صفحه 55 از 84 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام دوستان
    آیا کسی در ونکوور هست که در زمینه برق ساختمان مشغول به کار باشه و یا red seal داشته باشه ؟ من چند تا سوال داشتم .
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

امير حسين گرامي سپاس از راهنمايي هاي ارزشمندتان

پيام ها را خواندم ، به red seal هم ايميل زدم.
    ولي پاسخي براي تاريخ هاي امتحان دريافت نكردم.
    لطفا راهنمايي بفرماييد .
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

دوستان سلام،
    ضمن سپاس از اطلاعات ارزشمند شما ، می خواستم بدونم که تفاوت سوالات امتحان 442 و 309 تو چه بخشهایی است ؟ لطفا دوستانی که تجربه دارندد راهنمایی کنند.

سلام دوستان
    دوستان کسی اینجا کد بوک جدید رو نداره؟ از دو ماه دیگه مثل اینکه کد بوک 2012 دیگه مرجع امتحان نیست و کد بوک جدید جایگزین میشه.
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member

سلام به امیر حسین عزیز
    بسیار بسیار از لطف شما و دوستان خوبم سپاسگذارم واقعا با راهنمایهای که کردین انگیزه برای ما بیشتر شده.امیر حسین عزیز کلیه این مطالب رو از ابتدا خوندم ،از زمان و وقتی که گذاشتید بی نهایت ممنون.من دیپلم الکترونیک دارم ولی و یک سال کار در زمینه مدارهای فرمان انجام دادم ولی به دلایلی لیسانس حسابداری گرفتم الان با گذشت 2 سال به این نتیجه رسیدم هیچ علاقه ای به حسابداری ندارم الان مجدد دارم برق صنعتی میخونم همزمان دارم بکوب کار عملی انجام میدم و دورهای plc زیمنسرو گذروندم من احتمالا تا دو سال دیگه میام کانادا بنظرتون باسه سال سابقه کار واقعی میتونم لایسنس بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط estragof نمایش پست ها
    سلام به امیر حسین عزیز
    بسیار بسیار از لطف شما و دوستان خوبم سپاسگذارم واقعا با راهنمایهای که کردین انگیزه برای ما بیشتر شده.امیر حسین عزیز کلیه این مطالب رو از ابتدا خوندم ،از زمان و وقتی که گذاشتید بی نهایت ممنون.من دیپلم الکترونیک دارم ولی و یک سال کار در زمینه مدارهای فرمان انجام دادم ولی به دلایلی لیسانس حسابداری گرفتم الان با گذشت 2 سال به این نتیجه رسیدم هیچ علاقه ای به حسابداری ندارم الان مجدد دارم برق صنعتی میخونم همزمان دارم بکوب کار عملی انجام میدم و دورهای plc زیمنسرو گذروندم من احتمالا تا دو سال دیگه میام کانادا بنظرتون باسه سال سابقه کار واقعی میتونم لایسنس بگیرم.
    سلام دوست عزیز
    همچیز بستگی به مهارت و توانایی خودتون داره . تا 2 سال آینده قوانین تغییرات زیادی خواهند داشت . امیدوارم بتونین اخذ کنین

دوستانی که لایسنس برق رو گرفتن، به جز نمونه سوال ها و کد بوک چه منابع دیگه ای رو توصیه می کنن؟
    امیر حسین عزیز کدوم مباحث کد بوک رو باید کامل مطالعه کرد؟

Junior Member

سلام . من میخواستم از صفر در رشته برق ساختمان یا حتی برق صنعتی شروع به کار بکنم . تقریبا تمام مطالب رو اینجا خواندم.چند تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه پاسخ بدین

1.برای من که میخوام از صفر شروع کنم چه دوره و در چه کالجی رو پیشنهاد میکنید؟؟ ضمنا اینکه دوره های زبان کالج جورج براوون رو گذروندم و الان هم بصورت موقت ایران هستم و میتونم دوره فنی حرفه ای رو اینجا برم .اگر دوره فنی حرفه ای ببینم دیگه نیازی به گذروندن کالج نیست؟ و آیا از نظر مباحث به هم نزدیک هستند؟

2.با توجه به اینکه من تازه میخوام شروع کنم آیا اولین قدم پیدا کردن یک کارفرماست تا من به عنوان کارآموز پیشش کار کنم ؟ و اگه به این صورت هست از کجا میتونم این فرد رو پیدا کنم ؟؟

3.با توجه به طولانی بودن پورسه آیا آوردن سابقه کار از ایران در صورتی که صفر هستم مفید است؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همچیز بستگی به مهارت و توانایی خودتون داره . تا 2 سال آینده قوانین تغییرات زیادی خواهند داشت . امیدوارم بتونین اخذ کنین
    سلام امیر حسین عزیز من سوالم اینه در الکتریکال کالج که شما گفتید میشه مستقیم plc بخونیم یا اول باید برق صنعتی کار کنیم بد بریم plcکار کنیم و دوره اون چقد طول میکشه.

Junior Member

سلام امیرحسین خان
    من میخواستم از ایران سابقه کار بیارم

1.آیا فرمت سابقه کار فرق کرده؟ یا مثل پست های اولیه در همین فروم هست؟

2.سابقه کار نیاز به ترجمه یا مهر وزارت خارجه داره یا میشه تو همون سربرگ شرکت به انگلیسی سابقه کا ر رو گرفت و مهر و امضا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)