صفحه 2 از 84 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

یک جایی خوانده بودم اگر بخواهین میتوانید مترجم داشته باشین با خودتون سر جلسه امتحان
    كد رشته :7241،

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahnamadi نمایش پست ها
    یک جایی خوانده بودم اگر بخواهین میتوانید مترجم داشته باشین با خودتون سر جلسه امتحان
    بله دقیقا . میتونین موقعی که تاریخ امتحان رو کانفرم میکنین تقاضای یک مترجم فراسی زبان کنین . خودشون براتونیه مترجم میزارن .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

برای اینکه بخواهید برای امتحان لایسنس اپلای کنین نیاز دارید که نامه سوابق کاری از هر جایی که کار کردید رو ارائه بدید . شما کلا برای امتحان نیاز به 9000 ساعت سابقه کار مرتبط خواهید داشت . نامه سوابق کار بایستی به فرمت نامه ای باشه که در پایین قرار میدم . این نامه رو بایستی ببرید و اون شرکتهایی که کار کردید روی سربرگشون پرینت کنن . مهر و امضا کنن و بیارید .
    همچنین همراه با نامه سوابق کاری بایستی یک کپی از آخرین تغییرات اون شرکتی که توش کار کردید بگیرید و بدید ترجمه کنن . این کار برای این هست که امضا کننده نامه سوابق بایستی یکی از اعضا هیئت مدیره باشه و توی آخرین تغیرات اسم اون باشه . همچنین شما سهامدار اون شرکت نباشید .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

یک نمونه از سوالات مشابه آنچه در امتحان خواهید داشت

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

یکی از مباحثی که در امتحان حتما چند تا سوال از آن خواهد آمد مبحث نردبان است . فایل های زیر را به دقت مطالعه کنید که در امتحان حتما چند مورد از اینجا سوال خواهد شد

Junior Member

سلام امیر حسین جان،
    ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار میدی.
    من لیسانس الکترونیک دارم و تا چند ماه دیگه دارم میام کانادا.
    با توجه به اینکه کار پیدا کردن به عنوان مهندس نسبتا سخته فکر کردم به عنوان تکنسین برق صنعتی اونجا دنبال کار باشم.
    چند تا سوال داشتم:
    1- بازار کار این شغل چطوره؟
    2- با توجه به توضیحاتی که دادی با داشتن مدرک مهندسی دیگه نیازی به مدرک فنی حرفه ای نیست؟
    3- این گواهی 9000 ساعت کار چقدر مهمه که واقعی باشه؟(صوریشو می تونم تهیه کنم)
    و اینکه کلا توصیت به من چیه تو این چند ماهی که ایرانم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash80 نمایش پست ها
    سلام امیر حسین جان،
    ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار میدی.
    من لیسانس الکترونیک دارم و تا چند ماه دیگه دارم میام کانادا.
    با توجه به اینکه کار پیدا کردن به عنوان مهندس نسبتا سخته فکر کردم به عنوان تکنسین برق صنعتی اونجا دنبال کار باشم.
    چند تا سوال داشتم:
    1- بازار کار این شغل چطوره؟
    2- با توجه به توضیحاتی که دادی با داشتن مدرک مهندسی دیگه نیازی به مدرک فنی حرفه ای نیست؟
    3- این گواهی 9000 ساعت کار چقدر مهمه که واقعی باشه؟(صوریشو می تونم تهیه کنم)
    و اینکه کلا توصیت به من چیه تو این چند ماهی که ایرانم؟
    سلام دوست عزیز
    بله میتونین این کار ها رو انجام بدید .
    1- بازار کار این رشته فعلا خوبه . نیاز بازار بسیار زیادتر از خروجی کالج ها هست.
    2- بعضی مواقع هست که تماس میگیرن و استعلام میکنن . مهم اینه که خودت آیا واقعا میتونی این کار رو انجام بدی یا نه . تجربه بایستی داشته باشی واقعا .خودمون رو که نمیتونیم گول بزنیم .توی امتحان نزدیک 10 و 12 تا سوال فقط از کانسپت های معمول برقکاری سوال میاد . اگه برقکاری نکرده باشی شاید نتونی جوابش رو بدی .
    توی این چند ماه بشین کتاب کد کانادا رو 10 فصل اولش رو بخون . نامه سوابق کاری رو تهیه کن . دروس مدار1 - الکترونیک 1 و ماشین های الکتریکی رو یه نگاهی بنداز. سعی کن یه نگاهی به کتابهای دلمار بندازی تا کلا با اصطلاحات رشته برق صنعتی و ساختمان آشنا بشی . تست زدن رو شروع کن تا بدونی چجوری با کتاب کد کانادا بایستی کار کنی. اگه میخوای بری تو برق صنعتی حتما سریعا یه دوره PLC فشرده برو ببین . اینجا درآمد PLC بسیار بسیار بالاست . 4 ساعت در روز کار میکنی حقوقش ساعتی از 100 تا 200 دلار متغیره . بستگی به جایی داره که کار خواهی کرد. میتونی همزمان با 2 جاقرارداد داشته باشی . صبح و بعد از ظهر . حقوق برقکار صنعتی (Industrial) و ساختمان (Costruction and maintenance) بین 20 تا 45 دلاره در ساعت .بستگی به جایی داره که خواهی رفت کار کنی. البته این حقوق ها مربوط به انتاریو هست .
    باز هم میگم اگه واقعا تجربه این کار رو داری ، یعنی دست به آچار بوده ای بیا تو این رشته . اگه تجربه نداری از دوره های شاگردی شروع کن .

