صفحه 21 از 84 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

با سلام خدمت دوستان
    كتاب آْلن برادلي رو از نبش 16 آذر خريدم فكر كنم 11 ه ت
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

نقل قول نوشته اصلی توسط schloss نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    كتاب آْلن برادلي رو از نبش 16 آذر خريدم فكر كنم 11 ه ت
    نسخه فارسی اونرو خریدی؟
    cio on march 2010

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

به قدر کافی آموزشش در اینترنت وجود داره راستش ولی نرم افزارش اصلا گیر نمیاد که.کسی داره؟شما کلاس رفتین حتما نرم افزارش رو گرفتین.میشه بدین به من؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

مراتب جهت اطلاع
    دوستان ,من برای دوره امادگی امتحان red seal در استان بریتیش کلمبیا در دانشگاهی که تو پست قبلی گذاشته بودم یک ایمیل جهت pre-register ارسال کرده بودم که امروز جوابش اومد که گفته بودن شما می بایست ابتدا در دانشگاه ita که عامل red seal در استان BC است به لینک زیر
    http://www.itabc.ca/sites/default/fi...mar-2013_0.pdf

(http://www.itabc.ca/)
    برید وابتدا در اونجا باید اقدام به رجیستر شدن نمایید سپس ارزیابی بشید پس از ok شدن توسط ita شما مجاز به ثبت نام در این دوره در دانشگاه ما را دارید. میبینید دوستان اینها چقدر با هم هماهنگن " باب العجب"
    cio on march 2010

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

من امروز کتاب plc های الن بردلی رو خریدم . به زبان فارسی بهمراه یک سی دی نرم افزار به قیمت 9000 تومان , به تالیف مویینی و سلطانیه , از نمایشگاه کتاب قسمت ,کتب دانشگاهی ,انتشارات چرتکه ,بشماره تماس 66492242 و به ادرس انقلاب خ 12 فروردین پ324

کلا کتاب خوب و مفیدی هست و خودتون هم به سادگی میگیرید مطلب رو...
    cio on march 2010

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

پی نوشت کتاب PLC الن بردلی
    دوستان حتما کتاب رو از مغازه بخرن و تاکید داشته باشن که سی دی پیوست سالم باشه چون من از نمایشگاه گرفتم سی دی مربوطه خراب بود و تماس گرفتم مغازه گفتن بیار تعویضش کنیم
    بدرود
    cio on march 2010

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    پی نوشت کتاب PLC الن بردلی
    دوستان حتما کتاب رو از مغازه بخرن و تاکید داشته باشن که سی دی پیوست سالم باشه چون من از نمایشگاه گرفتم سی دی مربوطه خراب بود و تماس گرفتم مغازه گفتن بیار تعویضش کنیم
    بدرود
    من فقط و فقط بخاطر نرم افزارش خریدم ولی متاسفانه الان امتحان کردم دیدم خرابه و اجرا نمیشه اتورانش و خطا میده!!! اینا نمیتونن یکار درست بکنن!! حالا تو گرفتاری بریم عوضش کنیم.کی هزینه رفت و آمد مارو متقبل میشه.اینجا ایرانه دیگه من از ننمایشگاه کتاب از خود انتشارات چرتکه خریدم.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان
    پیرو خرید کتاب الن بردلی توسط دوستان و برگزاری کلاس اموزشی در ایران
    دوره اموزشی خوب بود و برای من خیلی مفید بود و حالا نیاز به تمرین و تمرین دارم .
    کتاب هم رفتم خریدم و دوبار سی دی رو عوض کردم تا بالاخره درست شد . دوستان تاکید میکنم حتما سی دی شون باید آبی باشه نه سبز . سی دی های سبز بگبر نگیر داره اما آبی ها همه در درست هستن .
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیرو خرید کتاب الن بردلی توسط دوستان و برگزاری کلاس اموزشی در ایران
    دوره اموزشی خوب بود و برای من خیلی مفید بود و حالا نیاز به تمرین و تمرین دارم .
    کتاب هم رفتم خریدم و دوبار سی دی رو عوض کردم تا بالاخره درست شد . دوستان تاکید میکنم حتما سی دی شون باید آبی باشه نه سبز . سی دی های سبز بگبر نگیر داره اما آبی ها همه در درست هستن .
    فکر می کنید ارزش چنین هزینه سنگینی رو داشت؟کتاب رو چطور ارزیابی می کنید؟
    راستش من تمام رفرنسها و چندین ویدیو دانلود کردم(البته کیفیت خوبی ندارن و چیزی معلوم نیست تقریبا) که همه چی توشون هست البته خوب سخت و زمانبر هست ولی بهتر میشه یاد گرفت.البته من دو زبان FBD&Ladder رو از قبل بلد بودم(آخه کنترل خوندم)
    CD من خراب بود و بردم اونجام بازم خراب بودن و کتاب رو پس دادم اما گفتم میام فروشگاه انقلاب بعد از نمایشگاه تا به سورس درست رو بدین.حالا چند روز دیگه میرم

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام . برای من داشت در ضمن تو ایران سنگینه ولی کانادا باید برای همین دوره بالای 6 هزار تا پرداخت کنید .
    کتاب رو هنوز وقت نکردم بخونم ولی سر غصلهاشو خوندم بد نیست . مفیده و روان توضیح داده.
    موفق باشید
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)