صفحه 6 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام خدمت امیر خان . آقا ما حالا حالا ها با شما کار داریم اما نه در این چند هفته . اگر صلاح دونستید ایمیل خوتون رو برام پخ کنید که بعدا هم یه نفر برای مزاحمت داشته باشید . بسیار متشکرم . من هفته دیگه امتحان آیلتس دارم . باید فعلا حواسم به اون باشه . بسیار متشکرم

سلام یه سوالی داشتم با ارایه نامه سابقه کار و مدرک مهندسی برق برا شاگردی هم بازم باید اون امتحانو بدیم؟اینو میپرسم چون میگم اومدو امتحانو قبول نشدیم ممکنه بتونیم تا اون زمان شاگردی کنیم؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدین
    ف ن:اگست 2010
    درخواست مدارک اپدیت:10می
    رسیدن مدارک به پاریس:17می
    مدیکال:20 اگست که نرسید به دست من بار دوم 19 سپتامبر

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم با ارایه نامه سابقه کار و مدرک مهندسی برق برا شاگردی هم بازم باید اون امتحانو بدیم؟اینو میپرسم چون میگم اومدو امتحانو قبول نشدیم ممکنه بتونیم تا اون زمان شاگردی کنیم؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدین
    سلام . ببخشید دیر جواب میدم
    لب تاپم سوخته بود ، لب تاپ جدید تازه رسیده .
    شما اگه برای امتحان اپلای کنین میتونین همزمان در یک شرکتی مشغول به کار بشید .اما بایستی حتما شاگردی سال پنجم تائید بشید که اون هم خودش یه پروسه هستش. شما نگران امتحان نباشید . قبول میشید .نیازی به شاگردی نیست . اگه بتونین سریع تو بازار کار اینجا سرچ بزنین میتونین حتی بدون لایسنس برای پیمانکاران کار کنین.(البته از من نشنیده بگیرید )

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام . ببخشید دیر جواب میدم
    لب تاپم سوخته بود ، لب تاپ جدید تازه رسیده .
    شما اگه برای امتحان اپلای کنین میتونین همزمان در یک شرکتی مشغول به کار بشید .اما بایستی حتما شاگردی سال پنجم تائید بشید که اون هم خودش یه پروسه هستش. شما نگران امتحان نباشید . قبول میشید .نیازی به شاگردی نیست . اگه بتونین سریع تو بازار کار اینجا سرچ بزنین میتونین حتی بدون لایسنس برای پیمانکاران کار کنین.(البته از من نشنیده بگیرید )
    سلام اخ چه بد لب تابتون سوخته بود؟نکنه بخاطر سیستم برقی باشه اگه لب تابمون بسوزه باز یه خرج اضافه است اخه؟؟!!!
    بهرحال لب تاب نو مبارک ...
    یه سوال داشتم
    اگه بتونیمjengمو ن رو بگیریم یعنی مدرک مهندسیمون تایید شه ایا سیم کشی ساختمون و کار تابلو زیر مجموعه این مدرک هست یا نه به عبارت دیگه ایا باز هم لازمه مدرکA039رو بگیریم یا نه و اگه فضولی نیست شما برای jengاقدام کردید یا نه؟
    ممنون از وقتی که میذارید و ببخشید من سوالام تمومی نداره

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    سلام اخ چه بد لب تابتون سوخته بود؟نکنه بخاطر سیستم برقی باشه اگه لب تابمون بسوزه باز یه خرج اضافه است اخه؟؟!!! بهرحال لب تاب نو مبارک ... یه سوال داشتم اگه بتونیمjengمو ن رو بگیریم یعنی مدرک مهندسیمون تایید شه ایا سیم کشی ساختمون و کار تابلو زیر مجموعه این مدرک هست یا نه به عبارت دیگه ایا باز هم لازمه مدرکA039رو بگیریم یا نه و اگه فضولی نیست شما برای jengاقدام کردید یا نه؟ ممنون از وقتی که میذارید و ببخشید من سوالام تمومی نداره

سلام

اگه منظورتون Pengهست که بسی راه دراز و طولانی در پیش دارید . بعد از معادل سازی مدرک تحصیلی تون و ثبت نام برای Peng شما تازه بایستی 2 کار انجام بدید .

1- امتحان Peng که مثل امتحان نظام مهندسی تو ایرانه

2- 2 سال سابقه کار در یک شرکت مهندسی

اولی رو میشه یه کارایی کرد . اما دومی رو میخواهید چیکار کنید ؟

فرصت شغلی برای کسانی که 309A یا 309C بسیار بسیار عالیه . تازه سابقه کارتون هم برای Peng پذیرفته میشه . بعدشم زمینه کاری برای کسی که لایسنس داشته باشه بسیار بسیار گسترده هست . مگر شما قراره با لایسنس فقط کاره برق ساختمان یا تابلو بندی انجام بدید . شما میتونی با لایسنس فقط کار نگهداری انجام بدید . الان شرکت برق تورنتو Hydro one تکنسین های برق رو بصورت قراردادی سالی 50 هزار دلار قرار داد میبنده برای کار تعمیر و نگهداری . هزاران کارخونه و مجتمع صنعتی و پالایشگاه تو کل کانادا وجود داره که برای کار هایی مانند تعمیر ، نگهداری ، برنامه ریزی ماشین های صنعتی و ... برقکار لایسنس دار استخدام میکنن .

