صفحه 68 از 84 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hiiirad نمایش پست ها
    همونطور که میدونید رشته برق یکی از رشته های رگولاتوری در کانادا میباشد و هرکسی نمیتونه توی این حوزه کار و فعالیت کنه . اگه کسی از ابتدا تصمیم بگیره برقکار بشه تا دریافت لایسنس راه درازی در پیش خواهد داشت . کسی که تجربه تو زمینه برق صنعتی یا ساختمان نداشته باشه ابتدا بایستی در یک دوره پنج ساله شاگرد برقکاری شرکت کنه . به این دوره ها Apprenticeship میگویند و روال اقدام جهت این دوره ها کاملا متفاوت با افرادی هست که قصد دریافت لایسنس را دارن . این افراد از همون ابتدا توسط یک شرکت حمایت خواهند شد و به دوره کارآموزی خواهند رفت . از همون ابتدا هم حقوق دریافت خواهند کرد .

سلام کسی میدونه چطوری میتونم از ایران در دوره های Apprenticeship پذیرش بگیرم؟لطفا اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

What is an apprentice?

An apprentice is someone who learns a skilled trade on the job under the direction of a certified tradesperson. Apprentices also attend 'in-school’ training for two or three sessions, alternating with work.

Becoming an apprentice can be an important first step to learning new skills and building a rewarding career. There are many careers to choose from (see the list below). One of the benefits of an apprenticeship is you can earn while you learn.

How to become an apprentice

You must be employed in a trade to enter an apprenticeship program at George Brown Colleg

باید استخدام باشید از قبل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1353 نمایش پست ها
    با درود به دوستان عزیز
    دوستانی که نمونه سوالات 1800 تایی CSA رو تهیه کرده اند و امتحان 442A رو با موفقیت پشت گذاشته اند و نیازی به این سولات ندارند و قصد فروش اونها رو دارند به من با پیام خصوصی اعلام فرمایند.
    با سپاس

سلام دوستان
    بنده نمونه سوالات 2100 تایی CSA ورژن 2015 جهت امتحان 442 و 309 را ماه قبل خریدم و امتحان دادم و نیازی به آنها ندارم .
    ویرایش توسط hiver : December 13th, 2016 در ساعت 10:38 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

پیرو پست قبلی دوستانیکه نیاز به سوالات CSA دارند در پیام خصوصی به من اطلاع دهند متشکرم.

Junior Member

دوستان وقت ازمون چهار ساعت شده
    کتاب 2012 رو فقط میدن
    از اول سال جدید میلادی سوال ها عوض میشن
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oosali نمایش پست ها
    دوستان وقت ازمون چهار ساعت شده
    کتاب 2012 رو فقط میدن
    از اول سال جدید میلادی سوال ها عوض میشن
    موفق باشین
    سلام به دوستان عزيز اين فروم
    بعد از هفت ماه نتيجه بررسي سوابق كاري من مورد قبول كالج او تريد قرار گرفت
    واسه امتحان تجربه ميخوام
    از كجا شروع كنم ؟
    كجا بايد ثبت نام كنم واسه ازمون ؟

Junior Member

ضمن تشکر فراوان از دوستانی که این بخش از فروم رو راه اندازی و پاسخ دهی میکنن خصوصا امیر حسین عزیز. سوالم اینهکه شرکتی که من میتونم ازش سوابق بگیرم یه شرکت مهندسی پیمانکاری صنایع نفت هست که در اجرای پروژه هاش طبعا بخش ساختمانهای غیر صنعتی و همینطور ماشین آلات صنعتی رو هم داره (بعنوان مثال یه پالایشگاه) با این توضیحات اگر من نامه سوابق کار اجرایی رو بگیرم و مثلا به وبسایتشون رجوع کنن و ببینن که شرکت مهندسی مشاور و پیمانکاری هست، ایجاد اشکال نمیکنه؟
    البته واقعیت اینه ما هم کار طراحی و مهندسی کردیم و هم خودمون پروژه رو اجرا کردیم و بنابر این گواهی صحت خواهد داشت. و مورد دوم اینکه کسی که بتونه جواب تلفن اینا رو بده و قانعشون کنه قبلا رییس هیات مدیره بوده و الان جزو هیات مدیره هست ولی بازنشسته شده و در کاناداست، من میتونم ایشون رو بعنوان رفرنس اعلام کنم؟ مدیر عامل فعلی زیاد نمیتونه پرزنت کنه.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
    ضمن تشکر فراوان از دوستانی که این بخش از فروم رو راه اندازی و پاسخ دهی میکنن خصوصا امیر حسین عزیز. سوالم اینهکه شرکتی که من میتونم ازش سوابق بگیرم یه شرکت مهندسی پیمانکاری صنایع نفت هست که در اجرای پروژه هاش طبعا بخش ساختمانهای غیر صنعتی و همینطور ماشین آلات صنعتی رو هم داره (بعنوان مثال یه پالایشگاه) با این توضیحات اگر من نامه سوابق کار اجرایی رو بگیرم و مثلا به وبسایتشون رجوع کنن و ببینن که شرکت مهندسی مشاور و پیمانکاری هست، ایجاد اشکال نمیکنه؟
    البته واقعیت اینه ما هم کار طراحی و مهندسی کردیم و هم خودمون پروژه رو اجرا کردیم و بنابر این گواهی صحت خواهد داشت. و مورد دوم اینکه کسی که بتونه جواب تلفن اینا رو بده و قانعشون کنه قبلا رییس هیات مدیره بوده و الان جزو هیات مدیره هست ولی بازنشسته شده و در کاناداست، من میتونم ایشون رو بعنوان رفرنس اعلام کنم؟ مدیر عامل فعلی زیاد نمیتونه پرزنت کنه.
    سلام دوست عزیز
    اشکال نداره برای سوابق و میتونین معرفیشون کنین . اما فکر میکنم رفرنس تون بایستی همون محل شرکت باشه و نمیتونه شخصی توی کانادا باشه .

Junior Member

سلام این امکان یعنی دریافت لایسنس فقط برای مهاجرهاست؟؟ یا ویزای تحصیلی داشته باشیم یا پذیرش تو دوران تحصیل هم میشه سراغش رفت و مدرکشو گرفت؟ یا تو دوران تحصیل با اون مدرک کار پاره وقتی هم انجام داد؟ من لیسانس و ارشد برق هستم و می خوام برای ارشد مجدد اقدام کنم و تجربه نسبتا خوبی دارم البته که سابقه ندارم متاسفانه

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kopsereh نمایش پست ها
    سلام این امکان یعنی دریافت لایسنس فقط برای مهاجرهاست؟؟ یا ویزای تحصیلی داشته باشیم یا پذیرش تو دوران تحصیل هم میشه سراغش رفت و مدرکشو گرفت؟ یا تو دوران تحصیل با اون مدرک کار پاره وقتی هم انجام داد؟ من لیسانس و ارشد برق هستم و می خوام برای ارشد مجدد اقدام کنم و تجربه نسبتا خوبی دارم البته که سابقه ندارم متاسفانه
    میتونین اقدام کنین برای مدرک.

Junior Member

سلام
    امیر حسین جان خیلی ممنون از پاسخ های خوب و راهبردی شما.
    احیانا به کتابهای این سایت http://www.orderline.com دسترسی ندارید؟ ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)