiring industrial لینک دانلود ندارید.اون دوتا رو دانلود کردم. یا کتاب مشابهی؟اینها از استانداردهای ieee استفاده می کنند؟منابع دیگه ای طبق این استاندارد بدرد می خوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دیر پاسخ دادم
    حقوق ها با توجه به پراکندگی برقکارا متفاوت میشوند . البته سرما هم بر حقوق تاثیر میذاره اما نه سرمای ساسکاتون . فرضا سرمای منطقه شمال 60 حقوق ها رو حداقل 3 یا 4 برابر میکنه . اما زندگی تو اون مناطق کاملا آدم رو فرسوده میکنه . مهارت های جانبی نیز میتونه به عنوان یه فاکتور موثر تاثیر گذار باشه . تا میتونین دوره های تخصصی ببینین . کالج جورن براون و هامبر کالج در تورنتو دوره های بسیار زیادی دارن که بصورت پارت تایم هستند و شما میتونین اونا رو حین کار بگیرید . هزینه کلاس ها هم در فرم مالیاتی که سالانه پر میکنین مینویسید و کل مبالغ کلاسها تون رو دولت به شما بر میگردونه .
    امیر حسین جان،من با دوستانی که در تورنتو هستن صحبت میردم و اونا گفتن که دولت مبلغ کل کلاس ها رو برنمیگردونه و فقط مالیات مربوط به دوره ها رو بازمیگردونه .درسته یا نه؟
    دریافت مدارک در سیدنی May 3,2010
    دریافت فایل نامبر اول Aug 12,2010
    دریافت فایل نامبر دوم Sep 14,2010
    دریافت مدیکال Mar 4,2013 ، پاس ریکوئست 2013 June ........دریافت ویزا 03.07.2013

Junior Member

سلام
    اقا اموزش PLC A.B تا اونجایی که من گشتم تو کرجو نهران نبود
    فقط اموزش ( PLC LOGO - PLC S7 Level 1 & Level 2 - Monitoring (HMI - wincc ) - Drive A.C )
    این PLCها توی کانادا کربرد داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman12 نمایش پست ها
    سلام
    فقط اموزش ( PLC LOGO - PLC S7 Level 1 & Level 2 - Monitoring (HMI - wincc ) - Drive A.C )
    www.plcprofessor.com
    همین سایت یه کانال هم در یوتیوب داره که خیلی مفصل ( بعضی وقتا زیادی مفصل ) توضیح داده
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

Junior Member

این سایتو گشتم چیزی ندیدم میشه خودتون بگید که بازار کارشون توی کانادا هست یانه ؟

این سایت آموزش PLC AB هست .
    من بیشتر از کانال یوتیوبش استفاده می کنم.
    اغلب آگهی استخدام های مربوط به PLC مهارت با مارک AB رو می خواد.
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام.خیلی خیلی ممنون از اطلاعات ارزشمندی که در اختیار ما میذارید.پستی در صفحه اول دادین که نقل قول کردم. آیا این کتاب همین کتاب هست که اسمش رو پایین گذاشتم؟
    ضمنا برای کتاب سوم پست بالاییش یعنی electrical wiring industrial لینک دانلود ندارید.اون دوتا رو دانلود کردم. یا کتاب مشابهی؟اینها از استانداردهای ieee استفاده می کنند؟منابع دیگه ای طبق این استاندارد بدرد می خوره؟
    سلام دوست عزیز
    لینک دانلود دقیقا تو همون پست اولی هست . لینک دوم که شما گذاشتید مربوط به چیز دیگیری هست و لازم نمیشه . کد بوک کانادا تو امتحان میاد.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjlotfipour نمایش پست ها
    امیر حسین جان،من با دوستانی که در تورنتو هستن صحبت میردم و اونا گفتن که دولت مبلغ کل کلاس ها رو برنمیگردونه و فقط مالیات مربوط به دوره ها رو بازمیگردونه .درسته یا نه؟
    توی فرمی که مالیات سالانه پر میکنین بر نمیگرده . یه فرم مالیاتی هست که کارفرما طبق اون مالیات از حقوقتون کم میکنه . فکر میکنم بند 4 یا 5 مربوط به کلاس ها میشه که باعث میشه اگه مالیات بهتون تعلق گرفت اول هزینه کلاس ها را ازش کسر کنن و بعد از حقوقتون مالیات بگیرن . با این روش همه هزینه بر میگرده .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arman12 نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    PLC در اینجا از نوع AB تنها و تنها استفاده میشود . کلاس هاش رو فکر نمیکنم ایران باشه . تنها بایستی بیایید اینجا . طبق گفته دوست عزیز اشکان صغحه ای هم توی یوتیوب وجود داره که واقعا مفیده و از اون میتونین کار با AB را کاملا آشنا بشید و یاد بگیرید .

Junior Member

امیر حسین جان سلام
    شاید با توجه به این همه توضیحی که دادی پرسیدن این سئوالا تکراری باشه اما لطفا جوابو به من بده ممنون میشم
    من سال ۷۸ مدرک برقکار صنعتی درجه ۲ (۹۰۰ ساعتی) و سال ۷۹ برقکار ساختمان درجه ۲(معادل ۳۰۰ ساعتی) از فنی حرقه ای ایران گرفتم، قبل از گرفتن مدرک و بعدش ۵ تا ۶ سالی برقکاری ساختمان کار کردم بعد از اون از اینکار خارج شدم و کلا به خاطر دور شدن از فضا خیلی چیزا یادم رفته مخصوصا موارد مربوط به جعبه ها و کابلها فیوزها، میخواستم ببینم امیدی هست که من بتونم مدرک PLC بگیرم یا همون
    309A پیشنهاد میکنی؟ تو امتحان چقد از سئوالات به موارد محاسباتی مربوط میشه؟ یه توضیح مختصر هم راجع به PLC بدی ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)