صفحه 15 از 84 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط fereydoni نمایش پست ها
    امیر حسین جان سلام
    شاید با توجه به این همه توضیحی که دادی پرسیدن این سئوالا تکراری باشه اما لطفا جوابو به من بده ممنون میشم
    من سال ۷۸ مدرک برقکار صنعتی درجه ۲ (۹۰۰ ساعتی) و سال ۷۹ برقکار ساختمان درجه ۲(معادل ۳۰۰ ساعتی) از فنی حرقه ای ایران گرفتم، قبل از گرفتن مدرک و بعدش ۵ تا ۶ سالی برقکاری ساختمان کار کردم بعد از اون از اینکار خارج شدم و کلا به خاطر دور شدن از فضا خیلی چیزا یادم رفته مخصوصا موارد مربوط به جعبه ها و کابلها فیوزها، میخواستم ببینم امیدی هست که من بتونم مدرک PLC بگیرم یا همون
    309A پیشنهاد میکنی؟ تو امتحان چقد از سئوالات به موارد محاسباتی مربوط میشه؟ یه توضیح مختصر هم راجع به PLC بدی ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    شما حتما میتونین که لایسنس رو اپلای کنین و قبول بشید . چرا که نه ؟
    با مطالعه سوالات امتحان و تست زدن میتونین قبول بشید . بعد از اون شما بایستی هر طور شده تو یه شرکتی بعنوان شاگرد کار برقکاری کنین که با اطلاحات و کد های اینجا آشنا بشید . چون اگه با لایسنس و بدون اطلاع از اینکه کارفرما از شما چی میخواهد یا اصلا با اصطلاحات معمولی آشنا نباشید ، و جایی استخدام بشید مطمئن باشید به یک هفته نکشیده عذر شما را خواهند خواست . پس حتما حتما در کنار خواندن و قبول شدن برای لایسنس در یک شرکت که میتونه حتی ایرانی باشه بعنوان شاگرد (Apprentice) کار کنین .
    در مورد PLC نیاز به لایسنس خاصی نیست . تجربه و مهارت مهمه . اینکه شما بتونین هر برنامه ای خواستید رو پروگرام کنین ، عیب یابی کنین ، تعمیر و نگهداری کنین مهمه .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

amirho3ein عزیز
    ممنون از جوابت ولی من بازم در دانلود کدبوک مشکل دارم.صفحه ای باز نمیشه!لینکش رو چک کنید لطفا. در ضمن سوال بعدیم در همون پست رو جواب ندادین:
    ضمنا برای کتاب سوم پست بالاییش یعنی electrical wiring industrial لینک دانلود ندارید.اون دوتا رو دانلود کردم. یا کتاب مشابهی؟اینها از استانداردهای ieee استفاده می کنند؟منابع دیگه ای طبق این استاندارد بدرد می خوره؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    amirho3ein عزیز
    ممنون از جوابت ولی من بازم در دانلود کدبوک مشکل دارم.صفحه ای باز نمیشه!لینکش رو چک کنید لطفا. در ضمن سوال بعدیم در همون پست رو جواب ندادین:
    ضمنا برای کتاب سوم پست بالاییش یعنی electrical wiring industrial لینک دانلود ندارید.اون دوتا رو دانلود کردم. یا کتاب مشابهی؟اینها از استانداردهای ieee استفاده می کنند؟منابع دیگه ای طبق این استاندارد بدرد می خوره؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    این همون لینکی هست که توی اون صفحه بود و تست کردم درسته
    http://www.2shared.com/complete/f4au...Code_2012.html
    استاندارد اینجا فقط NEC هست .
    در مورد لینک کتاب دلمار هم هنوز لینک جدیدی پیدا نکردم . شاید بعدا خودم آپلود کنم و لینک بزارم براتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

جناب امیر حسین
    من هم هرچه گشتم نتونستم برق صنعتی دلمارو پیدا کنم اگه خودتون زحمتشو بکشید ممنون میشیم
    با تشکر
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

دوستان محترم برقی
    لطفا فقط خواننده نباشید به ما ها که نگران کار پیدا کردنیم کمک کنید لطفا. اینجا فقط یک و یا دو نفر هستند که زحمت می کشند و تجربیاتشون رو می نویسند حال آنکه من مطمئنم هزاران مهندس برق و برقکار هستند که امروز در کانادا مشغول اند. همه ما به نوعی به این سایتها مدیونیم.

دوستانی که در کالگری هستند
    آیا مشابه امتحاناتی که امیر حسین جان نوشته اند اونجا هم هست؟

شاد باشید و تندرست
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    دوستان محترم برقی
    لطفا فقط خواننده نباشید به ما ها که نگران کار پیدا کردنیم کمک کنید لطفا. اینجا فقط یک و یا دو نفر هستند که زحمت می کشند و تجربیاتشون رو می نویسند حال آنکه من مطمئنم هزاران مهندس برق و برقکار هستند که امروز در کانادا مشغول اند. همه ما به نوعی به این سایتها مدیونیم.

دوستانی که در کالگری هستند
    آیا مشابه امتحاناتی که امیر حسین جان نوشته اند اونجا هم هست؟

شاد باشید و تندرست
    اگه منظورتون Red seal هست که آقای امیرحسین دارندinterprovinciall هست یعنی تمام استان ها قبول دارند( جز کبک که مطمئن نیستم). در صورتی که Journeyman آلبرتا باشید سه استان ساسکچوان و آبرتا و بریتیش کلمبیا میتونید کار کنید. دستمزد journeyman در ادمنتون و کلگری از ساعتی-38 40$ در شهر شروع میشه. هر چی خارج تر از شهر باشید و یا تجربه بیشتری داشته باشید ساعتی بیشتر حقوق میگیرید. تمام امتحان ها و کالج ها در کلگری و ادمنتون هست.