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

سلام دوست عزيز
    من تجربه كار بهره برداري نيروگاه رو دارم.اصلا" با سابقه كار من اميدي هست؟
    به نظرت دوره PLC ببينم مي تونه بدردم بخوره؟ اينكه ميگي PLC بلد باشي روزي چند ساعت حقوق مي دن، يعني PLC تنها كافيه با تجربه من؟
    من برق كشي بلد نيستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله میتونین این کار ها رو انجام بدید .
    1- بازار کار این رشته فعلا خوبه . نیاز بازار بسیار زیادتر از خروجی کالج ها هست.
    2- بعضی مواقع هست که تماس میگیرن و استعلام میکنن . مهم اینه که خودت آیا واقعا میتونی این کار رو انجام بدی یا نه . تجربه بایستی داشته باشی واقعا .خودمون رو که نمیتونیم گول بزنیم .توی امتحان نزدیک 10 و 12 تا سوال فقط از کانسپت های معمول برقکاری سوال میاد . اگه برقکاری نکرده باشی شاید نتونی جوابش رو بدی .
    توی این چند ماه بشین کتاب کد کانادا رو 10 فصل اولش رو بخون . نامه سوابق کاری رو تهیه کن . دروس مدار1 - الکترونیک 1 و ماشین های الکتریکی رو یه نگاهی بنداز. سعی کن یه نگاهی به کتابهای دلمار بندازی تا کلا با اصطلاحات رشته برق صنعتی و ساختمان آشنا بشی . تست زدن رو شروع کن تا بدونی چجوری با کتاب کد کانادا بایستی کار کنی. اگه میخوای بری تو برق صنعتی حتما سریعا یه دوره PLC فشرده برو ببین . اینجا درآمد PLC بسیار بسیار بالاست . 4 ساعت در روز کار میکنی حقوقش ساعتی از 100 تا 200 دلار متغیره . بستگی به جایی داره که کار خواهی کرد. میتونی همزمان با 2 جاقرارداد داشته باشی . صبح و بعد از ظهر . حقوق برقکار صنعتی (Industrial) و ساختمان (Costruction and maintenance) بین 20 تا 45 دلاره در ساعت .بستگی به جایی داره که خواهی رفت کار کنی. البته این حقوق ها مربوط به انتاریو هست .
    باز هم میگم اگه واقعا تجربه این کار رو داری ، یعنی دست به آچار بوده ای بیا تو این رشته . اگه تجربه نداری از دوره های شاگردی شروع کن .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من تجربه كار بهره برداري نيروگاه رو دارم.اصلا" با سابقه كار من اميدي هست؟
    به نظرت دوره PLC ببينم مي تونه بدردم بخوره؟ اينكه ميگي PLC بلد باشي روزي چند ساعت حقوق مي دن، يعني PLC تنها كافيه با تجربه من؟
    من برق كشي بلد نيستم.
    برای کارکردن در زمینه PLC از 2 مسیر میتونی اقدام کنی .
    1- لایسنس برقکاری رو بگیری بعد بری فقط کار PLC انجام بدی
    2- Peng رو اقدام کنی، مدارکت رو معادل سازی کنی و امتحان رو بدی و بعد بری دنبال PLC

مطمئنا راه اولی کمتر از 2 تا 3 ماه جواب میده اما روش دوم خیلی طولاتی تر هست (نزدیک به یک سال و نیم دو سال ) . منتهی در این مدت چون برای Peng اقدام کرده ای کار مهندسی هم شاید بتونی پیدا کنی .
    شما سابقه کار برقکاری صنعتی یا ساختمان ندارید و قاعدتا بایستی از راه دوم اقدام کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

امیر حسین جان ممنون بابت راه اندازی این فروم
    در خصوص نرم افزار تخصصی اونجا شرایط چطوره؟من سابقه 7،8 ساله در زمینه برنامه نویسی سیستم های کنترل با PLC های مختلف دارم.البته بیشتر روی زیمنس کار کردم .حالا اونجا شنیدم AB نسبت به Siemens بیشتر کار میشه درسته؟
    دریافت مدارک در سیدنی May 3,2010
    دریافت فایل نامبر اول Aug 12,2010
    دریافت فایل نامبر دوم Sep 14,2010
    دریافت مدیکال Mar 4,2013 ، پاس ریکوئست 2013 June ........دریافت ویزا 03.07.2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)