به نظر بنده نگرانی شما هم خوبه هم بد . خوبیش از این لحاظ که مطالعه تون رو درباره بازار کار اینجا زیاد میکنه . اما مواظب باشید فرصت هایی که به وضوح از جلوی چشماتون عبور میکنن رو بخاطر اون اضطراب و نگرانی نادیده نگیرید . کلا خوشبینی اینجا لازمه همه کارهاست .

موفق باشید

سلام

اگه منظورتون Pengهست که بسی راه دراز و طولانی در پیش دارید . بعد از معادل سازی مدرک تحصیلی تون و ثبت نام برای Peng شما تازه بایستی 2 کار انجام بدید .

1- امتحان Peng که مثل امتحان نظام مهندسی تو ایرانه

2- 2 سال سابقه کار در یک شرکت مهندسی

اولی رو میشه یه کارایی کرد . اما دومی رو میخواهید چیکار کنید ؟

فرصت شغلی برای کسانی که 309A یا 309C بسیار بسیار عالیه . تازه سابقه کارتون هم برای Peng پذیرفته میشه . بعدشم زمینه کاری برای کسی که لایسنس داشته باشه بسیار بسیار گسترده هست . مگر شما قراره با لایسنس فقط کاره برق ساختمان یا تابلو بندی انجام بدید . شما میتونی با لایسنس فقط کار نگهداری انجام بدید . الان شرکت برق تورنتو Hydro one تکنسین های برق رو بصورت قراردادی سالی 50 هزار دلار قرار داد میبنده برای کار تعمیر و نگهداری . هزاران کارخونه و مجتمع صنعتی و پالایشگاه تو کل کانادا وجود داره که برای کار هایی مانند تعمیر ، نگهداری ، برنامه ریزی ماشین های صنعتی و ... برقکار لایسنس دار استخدام میکنن .

به نظر بنده نگرانی شما هم خوبه هم بد . خوبیش از این لحاظ که مطالعه تون رو درباره بازار کار اینجا زیاد میکنه . اما مواظب باشید فرصت هایی که به وضوح از جلوی چشماتون عبور میکنن رو بخاطر اون اضطراب و نگرانی نادیده نگیرید . کلا خوشبینی اینجا لازمه همه کارهاست .

موفق باشید
    خیلی ممنون از پاسختون و وقتی که میذارید
    من منظورم j یا همون جونیور اینجینیر هست که یعنی مدرک شما رو به عنوان مهندس قبول میکنند اما شما هنوز پروفشنال اینجینیر نیستید.
    با اون حالت چطور؟
    ببخشید فارسی تایپ میکنم اخه وقتی میخوای تو فارسی انگلیش تایپ کنی یکم قاط میزنه.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    بله بنده لایسنس دارم . جدیدا هم مشغول به کارشدم در یک شرکت بعنوان برقکار.این سوالات رو بایستی کاملا حل کنی . همه اش رو بایستی بلد باشی. 4 ساعت زمان داری برای امتحان . وقت خیلی کمیه اما میدونی مثل امتحان آیلتس که فوت و فن داره این امتحان هم همینجوره . یه لم های خاص خودشو داره امتحان . از 100 تا سوال بایستی نمره شما بالای 70 شود تا بتونین همه جای کانادا (اینتر پروینشیال ) کار کنین . اگه بین 60 تا 70 شود فقط پرووینشیال اجازه کار خواهید داشت. بله توی لایسنس نمره رو مینویسن. قبل از امتحان حداقل بایستی نزدیک به 800 تا سوال حل کرده باشید تا به راحتی بتونین امتحان رو قبول بشید .
    شما هر سوالی دارین بپرسین من تا اونجایی که اطلاعاتم کمک کنه جواب میدم .

سلام امیر حسین خان

می خواستم ازتون بپرسم این 800 تا نمونه سئوال رو چطور و از کجا می تونیم بدست بیاریم؟

البته بگم که اون دو سری سئوالی که قبلا کذاشته بودید رو برداشتم ولی نمونه سئوال بیشتر از کجا میشه پیدا کرد؟

ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان
    آیا از وضعیت Assessment برقکار ها در آلبرتا اطلاعاتی دارید؟
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا از وضعیت Assessment برقکار ها در آلبرتا اطلاعاتی دارید؟
    سلام
    من تورنتو هستم و اطلاعی از نحوه امتحان در آلبرتا ندارم . سعی میکنم از دوستان ساکن اونجا اطلاعاتی بگیرم و خدمتتون ارائه کنم.

من یه مقدار در مورد آلبرتا اطلاعات بدست آوردم که به اشتراک می زارم شاید به دردتون بخوره
    http://www.tradesecrets.alberta.ca/s...s/APPL_PLA.PDF
    این فایل رو دانلود کنید
    توش در مورد همه ترید ها نوشته
    جالب اینجاست که باید برای هر دوره شاگردی ( الکتریک 4 دوره داره ) باید امتحان کتبی جداگانه بدیم و هر امتحان هم 150 دلار ناقابل
    با این اوصاف وضعیت مطابقت در اونتاریو راحتتره
    ولی درآمد بخصوص برقکار صنعتی در آلبرتا بالاتره
    یه گزینه می تونه این باشه که RED SEAL در اونتاریو اخذ بشه و بعد به آلبرتا نقل مکان کنیم که البته اون خودش دردسر های خاص خودش رو داره

در ضمن یک سری Individual learning modules دارند که من نتونستم لینک دانلود پیدا کنم فقط میشه از اینجا سفارش داد:
    https://tradesecrets.alberta.ca/ILMOrder/order.html
    امیر حسن جان نظرت چیه ؟
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)