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزيز ممنون
    نظرتون در مورد گذروندن دوره طراحي در nait يا sait چي هست؟ من مهندس برق قدرت هستم با 18 سال سابقه كار ولي سابقه در شاخه هاي مختلف بوده.
    واقعا نمي دونم اونجا از كجا بايد شروع كنم؟ يه كار جنرال پيدا كنم و كنارش دوره پارت تايم طراحي برم خوبه ؟ و يا اين كارهاي تكنسيني رو شروع كنم؟

اساتيد محترم لطفا راهنمايي كنيد.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون
    نظرتون در مورد گذروندن دوره طراحي در nait يا sait چي هست؟ من مهندس برق قدرت هستم با 18 سال سابقه كار ولي سابقه در شاخه هاي مختلف بوده.
    واقعا نمي دونم اونجا از كجا بايد شروع كنم؟ يه كار جنرال پيدا كنم و كنارش دوره پارت تايم طراحي برم خوبه ؟ و يا اين كارهاي تكنسيني رو شروع كنم؟

اساتيد محترم لطفا راهنمايي كنيد.
    دوست عزیز من توصیم به تمام دوستان ایرانی‌ این هست که حتما یه دوره SAIT یا NAIT رو بگذرونن و مهم‌ترین دلیل هم آشنایی با Canadian Electrical Code هست و از آن مهمتر زبان زبان! چقدر زبان صنعتیتون خوبه؟ اگه نتونید کارتون رو کامل و فصیح به زبان صنعتی و انگلیسی‌ توصیف کنید، احتمال اینکه کار پیدا کنید خیلی‌ کم هست.

من SAIT رو حتما توصیه می‌کنم ( چون شما دارید میرید کلگری وگرنه SAIT و NAIT عین هم هستند فقط NAIT ادمونتون هست).

SAIT این ۳ تا برنامه رو داره:

Electrical Technologist
    http://www.sait.ca/programs-and-cour...e-overview.php

Electrical Technician (Electrician )(می‌شه برقکار صنعتی)
    http://www.sait.ca/programs-and-cour...apprentice.php

و آپگرید کردن که به درد مهاجر‌ها میخوره:
    http://www.sait.ca/programs-and-courses/continuing-education/courses-and-certificates/electrical-general-interest-courses.php

من شرایط شما رو نمیدونم ولی‌ از نظر من شرکت در یکی‌ از این ۳ برنامه پیشنهاد می‌شه.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    دوست عزیز من توصیم به تمام دوستان ایرانی‌ این هست که حتما یه دوره SAIT یا NAIT رو بگذرونن و مهم‌ترین دلیل هم آشنایی با Canadian Electrical Code هست و از آن مهمتر زبان زبان! چقدر زبان صنعتیتون خوبه؟ اگه نتونید کارتون رو کامل و فصیح به زبان صنعتی و انگلیسی‌ توصیف کنید، احتمال اینکه کار پیدا کنید خیلی‌ کم هست.

من SAIT رو حتما توصیه می‌کنم ( چون شما دارید میرید کلگری وگرنه SAIT و NAIT عین هم هستند فقط NAIT ادمونتون هست).

SAIT این ۳ تا برنامه رو داره:

Electrical Technologist
    http://www.sait.ca/programs-and-cour...e-overview.php

Electrical Technician (Electrician )(می‌شه برقکار صنعتی)
    http://www.sait.ca/programs-and-cour...apprentice.php

و آپگرید کردن که به درد مهاجر‌ها میخوره:
    http://www.sait.ca/programs-and-courses/continuing-education/courses-and-certificates/electrical-general-interest-courses.php

من شرایط شما رو نمیدونم ولی‌ از نظر من شرکت در یکی‌ از این ۳ برنامه پیشنهاد می‌شه.

فی الواقع کاملا با شما در رابطه با زبان صنعتی موافقم . بسیار بسیار مهم هست . چیزهای خیلی خیلی ساده رو شاید نتونین به زبان صنعتی بیان کنین و این خیلی خیلی رو اعصابتون خواهد بود . اعتماد به نفستون رو از دست میدید و شاید در شرایطی کارتون رو هم از دست بدید. تا میتونین زبان رو تقویت کنین. من خودم مدتی هست در یک شرکت کانادایی کار میکنم . اوایل واقعا مشکل داشتم . هنوز هم در بعضی جاها شاید نتونم منظور و مفهوم رو برسونم و این واقعا خوب نیست. توصیه اکید تقویت زبان کاری و صنعتی هست.امید وارم همگی موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

مهندس جان زبان صنعتي ام هم بد نيست ولي خوب مثل كسي كه خارج از كشور كاركرده نيست
    من اين سايتهايي كه فرموديد رو ديدم چند تاسوال؟
    آيا ميشه بصورت پاره وقت رفت؟
    آيا ميشه از تو ايران بصورت ان لاين اين دوره ها رو گذروند؟
    آيا جايي نيست كه فقط امتحان داد مثل تورنتو و مدرك گرفت؟
    سپاس گزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)